Terra Naturi

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Horvathangelika1, Módosítva: 2018. december 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Hajolaj sérült hajra és száraz hajvégekre, bio gazdálkodásból származó összetevőkkel. Szilikonmentes. Vegán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rcsennge

2019. június 19.

A testem minden porcikája száraz, vagy legalább szárazságra hajlamos - hát miért is pont a hajam lenne kivétel? Szárítás után használom a kis rituálém befejező lépéseként. Nagyon szépen működik, és szerintem amíg élek, elég lesz ez az egy flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Horvathangelika1

2018. december 14.

Én használom ezt az olajat, olcsó és sokáig elég! Kissé zsírosítja a hajat, de az aljára kell kenni és nincs baj. Fényesebb&puhább a hajam tőle. Csak szárazon teszem rá,vizesen nagyon zsírosítja!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate