Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   Müller

Biológilag ellenőrzött összetevőkből készül. Szintetikus illat- és színezőanyagot nem tartalmaz. Nem tartalmaz kőolajszármazékokat és szilikont.

natasa

2018. október 30.

A barnás változatot vettem meg, még régebben. Szép natur színek, hétköznapra jó, sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 30.

viragocska66

2017. október 6.

Azért választottam, mert natúr termék, és az ára is elég baráti. A lilás palettát vettem meg, sajnos a doboza nekem is szétesett, viszont alkalmakra szép sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

izabella73

2017. május 26.

Szép színek, szép összetevők de rajtam sajnos nem igazán tartós, még szemhéj alapozóval sem. A csomagolása sem tartós, hamar szétesett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

0bikbik0

2017. január 21.

Glamourous Taupe (barnás-lilás) árnyalatom van.
A mérete táskabarát, de maga a doboz nem túl erős, könnyen törik, és csúnyán kopik is a felirata (így egy idő után elég "olcsó" kinézete lesz sajnos).
Az applikátora is használható napközbeni javítgatásra (egy kis tükör még elfért volna benne éppen...).
A szinei nem erősen pigmentáltak, építhető ugyan, de nagyon peregnek. Ezért leginkább ujjal vagy szivacsos applikátorral használom, ecsettel nem az igazi.
Tényleg nem az igazi, de valahogy mégis olyan kis szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

Glamourous Taupe (barnás-lilás) árnyalatom van.
Tényleg nem az igazi, de valahogy mégis olyan kis szerethető.

Nancika

2016. december 5.

Megvettem a barnás színeket tartalmazó és a fehér-ezüst-szürke-fekte változatot is, és szerintem teljesen rendben van ez a paletta: az összetétele szép, állatkísérletektől mentes, a fehér/legvilágosabb drappos színek kivételével szépen pigmentált színei vannak, de a világosak is nagyon szépen építhetőek, ha sokat pepecselünk vele. Én teljesen meg vagyok velük elégedve, úgyhogy számomra egyértelműen 5*-os termék, és biztos vagyok benne, hogy fogok még Terra Naturi szemfestékeket venni.

Hogy lássátok kivel van dolgotok, voltam annyira cuki, hogy összemaszatoltam a kezem (és a palettákat is), hogy látható legyen, melyik szín mennyire szépen pigmentált. A kezemet bekentem előtte a kedvenc szemhéj alapommal (attól olyan csillogós), hogy sokkal reálisabb képet kapjatok a végeredményről:

Engem teljesen meggyőzött mindkettő, annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele, hogy ezeknél ezerszer jobb szemfestékek is vannak, mégis szerintem nyugodtan adható rá 5*: szép az összetétele, a gyengébben fedő színek is jól építhetőek, könnyű vele dolgozni, CF és ez a négyes szett pont ideális. Ár-érték arányban is fantasztikus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Edina1015

2015. október 3.

Sajnos nem elég élénkek a színei, inkább púderes, nekem túl visszafogott. Pozitívuma az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol