Terra Naturi

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2022. március 28.

Lelőhely:   Müller

A púder bársonyosan puha textúrája ecsettel könnyen felvihető és matt valamint egyenletes megjelenést kölcsönöz az arcbőr számára.

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kdrorsi

2022. augusztus 21.

Körülbelül 1 hónapja használom a natural beige árnyalatot és vegyes érzéseim vannak.
Eddig a l'oreal perfect match púderét használtam, de sajnos mitesszereket okozott, és sokszor össze állt a tetején egy furcsa fényes réteg, amit mindig le kellett kaparnom, hogy tudjam használni. Ennél a púdernél ez nincs meg.
Olcsó de viszont gyorsan fogy, passzol a bőrszínemhez, de mivel kompakt púder azt hittem fel lehet vinni pamaccsal, de önmagában nem elég a pamacs, a végén el kell dolgozni egy ecsettel is, hogy szép legyen a végeredmény, és ne úgy nézzek ki, mint aki belefejelt egy adag lisztbe.
Tartósságát tekintve szerintem nem rossz, pedig eléggé zsírosodó bőröm van, főleg ilyen meleg időben, de még így is kell neki 6-7 óra, hogy átfényesedjen egy kicsit, olyankor, ha van rá lehetőségem, újra átütögetem ecsettel és már nem is fénylik.
Ár-érték arányban szerintem egy egész jó termék, van belőle még egy bontatlan csomagom, de valószínűleg ha azt elhasználtam keresni fogok mást, mert hiába kompakt, mégsem teljesen az, pamacs sincs hozzá, és az orrom alatt kicsi pattanások vannak, amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

mshoney

2021. február 21.

Nem tud semmi különöset, ár-érték arányban megéri beruházni rá. Egy sima púder, jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

L1ll4

2020. november 21.

Nem használok rendszeresen alapozót, púdert is inkább csak a melegebb időkben. Egy kis fedése van, jól mattít és egész hosszan tart a hatása. Elégedett vagyok vele, de fogok még kísérletezni mással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

Panni21

2020. július 5.

Már jó ideje csak színtelen púdert használok fixálásra, de sajnos megint előjöttek a bőrhibáim, amikre a korrektor önmagában már kevés, így vettem egyet ebből a púderből.
Az egyedüli, amit kifogásolni tudok, az a színskála, ugyanis a legvilágosabb árnyalat is majdnem sötét lett a nyári színemhez, pedig most annyira még nem is vagyok fehér. Ha piacra kerülne egy világosabb árnyalat, akkor újravenném, mivel:
-Gyönyörű fedése van
-Semmi poros hatás, mondhatni, láthatatlan
-Elképesztő tartós, kibír egy egész napot, nem igényel igazítást
-Szépek az összetevői és a csomagolása
A nap végére persze az orrom átfényesedett kicsit, de ez majdnem minden púderrel így van, azokkal is, amiknek a csak a mattítás lenne a feladata fedés nélkül, szóval ezt nem veszem figyelembe, nem maradt le a színtelen társai mellett. Máshol mindenütt olyan volt 10 óra elteltével is, mint amikor reggel feltettem.
Kiváló termék, de a színe miatt maximum nyáron tudok hagyatkozni rá, 3 árnyalat mint teljes színválaszték azért kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

-Gyönyörű fedése van
-Semmi poros hatás, mondhatni, láthatatlan
-Elképesztő tartós, kibír egy egész napot, nem igényel igazítást
-Szépek az összetevői és a csomagolása

Moringa

2019. szeptember 29.

Ez.Egy.Nagyon.Jó.Púder.
Nagyon olcsó, nagyon szépek az összetevői és megegyezik a hatása egy nagyon drága high end púderével.
Egyszerűen felesleges beruházni luxus kategóriás púderre ha van egy ilyen otthon. A csomagolása nyilván az egyetlen hátránya, de ha a hatást nézzük tényleg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ez.Egy.Nagyon.Jó.Púder.

mbarbara92

2019. augusztus 17.

Csodás! A világos bőrömhöz találtam tökéletes árnyalatot, aláhidratálva szépen belesimul a bőrbe. A fedése számomra tökéletes, olyannyira hogy már alapozó sem használok, csak egy kis korrektort teszek alá a kényes részekre. Szupertermészetes az eredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

rcsennge

2019. május 7.

Nagyon szeretem, 02 natural beige áranyalatát használom.
A Rimmel Stay Matte púderéhez nagyon hasonló. Csak szebbek az összetevői és kb fele annyiba kerül. :)
Kötelező darab!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Nagyon szeretem, 02 natural beige áranyalatát használom.
Kötelező darab!

EBoglarka

2019. március 11.

Ár-érték arányban egy nagyon jó termék. Jól mattít és fixál, természetes hatást hagy maga után. Szépek az összetevői, állatkísérletmentes. Léteznek jobb termékek ennél, de ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

bearsorry

2018. december 12.

Fogalmam sincs, hogy esett anno a választásom erre. Azóta viszont 3x is újravettem, bár sajnos azért, mert gyorsan fogy. A BB krémemet fixálom és mattítom vele. Azt vettem észre, hogy néhány alkalommal sötétebbnek tűnik az arcomon, el is üt a színétől, ezért vettem mellé egy másik púdert is. A táskámban viszont ezt tartom napközbeni igazításra.
A borzasztó gyors fogyása miatt, bár nem túl drága termékről van szó -1 csillag.

Update: többször megvásárolt termék, a pozitív tulajdonságait idővel se veszti el, de a negatívot sem: többször sötétebbé vált amint felkerült. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Coffee123

2018. november 10.

Szépek az összetevői, nem irritál, kellemes az illata és szép a finishe- bár nap végéig sajnos nem tart ki, ennek ellenére nagyon szeretem. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.