Terra Naturi

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Terra naturi alumínium mentes deo balzsam-24 órás védelem, érzékeny bőrre.

Szilikon,alumínium,szintetikus illat,színező,ásványi olaj és állati összetevőktől mentes. Biológiai gazdálkodásból származó összetevőket tartalmaz. Védelmet nyújt a testszag és az izzadtság elkerülésében.Kellemes friss bőrérzet kölcsönöz.

100% natúrkozmetikum, vegán termék.

beautyandlove

2019. április 21.

Sokat gondolkodtam, hogy melyik natúr (alkohol, alumínium, szilikon stb. mentes) dezodort válasszam, végül erre esett a választásom. Az ára kedvező, az illata finom, de egyelőre az izzadásgátló hatásával nem igazán barátkoztam meg. Hosszabb, aktívabb napokon rosszul teljesít. Ennek ellenére a "pihenősebb" napokon szívesen használom, remélem hosszútávon összebarátkozunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

kri64

2018. július 26.

Harmadik próbálozásom ez a golyós natúrkozmetikum kategóriába tartozó mindenmentes dezodorokkal és az első amit szerettem is! Funkcióját betölti, az illatát imádom, bár idővel nyilván módosul, büdös nem lettem hosszabb napok után sem. Kifejezetten üvegeset kerestem, nem tudom, a többinél hogy van, de itt könnyű eltávolítani a műanyag golyó részét is, de nem megy tőle tönkre. Így az utolsó cseppeket is el tudtam használni, és az üveget újrahasználom saját készítésű dezodorral kísérletezgetni. Ha nem válna be a saját, akkor az üveg mehet is a szelektívbe, ez nálam hatodik csillagot érdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.