Terra Naturi

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 10.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes, vegán. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Ivory, honey és soft noisette árnyalatokban kapható.

Moringa

2019. szeptember 29.

Ez.Egy.Nagyon.Jó.Púder.
Nagyon olcsó, nagyon szépek az összetevői és megegyezik a hatása egy nagyon drága high end púderével.
Egyszerűen felesleges beruházni luxus kategóriás púderre ha van egy ilyen otthon. A csomagolása nyilván az egyetlen hátránya, de ha a hatást nézzük tényleg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ez.Egy.Nagyon.Jó.Púder.

mbarbara92

2019. augusztus 17.

Csodás! A világos bőrömhöz találtam tökéletes árnyalatot, aláhidratálva szépen belesimul a bőrbe. A fedése számomra tökéletes, olyannyira hogy már alapozó sem használok, csak egy kis korrektort teszek alá a kényes részekre. Szupertermészetes az eredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

rcsennge

2019. május 7.

Nagyon szeretem, 02 natural beige áranyalatát használom.
A Rimmel Stay Matte púderéhez nagyon hasonló. Csak szebbek az összetevői és kb fele annyiba kerül. :)
Kötelező darab!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Nagyon szeretem, 02 natural beige áranyalatát használom.
Kötelező darab!

EBoglarka

2019. március 11.

Ár-érték arányban egy nagyon jó termék. Jól mattít és fixál, természetes hatást hagy maga után. Szépek az összetevői, állatkísérletmentes. Léteznek jobb termékek ennél, de ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

bearsorry

2018. december 12.

Fogalmam sincs, hogy esett anno a választásom erre. Azóta viszont 3x is újravettem, bár sajnos azért, mert gyorsan fogy. A BB krémemet fixálom és mattítom vele. Azt vettem észre, hogy néhány alkalommal sötétebbnek tűnik az arcomon, el is üt a színétől, ezért vettem mellé egy másik púdert is. A táskámban viszont ezt tartom napközbeni igazításra.
A borzasztó gyors fogyása miatt, bár nem túl drága termékről van szó -1 csillag.

Update: többször megvásárolt termék, a pozitív tulajdonságait idővel se veszti el, de a negatívot sem: többször sötétebbé vált amint felkerült. Nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Coffee123

2018. november 10.

Szépek az összetevői, nem irritál, kellemes az illata és szép a finishe- bár nap végéig sajnos nem tart ki, ennek ellenére nagyon szeretem. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

sailorluna

2018. augusztus 15.

egy kissé sápaszt, pedig nincs amúgy nagy fedése. szépen mattít, ám sajnos ez a hatása nem tart olyan sokáig. általában nem sikerült szépen eloszlatnom, mindig poros hatású lett, látszott a pici szőrszálakon. jók benne ezek az olajok, de némelyik egy kicsit komedogén. a csomagolás átlátszó része egy idő után levált, majd kijött, szóval nem a legstrapabíróbb. nem rossz, de nem veszem újra, találtam jobbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Dorci19

2018. augusztus 6.

Már a másodikat használom belőle mert gyorsan fogy, de mindennapos használatnál ez érthető. Nekem az illata kicsit furcsa de felvitel után nem érezni. Szuperül fixál. Csak annyi gondom van vele hogy csak a Müllerben lehet kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Traveler5

2018. július 12.

Csodálatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Csodálatos!

Anita1978

2018. március 26.

Natur es felaron vettem.Tokeletes. Szeretem az illatàt, valoban porozodik, de en blenderrel viszek fel egy vekony reteget az alapozora, szem ala a korrektorra fixalas celjabol.Szine eszrevetlen marad.Tokeletesen mattitott 12 orat, es nem hiszem el, de nem ult bele a szem alatti kis rancokba.Alatta vekony alapozo volt, es ugyanez a marka korrektora.Abszolut ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.