Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Domjánné Gabi, az összetevőket feltöltötte: anitafazekas, Módosítva: 2019. április 8.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító nappali krém-gél a zsíros bőrre.

gyula1971

2018. november 3.

Jó,és olcsó krém, kellemes illattal,de ez már nem kapható? Miért szüntetnek meg egy jó terméket?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 3.

schalby25

2013. október 22.

Kellemes csalódás. Nagyon tetszik. Nekem sürü az állaga de attól eltekintve ár/èrtèk arány nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Underbelly

2013. október 8.

Nagyon olcsó, és ahhoz képest amit az ember lánya várna egy ilyen terméktől, egészen jó. Nekem az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

papupanni

2013. április 4.

Ajándékba kaptam, és úgy voltam vele, hogy "Oh, köszönöm", és örültem is neki, de nem vártam tőle abszulút semmit. Már találkoztam vele előtte, de nem akartam megvenni, az olcsó ára ellenére sem.
Viszont kellemesen csalódtam benne. Azt kell, hogy mondjam, imádom! :D Már csak egy nagyon kevés van belőle, remélem tudok majd még venni, mert nagyon bevált.
Amikor felkenem, akkor valóban zsírosnak tűnik tőle a bőröm, így én nem nappalra használom, hanem éjszakára.
Este felkenem, alszok vele, és reggelre csak úgy ragyog a bőröm. :P Ráadásul 1 hét után már kezdtek eltűnni a pattanásaimat. Egy hétig pedig abbahagytam, és egyértelműen meglátszott! Nagyon elégedett vagyok, nem is tudom hány éve volt utoljára ilyen szép a bőröm. ;) Többen is tudni akartak a csodaszerről, de pl. a legjobb barátnőmnek egyáltalán nem vált be. Nem is értem...
Mindegy, azért nekem annyira nevetséges, hogy számtalan márkás termék után egy ilyen kis párszáz forintos krém lett a megváltás. :) Egyértelműen 5/5, szeretném újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 4.

Lyah

2012. október 21.

Nekem is van egy, nyáron vettem, mert a nyaralásra csak éjszakai kérmet vittem, de annyira húzódott nappal a bőröm, hogy kellett valami. Gondoltam, pár napra jó lesz, és legyen olcsó. Nekem nem annyira vált be. Nem mondom, hogy rossz, ott hagytam a nyaralóban a hűtőben, és ha pár napra megyünk legközelebb, nem viszek mást, de még egyszer nem veszem meg. Nem igazán szívódik be, és nem mattított, az állaga jó, de volt, hogy összekukacosodott kenegetés közben. Na meg, hogy mik vannak benne...

Update: ősszel hazajött a nyaralóból, most akkor használom, ha egy-két napra megyek valahová, mert éjjelre is elég. Még mindig nem mattít, sőt, de helyrejött annyira a bőröm, hogy ha csak ennyiszer használom, nem üti ki. Most nem kukacosodik, nem tudom, akkor miért tette...ettől függetlenül újra nem fogom venni. +1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

kisorso

2012. október 15.

Nekem nagyon bevált, főleg az éjszakai, de a nappalit is évek óta használom. Mindenre érzékeny, allergiás bőröm valahogy ezt tolerálja, pedig ebben is van ez-az. Nekem hamar beissza a bőröm, és elmulasztha a bőr húzódás-érzetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

sugar bunnie

2012. szeptember 28.

Illata 5ös, hatása 1es. Nem mattitott semmit, sőt, még inkább zsirossá tette a bőröm. Ezt nem venném mégegyszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Domjánné Gabi

2012. szeptember 27.

Kényszerből vásároltam a Tescoban (mivel a teljes arcápolási szettem otthon maradt). Először az illata tetszett meg, ami nagyon kellemes, aztán a hatása is. Azóta ezt használom. Az éjszakai változata kicsit zsírosabb, talán télen jobb használni, mint a nyári időszakban. A nappali módozat mattosít, táplál. Ennyi pénzért nagyon klassz, és meglepő hatásmechanizmus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol