Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Dezodorok

24 órán át tartó védelem a kellemetlen szagokkal szemben. A különleges formula gyengéden ápolja a bőrt. Aloe-kivonattal és avokádóolajjal.

Demonshadow

2017. október 26.

Úgy kaptam anyutól ajándékba, és bár általánosságban nem ódzkodok a no name, meg sajátmárkás termékektől (sőt, utóbbiak az esetek többségében nagyon jók szoktak lenni), ettől mégis féltem. Az illata nagyon kellemes, hosszan tartó, sokan kérdezik, hogy mi ez a jó illat, amit éreznek rajtam, pedig nem is parfümöztem, hanem csak a deoval fújtam be magam. A hatása is egyértelműen jó, nekem bevált, akár újra is venném, ha nem lenne egy régi, jól bevált kedvencem sziszegős változatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice