Terra Naturi

Ár:   595 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikeee, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A készítmény kímélő növényi eredetű mosóaktív anyagokkal tisztítja meg a testet, így a bőr gyengéden, de alaposan, szárító hatás nélkül megszabadul a szennyeződésektől. Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó aloe verát tartalmazó összetétel megőrzi a bőr természetes nedvességtartalmának egyensúlyát, és az egzotikus kókuszillat simogatja az érzékeket.

Natúrkozmetikai termék-Vegan. Bőrbarát jellege dermatológiailag igazolt!

Solya30

2020. február 5.

Szeretem a natúrkozmetikumokat, de ez... Az "illata" nekem a romlott krémtúróhoz hasonlít, de ami a nagyobb baj, hogy az én bőrömet rettentően kiszárította zuhanyozás után :-( Sajnos nem jött be, nem fogom újravenni. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

Wikkencs91

2019. február 21.

Nem habzik, illata kellemes, viszont annyira nem tisztít alaposan mint más természetes kozmetikum...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

adri0419

2018. július 30.

Fantasztikus illat, jó állag, jól habzik, szép összetevők és olcsó... kell ennél több?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Cicuka22

2018. július 14.

Lehet az én termékemmel van valami hiba, de ez egyáltalán NEM HABZIK! Nagyon sok kell belőle, nem gazdaságos. Nem érzem a tisztító hatását, csak azt, hogy nem szárít, ami pozitív. De iszonyú hamar elfogy, mivel nem habzik, egyszerűen sokat kell kinyomni belőle egy fürdéshez. Nem vagyok elragadtatva az illatától sem. Ajándékba kaptam,de nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

KBriszti

2018. február 19.

Finom az illata és az állaga miatt jól adagolható, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Finom az illata és az állaga miatt jól adagolható, sokáig kitart.

nature12

2017. szeptember 17.

Nem szárít, jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Nem szárít, jó az illata.

csizmadiacinti

2017. szeptember 9.

Nagyon egyedi, finom illata van, bio tusfürdő létére kiválóan habzik! Nem szárít, nem irritál. Felváltva használom a márka többi tusfürdőjével.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Cicus01

2017. május 21.

Visszafogott, viszonylag finom illata van, szépek az összetevői, de nem vagyok elájulva tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Virdzsusz1107

2017. április 21.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve! Szuperek az összetevői, nem száritja a bőröm, jó az illata és az ára is nagyszerű! Biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Mila85

2017. február 11.

Egyáltalán nem szárítja a bőröm, héten váltottam a terra naturi vonalra. Nagyon szeretem használni a termékeket, örülök hogy nem drága és jó is! Én abszolút semmi kókusz illatot nem érzek benne, inkább krémtúrót mondanék ha csukott szemmel kellene kitalálnom mit szagolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Hidratálók: Betaine