Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   64 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 7.

Kiszerelés:   64 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéd, mint a vatta és a víz. Kíméletes az ekcémára hajlamos bőrfelülethez, 98% tisztított víz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 64 db

wildrose

2018. május 26.

Illatmentes, puha, jó anyagú kendők, nem irritálnak, de nagyon nedvesek és nagyon habzanak. Nem lett kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 26.

kalmaniki

2017. október 9.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom. Ez nem olyan jó minőségű, mint a visszazárható fedelű Tesco Loves Baby popsitörlők. A kendők puhák, de túl nedvesek és habzanak is. Illatmentes és irritációt nem okozott. Újravenni nem fogom, nem igazán vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Fruzsa

2017. október 1.

Nagyon meg vagyok vele elégedve MINDEN szempontból!!! Kellemes a használata, pihe-puha kendő, jó nedves; szuper, nem allergizáló összetevők és nem utolsó sorban verhetetlen ár! És még a koraszülött, beteg csecsemőket is támogatjuk, ha ezt vesszük. Van belőle műanyag-záras változat is: azonos ár, csak kevesebb törlőkendő van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

marcellveno2

2017. március 24.

Én egy dm-es kendőt cseréltem le erre. Nekünk nagyon bevált babapopsi törlésére. Nincs benne glycol. És mivel tescos sok mindent kispóroltak belőle , így sok káros vackot is :) :) :) ÚJRAVEVŐS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

andusch81

2016. július 12.

Gondoltam kipróbálom, kár volt. Az, hogy habzik, a legkisebb probléma vele. A kislányom fenekéről leszedte a bőrt, pedig eddig egyik törlő sem irritálta. Sajnos későn jöttem rá, hogy ez a termék volt az oka. Végig töröltem vele a saját karomat is, és egész délután viszketett. A kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.

Lana93

2015. augusztus 8.

Az elején nagyon jónak bizonyult, viszont egy idő után nagyon irritálta a bőröm. Habzott is, amit nagyon furcsállottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Szofi

2014. augusztus 2.

Számomra óriási csalódás, bár nem is igazán tudom, mit vártam. Gondoltam, teszek egy próbát vele, először nem is tűnt rossznak, igaz, egy törlőkendőhöz képest nagyon habzik, de ezen még túl tudtam volna lendülni... De a habzás ellenére nem tisztít valami nagyon, ráadásul csíp is. Arcon is, rendeltetési helyén is, pedig nincs különösebben érzékeny bőröm. Valószínűleg takarítani fogok vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

gizidili

2014. február 20.

Kellemesen csalódtam benne! Eddig megszoktam, hogy a Tesco-s törlőkendők silány minőségűek, de ez meglepően jó! Sőt! Jók az összetevői, olcsó. Egyetlen hátránya talán annyi, hogy nagyon habzik. De ez inkább csak olyankor hátrány, mikor nem popsira, hanem arcra használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Caprylyl Glycol