Terra Naturi

Ár:   620 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2018. március 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

A készítmény kímélő, növényi eredetű, felületaktív anyagokkal gyengéden, de alaposan tisztítja a kéz bőrét annak kiszárítása nélkül. Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó vadrózsa kivonatát tartalmazó összetétel megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmának egyensúlyát, és a kellemes virágos vadrózsaillat símogatja az érzékeket. Naturkozmetikai termék - Vegan.

Dumitutoj

2019. június 30.

Nem rossz, de nekem a dm-es Alterra jobban kíméli a bőröm, mint ez. Ennél mosakodás után mindig "csikorog" a bőröm. :-(

Ahogy már előttem is írták, nagyon elkeserítő, hogy azt hirdeti magáról, hogy "naturkosmetik", emiatt drága is, mégis a második öszetevője az SCS. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

A77

2017. december 19.

Jól tisztít, kiadós. nem irritálja a bőrt. En arcra is használom, nem irritálja a szemem se es a sminket is jol eltávoltija. A tobbi értékeléssel ellentétben én a habzásával is teljesen elégedett vagyok. Nagyon jo ár-érték arányú termék. Utántöltőt is lehet kapni, én az első vétel óta évek óta ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Tvylvis

2017. május 2.

Teljesen korrekt folyékony szappan a natúr vonalon. Nem igazán habzik (tudom, így kell lennie), viszont jól eloszlatható. Szerencsére ez a zselés állag nem az, ami rögtön egyben lecsusszan az ember kezéről. Jól tisztít, kiadós. Kellemes, enyhén édeskés-rózsás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

clotinyourvein

2016. december 15.

Teljesen tökéletes, plusz vegán, így állatokon sincs tesztelve <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Teljesen tökéletes, plusz vegán, így állatokon sincs tesztelve <3

Coconuttree

2016. október 5.

Viszonylag jól habzik, zselés az állaga, nem lettem tőle allergiás. Illata nagyon finom, nem erős. Ár érték arányban nagyon jó, mivel egy DM-es 2x ennyibe kerül, ráadásul vehető utántöltő is hozzá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

claudia.nyilas

2015. április 13.

A barackos bodzás verziót használtam el, de többet nem veszem újra. Az állaga sem jó, az illata sem, és úgy vettem észre, hogy még szárította is a kezem. Nagy nehezen elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 13.

Juliet

2013. szeptember 1.

Nekem is a bodzás-barackos változat van meg. Kellemes az illata és nem szárít, illetve olcsóbb, mint az Alterra mandarinos szappanja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

encimokus

2013. július 23.

Nekem nem ez, hanem a bodzás-barackos változat van meg, de azt nem találom. Gondolom az is ugyanilyen, csak az illata más. Leginkább a barack dominál, de rövid ideig tart. Közepesen habzik, nem szárít, veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 23.

F. Anikó

2013. május 29.

Meg vagyok elégedve ezzel a folyékony szappannal. Nem szárít, jól tisztít, és szerintem valamivel olcsóbb is a hasonló natúr kézmosóknál. Egyetlen hátránya-ami másnak előny is lehet-hogy nekem túl erőteljes az illata. Kézmosás után még sokáig érezni-ami nem lenne baj, ha tetszene az illata. Összességében klassz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 29.

szambi

2013. január 24.

Nem rossz, de szárít és gyorsan fogyott, nálunk legalábbis. Persze a gyakori kézmosás és a szárító tulajdonsága nyilván összefügg, de sima natúr szappannál ez kevésbé érzékelhető. Egyébként a második összetevő az tulajdonképpen SLS így nem lep meg, hogy szárít. Kezd zavarni, hogy a natúr termékekben "álnéven" szerepeltetik, aztán eladják mint valami tuti cuccot, dupla áron. (Most már ezt is figyelhetem, mert mindig elfelejtem, hogy ezektől viszketek.)

Másrészt meg keveslem a mennyiséget. Jó lenne egy nagyobb utántöltő változat. Nincs kedvem hetente újat venni, mert úgy már nem is igazán éri meg. Amúgy meg ez tulajdonképpen ugyan olyan, mint a többi folyékony szappan.

Kézmosásra maradunk a sima szappannál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Kézmosásra maradunk a sima szappannál.

Hidratálók: Betaine, Glycerin