Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes, vegán. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

adri0419

2019. február 11.

Nemrégiben vettem, mivel elég zsíros a bőröm. Gondoltam valami természetes púdert választok. Árban is szuper és nálam kibírta egész nap átfényesedés nélkül. Nekem az illata is tetszik. Viszont a csomagolása tényleg nagyon rossz, ezért -1*. Vagy túl sokat borítok vagy túl keveset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

natasa

2018. december 26.

Sokkal jobbra számítottam. Átlagos porpúder. Nem tartós, nem igazán tetszik az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

Katoka99

2018. december 10.

Pár napja vettem meg, bár az enyém csomagolása már újabb. Nekem nagyon bevált, főleg a szem alatti korrektor fixálására. Egész nap olyan, mintha akkor tettem volna fel. Az ára is nagyon kedvező, imádom. Nekem veri az eddig összes púderemet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

KBriszti

2018. március 5.

Amikor felteszem a púdert gyönyörű, azonban később az egész fejem csillog. Nekem csak a homlokom szokott csillogni amúgy, de ezt használva később az egész arcom olajosan csillog. Sajnos azt is utóbb láttam meg, hogy nem 100%-ban natúr, ahogy azt hirdeti a márka magáról, ha tudom, hogy nem természetes, akkor már megvettem volna a Mac-től a jól bevált stúdió fixet, ami szintén nem natúr, de cserébe valóban gyönyörűen matt bőrt biztosít és nem csak a púder használatát követő első félórában. Ennek a terméknek az egyetlen előnye, hogy olcsó, de mivel nem is natúr és nem is mattít, kétséges, hogy megéri e.

Update: Azt tapasztaltam, hogy miután felvittem és már elkezdett csillogni, ha akkor teszek rá még egy kört, akkor már tovább bírja csillogás nélkül, így kapott végül is még 1 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

bokri28

2018. február 9.

Mivel alapból kicsit sárgás a bőröm, nekem abszolút bevált a púder színe. Tartós, pont megfelelő mértékben mattít, nem szárít. Nekem a csomagolással sincs gondom, az ára is kifejezetten kedvező szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

zsofc

2017. november 18.

Olvasgattam a véleményeket, mielőtt megvettem, és azt gondoltam magamban, hogy 'áh, csak nem lehet ilyen rossz a csomagolása', de mégis. Az illata nekem alapvetően tetszik, de aki érzékeny az ilyesmire, annak nem ajánlanám, mert elég határozottan lehet érezni. A púder maga tényleg nem átlátszó, de nekem pont passzol a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Nancika

2016. december 22.

Nagyon szeretem az illatát, az állagát, hogy kellő lefújkálás és ügyeskedés után, megfelelő alapozóval (nem a Terra Naturi alapozójával) tényleg áttetsző és nem csinál cake face-t. Azt is nagyon értékelem, hogy valóban fixál és mattít, de nem mattít természetellenesre, hanem kellemes, élettel teli marad az arcom tőle. A csomagolása miatt viszont sír a lelkem, mert valóban nem vihető magunkkal: egy fél napos táskában cipelés alkalmával kijött a fele, úgyhogy azóta is azzal küzdök, mert visszavarázsolni a helyére ugye nem lehet. Ráadásul egy kicsit is nagyobb mennyiség felvitelekor nagyon sárgás és poros hatást kelt. Nem mondom, hogy rossz darab, de ki kell tapasztalni és óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Orsolya13

2016. november 26.

Sajnos nekem nem jó, pedig a jó vélemények miatt vettem meg, hátha beválik. Megtartja az alapozót és szépek az összetevői, de nagyon hamar átfényesedik a bőröm alatta...kb. 3 óra után olyan volt mintha bekentem volna zsírral az orrom..valahogy az illata is zavaró számomra, túl erős nekem. Elhasználom szem alatti fixálásra, de az én hamar kifényesedő T-vonalamra haszontalan. Valószínű az én bőrömmel nem kompatibilis, de közepesnél sehogy se jobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

clevergirl

2016. augusztus 2.

Eddig egy másik márka nem olyan természetes összetevőjű porpúderét használtam.Mivel azt a márkát sehol nem találom, így új porpúdert kellett keresnem. Hosszas olvasgatás után vettem meg őt. Kicsit tényleg sárgás,de ha vékony rétegben visszük fel, akkor arcon ez egyáltalán nem látszik. Teszi a dolgát. Még az én fénylő bőrömet is kellemesen mattitja. Újravevős! :)

Update: Nagyon meg vagyok vele továbra is elégedve! +Kellemes vanília illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

rouquine

2016. március 5.

Egész nap rettegve csekkolgattam mindenféle fényviszonyban... Az előttem szólok tanácsa alapján kabuki ecsettel vettem fel nagyon keveset, tényleg sárgás, de nekem is rózsaszínes a bőröm, így meglepően jó, tényleg szépen mattít.
A pont a csomagolás és a sárgaság miatt úszik el.

update: maximálisan összebarátkoztunk, nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

A pont a csomagolás és a sárgaság miatt úszik el.

update: maximálisan összebarátkoztunk, nagyon szeretem

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.