Terra Naturi

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Carbon black, rich brown, steel grey, jade green és sapphire blue árnyalatokban kapható.

Makkasziszus

2019. augusztus 6.

Egyszerűen imádom! Rengeteg szemceruzát kipróbáltam, mielőtt kozmetikus barátnőm felhívta figyelmem erre a termékre. Nagyon érzékeny a szemem, de nem akartam lemondani a csábos cicaszemekről, így ebben a ceruzában megtaláltam a tökéletest. Előtte több vegán szemceruza is irritálta a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

rcsennge

2019. május 7.

4 árnyalatban is megvan. Szeretem mindet. Abszolút must have!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

4 árnyalatban is megvan. Szeretem mindet. Abszolút must have!

Emimo

Korcsoport: >54
2018. december 21.

Remek szemceruza! Már nem így néz ki, ez a régi változat. A mostani egyszínű kívül, úgy, hogy a színét mutatja. Van egy fekete, szuper puha, remek vízvonalra is; egy szürke, finoman maszatolható, nagyon szép diszkrét füstöst lehet vele; és egy jade zöld, ami tökéletes a szememhez, nagyon szép szine van, jól tapad, jól kenhető, satírozható, vízvonalra is kiváló.. Puha, jó erősen pigmentált, jó szemceruza, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 21.

zsofi017

2018. július 29.

550 ft-ért vettem, szerintem nagyon olcsó, ráadásul természetes is és tényleg nem irritálja a szemem. Szépen lehet vele dolgozni, ha kenem, kenődik, de amúgy helyben marad. Pár óra után azért kopik, de nem úgy, hogy "lemászik" a szemem alatti bőrre. Összességében nem rossz, de lehet van ennél jobb is a világon. (én mondjuk újravenném)
Update: visszajöttem felpontozni. Mégis megadom neki az 5 csillagot, mert még mindig nem találtam jobbat. Úgy kenődik, ahogy kenem, nem kell sikálni a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

gangix

2018. július 20.

Sem többet, sem kevesebbet nem tud, mint egy kőolajszármazékokkal és műanyaggal teli szemceruza.
A jade green árnyalat kakhis-szürkés, tartós vonalat biztosít.
Az pedig felemelő, hogy egy átlagos szemceruza árából kettőt is lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

A jade green árnyalat kakhis-szürkés, tartós vonalat biztosít.
Az pedig felemelő, hogy egy átlagos szemceruza árából kettőt is lehet venni.

tlurokata

2018. június 28.

Szürke színben van nekem! Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve , könnyú használni! Az ára is baráti! újra vásárlós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

draculina

2018. január 11.

Régebben kaptam egyilyet szürke árnyalatban, de kb. 3 percig bírta a szememen, után eltűnt mintha ott se lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Tarkamilla

2017. szeptember 17.

A fekete színét használom, kizárólag alsó vízvonalra. Szerencsére már évekkel ezelőtt megtaláltam minden kencét, ami bevállt - ő is ilyen :) Tökéletesen meg vagyok vele elégedve, erős színe van és könnyű használni. Nekem nem kenődik jobban, mint akármelyik másik korábban használt szemceruza - és bizony kipróbáltam párat.. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Sz. Csilla

2017. május 19.

Nagyon szép fekete, az érzékeny szemem is bírja, szépen lehet felvinni. Picit maszatolódhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

little.shana

2017. február 25.

A rich brown árnyalat van meg, szemhéjon fenn marad és szép, intenzív a színe, viszont én belülre használnám (a felső vizvonalra, ha annak ugyan van neve) és konkrétan alig fog rá, ahhoz képest pár óra után lefolyik és a szemem alatt sokkal látványosabb, pandamacihatást produkál. Mivel én tényleg belülre szeretném használni, ezért abszolút csalódás és nekem nem érte meg. Ha vízvonalszerű részre nem tervezed használni, megérthet egy próbát, de arra semmiképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.