Terra Naturi

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Carbon black, rich brown, steel grey, jade green és sapphire blue árnyalatokban kapható.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. október 22.

Elég érzékenyek a szemeim, időnként könnyezésre hajlamosak, ezért folyamatosan keresem azt a szemceruzát, ami legkevésbé irritál.
Kék, zöld és barna színben vásároltam meg, és előszeretettel használom őket együtt is - pl. alsó pillatőbe kék - felsőbe barna. Nem mondom, hogy este is ugyanolyan, mint reggel, de jó pár órát kibír és nem maszatolódva kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 22.

rokamokus

2020. február 2.

Feketét használok elég vastagon, tartós erős a színe és nem kenődik. Igazából meglepődtem a minőségen ilyen áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Makkasziszus

2019. augusztus 6.

Egyszerűen imádom! Rengeteg szemceruzát kipróbáltam, mielőtt kozmetikus barátnőm felhívta figyelmem erre a termékre. Nagyon érzékeny a szemem, de nem akartam lemondani a csábos cicaszemekről, így ebben a ceruzában megtaláltam a tökéletest. Előtte több vegán szemceruza is irritálta a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

rcsennge

2019. május 7.

4 árnyalatban is megvan. Szeretem mindet. Abszolút must have!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

4 árnyalatban is megvan. Szeretem mindet. Abszolút must have!

Emimo

Korcsoport: >54
2018. december 21.

Remek szemceruza! Már nem így néz ki, ez a régi változat. A mostani egyszínű kívül, úgy, hogy a színét mutatja. Van egy fekete, szuper puha, remek vízvonalra is; egy szürke, finoman maszatolható, nagyon szép diszkrét füstöst lehet vele; és egy jade zöld, ami tökéletes a szememhez, nagyon szép szine van, jól tapad, jól kenhető, satírozható, vízvonalra is kiváló.. Puha, jó erősen pigmentált, jó szemceruza, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 21.

zsofi017

2018. július 29.

550 ft-ért vettem, szerintem nagyon olcsó, ráadásul természetes is és tényleg nem irritálja a szemem. Szépen lehet vele dolgozni, ha kenem, kenődik, de amúgy helyben marad. Pár óra után azért kopik, de nem úgy, hogy "lemászik" a szemem alatti bőrre. Összességében nem rossz, de lehet van ennél jobb is a világon. (én mondjuk újravenném)
Update: visszajöttem felpontozni. Mégis megadom neki az 5 csillagot, mert még mindig nem találtam jobbat. Úgy kenődik, ahogy kenem, nem kell sikálni a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

gangix

2018. július 20.

Sem többet, sem kevesebbet nem tud, mint egy kőolajszármazékokkal és műanyaggal teli szemceruza.
A jade green árnyalat kakhis-szürkés, tartós vonalat biztosít.
Az pedig felemelő, hogy egy átlagos szemceruza árából kettőt is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

A jade green árnyalat kakhis-szürkés, tartós vonalat biztosít.
Az pedig felemelő, hogy egy átlagos szemceruza árából kettőt is lehet venni.

tlurokata

2018. június 28.

Szürke színben van nekem! Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve , könnyú használni! Az ára is baráti! újra vásárlós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

draculina

2018. január 11.

Régebben kaptam egyilyet szürke árnyalatban, de kb. 3 percig bírta a szememen, után eltűnt mintha ott se lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Tarkamilla

2017. szeptember 17.

A fekete színét használom, kizárólag alsó vízvonalra. Szerencsére már évekkel ezelőtt megtaláltam minden kencét, ami bevállt - ő is ilyen :) Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, erős színe van és könnyű használni. Nekem nem kenődik jobban, mint akármelyik másik korábban használt szemceruza - és bizony kipróbáltam párat.. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.