Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna90, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Normál és vegyes bőrre ajánlott. A lágy, friss illatú arcvíz eltávolítja a szennyeződéseket, és felfrissíti a bőrt.

Gigi95

2019. április 7.

3 hónapja vettem kb. Minden este és reggel használom. Kellemes illatú, frissítő hatású számomra. Nem szárítja a bőrt. Hiába nincs benne alkohol, mégis ha ki jön valami az arcomon simán el tünteti.Meg éri az árát. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Brigi3

2018. szeptember 9.

Csak jót tudok róla mondani, féláron vettem nagyon szépen tisztít, nem okoz bőrirritációt és nagyon jó az összetétele is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Timea22

2018. július 9.

Nagyon szeretem ezt az arclemosot, kimeletes a borhoz es remekul tisztit. A garnier és a nivea micellas vizerol valtottam erre, es nem bantam meg! Annyi negativumot tudok mondani rola hogy nagyon gyorsan fogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Saaruby

2018. június 24.

Nagyon érzékeny mostanában az arcbőrőm, ezért igyekszem szépen mindent lecserélni natúr termékekre. Ez a tonik nagyon gyengéd, nem irritál, mégis jól tisztít. A kiszerelés tényleg lehetne nagyobb, mert így elég gyorsan elfogy, de a bőröm szerette, ezért ezt nem róvom fel neki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

stella97

2018. június 16.

Szerintem nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Szerintem nagyon jó termék. :)

whitexswan

2018. március 7.

Gyengéd, de frissítő tonik. Nem árt a bőr védőrétegének, mégis kellő alapossággal tisztít. Az ár-érték aránya kedvező, a Decléor jóval drágább, kombinált bőrre való tonikját cseréltem le erre, de véleményem szerint nincs a hatásukban nagy különbség. A Glamour napokon szoktam belőle bespájzolni.

Az egyetlen bajom vele, hogy túl kicsi a flakonja, és így viszonylag gyorsan elfogy. Nyugodtan árulhatnák 200, vagy akár 250 ml-s kiszerelésben, így egy fokkal környezetkímélőbb is lenne a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Barbizero

2017. október 4.

Frissít, tisztít és nem szárította ki az arcom. Finom illata van és nem durva a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

0bikbik0

2017. szeptember 23.

Megszerettem ezt is, mint a micellás vizét is ennek a márkának. Szépen tisztít, frissít, nekem ragadni sem ragad. Nem szárít. Többet elhasználtam már belőle, nekem hosszú távon sem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

birokitti

2017. június 12.

Jól tisztít, lehozza az arclemosás után maradt sminket is az arcról, de egy ideig ragacsos érzet marad utána. És hosszú távon a bőröm sem szereti annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

ameliemoon

2016. november 15.

Szerettem volna szeretni, először be is vált, de pár nap után piros kiütéseket okozott, mint a szúnyogcsípés. Több terméket használok egyszerre, így teszek még vele egy kísérletet, és jövök majd update-elni, hogy tényleg ő volt-e a bűnös. Az első néhány napban jól mattított, nem volt túl erős illata, az állaga is tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.