Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna90, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Normál és vegyes bőrre ajánlott. A lágy, friss illatú arcvíz eltávolítja a szennyeződéseket, és felfrissíti a bőrt.

Ellise

2020. május 6.

Normál micellás víz.Nem irritál tisztít valamennyire,de hát alapból full smink lemosásához nem elég egy micellás víz sem,illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

PTErika

2020. április 14.

Jó ideje ezt használom. Reggel és este arcmosás után. Nem szárít, nem irritál, kellemesen tisztít. A férjem is megszerette, az érzékeny bőrére is tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

evare

2020. március 2.

Tökéletes.
Enyhe illata van, hatékony de nem szárít, nem irritál.
Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 2.

Tökéletes.
Enyhe illata van, hatékony de nem szárít, nem irritál.
Nagyon szeretem.

bazsalikom

2019. december 2.

Kerestem egy sima, egyszerű tonikot a kombinált bőrömre, megtaláltam,. tökéletes. Csakis 5*!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 2.

Gigi95

2019. április 7.

3 hónapja vettem kb. Minden este és reggel használom. Kellemes illatú, frissítő hatású számomra. Nem szárítja a bőrt. Hiába nincs benne alkohol, mégis ha ki jön valami az arcomon simán el tünteti.Meg éri az árát. Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Brigi3

2018. szeptember 9.

Csak jót tudok róla mondani, féláron vettem nagyon szépen tisztít, nem okoz bőrirritációt és nagyon jó az összetétele is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Timea22

2018. július 9.

Nagyon szeretem ezt az arclemosot, kimeletes a borhoz es remekul tisztit. A garnier és a nivea micellas vizerol valtottam erre, es nem bantam meg! Annyi negativumot tudok mondani rola hogy nagyon gyorsan fogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Saaruby

2018. június 24.

Nagyon érzékeny mostanában az arcbőrőm, ezért igyekszem szépen mindent lecserélni natúr termékekre. Ez a tonik nagyon gyengéd, nem irritál, mégis jól tisztít. A kiszerelés tényleg lehetne nagyobb, mert így elég gyorsan elfogy, de a bőröm szerette, ezért ezt nem róvom fel neki..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

stella97

2018. június 16.

Szerintem nagyon jó termék. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Szerintem nagyon jó termék. :)

whitexswan

2018. március 7.

Gyengéd, de frissítő tonik. Nem árt a bőr védőrétegének, mégis kellő alapossággal tisztít. Az ár-érték aránya kedvező, a Decléor jóval drágább, kombinált bőrre való tonikját cseréltem le erre, de véleményem szerint nincs a hatásukban nagy különbség. A Glamour napokon szoktam belőle bespájzolni.

Az egyetlen bajom vele, hogy túl kicsi a flakonja, és így viszonylag gyorsan elfogy. Nyugodtan árulhatnák 200, vagy akár 250 ml-s kiszerelésben, így egy fokkal környezetkímélőbb is lenne a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice