Terra Naturi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emimo, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alumíniumsók nélkül. Kellemes friss bőrérzet. Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó mandarin kivonatot tartalmazó összetétel frissít és dezodorál. Megakadályozza a testszag kialakulását. Édes vaníliaillat. A csillaggal jelölt összetevők ellenőrzött biológiai termesztésből, illetve természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emimo

Korcsoport: >54
2016. október 6.

Nagyon kellemes, finom, vaníliás illat, egy kicsi mandarinos beütéssel. Még nem láttam ilyet korábban, és nem is szándékoztam dezodort venni, de nem bírtam ennek a fincsi illatnak ellenállni. Maga a dezodor olyan, amilyenek az alumentes bio dezodorok; sok vélemény van róluk. Van, akinek jó, van, akinek nem, mert erősebbre van szüksége. Én nagyon rég óta, évek óta csak ezeket használom. Az eddigi legfinomabb deo illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol