Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Natural brown, deep rosewood és so nude árnyalatokban kapható.

Buklika

2018. január 2.

Aki matt rúzst keres, az vegyen inkább TN szájkonytúrt!! Ha lehetne, 6 csillagot adnék rá. Szamomra ez egy szépen pigmentált, tartós csókálló rúzsként funkcionál. Tökéletes, egyszerű de nagyszerű termék! Nem kenődik!
Próbáltam úgy, hogy YR cseresznyés ajakápolót kentem rá, úgy együtt tökéletes összhangot alkottak, de már nem volt tartós és kenődött.
Az első TN termék amit használtam, ajándékba kaptam anyukámtól, jól passzolt a folyákony rúzsomhoz, de valahogy nem örülten neki, mert lenéztem a számomra gyakorlatilag ismeretlen natúr márkát. Nos, olyannyira összebarátkoztam a TN-val, hogy azóta má vettem rúzst és tust is, és mind3 abszolút kedvenc, a márkához is hű maradok a kedves összetevők, a kiváló ár-érték és a jó minőség miatt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

1999

2017. október 14.

A régebbi 04 cherry blossom és az új 09 plum árnyalatok vannak meg. Míg az első egy kicsit szárazabb és tartósabb, addig a másik nagyon krémes állagú és könnyen kenődik. A pigmentáltságukkal meg vagyok elégedve, de sajnos nem túl tartósak. A második könnyen kopik és mivel sötét színe van, ezért a kopás nagyon feltűmő és csúnya. Az áruk rendben van, de plusz 100-200-ért találok ennél sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Tvylvis

2017. május 27.

A 07-es red árnyalat van meg. Nagyon kellemes, krémes állaga van, az én ízlésemnek már talán túl krémes is (kétszer befestem vele a teljes szám, már lehet is hegyezni). Sajnos a pigmentáltsága nem az igazi, és nagyon könnyen kenődik. Kellemes érzés viselni, akár rúzsként is. Natúr vonalon jó, korrekt termék, viszont nekem kicsit kevés. Ettől függetlenül ajánlom, jó színei vannak és szép összetevői. Tartósságot azonban ne várjon tőle senki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

TimyeK

2017. február 19.

Végre találtam csokoládé barna ajakkontúr ceruzát. Az állaga pont jó, nem túl krémes, de nem is kemény, szépen siklik. Elég tartós, általában 6-7 órát kibír, kisebb korrekcióval. Jól pigmentált, szép színű. A gyűjteményem remek darabja, sűrűn használom, ennek ellenére lassan fogy. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

punkpenge

2017. január 29.

Nagyon szép színek vannak, mattos hatás, bár kissé szárít. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Nagyon szép színek vannak, mattos hatás, bár kissé szárít. :/

Cirné

2016. április 8.

A szép összetevőkre való tekintettel pirosítónak használom, és szuper: természetes színt ad, tartós, kis helyen is elfér, olcsó, sokáig elég, jól kenhető kézzel és ecsettel is, pont oda kerül, ahova szeretném, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

anett0426

2015. július 20.

Huu, mar nem tudom miota vadasztam a szinben tokeletes szajceruzat! Olyat kerestem ami a leheto legjobban hasonlit az en szajszinemhez, na es ennek a ceruzanak a natural brown arnyalata tokeletesen olyan szinu mint a szam. Tenyleg, mar vettem legalabb 10 fele natur szinu ceruzat, de egyik sem volt az igazi.. Na de ez!!! Vegre megtalaltam. :D
Igazabol en csak azert hasznalom, hogy kicsit noveljem vekonyka ajkaim teltseget.. Korbekonturozom a szam, egy leheletnyit formazom vele az ajkaim szelet... Es megtortent a csoda! Eszre se lehet venni, hogy barmi lenne a szamon, es megis feltunningolta egy kicsit. Imadom, ot fogom mostmar csak ujravenni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

Málni89

2015. március 8.

nekem a 04-es cherry blossom van meg. (a brucki müllerben szereztem be) Picit valóban szárít de szép színe van, most ezt az árnyalatú rúzst vadászom :D Igazából semmi extra. szájcerca, sokat nem is várok tőle. én ezzel szoktam besatírozni a számat majd utána gwdihw-s ajakbalzsam és máris kész a natur-ajak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Babuin

2013. december 15.

jó..nagyon jó..a színskála is szép..de sajnos én úgy érzem,h nagyon szárít és eléggé kemény is a ceruza maga, de amúgy tartós-natúr-jóárú..csak ez nekem nem tetszik,h szárít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

miraclum

2013. március 19.

Állagra pont jó, nem túl puha, nem is túl kemény, és tartós.
Néha rúzsként használom, amikor nincs kedvem figyelgetni a rúzsozott szám állapotát, hogy vajon elkenődött-e, vagy rá a fogaimra, stb... Körbekontúrozom vele a szám, és kitöltöm teljes egészében... Csak ritkán alkalmazom így, mert eléggé szárítja így az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Állagra pont jó, nem túl puha, nem is túl kemény, és tartós.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.