Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. március 8.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szappanok

Kiváló kozmetikum, ugyanakkor felhasználható ruhák mosásához is. Nem tartalmaz állati eredetű összetevőket.

kevelin92

2019. november 5.

Számomra disznózsír szaga van, viszont tényleg nem szárít. Valószínűleg inkább ruhamosáshoz fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Nuvola

2019. május 3.

A boltban nem éreztem, de kibontva már faggyúszaga van. Nem szeretem a pazarlást, de ez pár alkalom után a szemetesben landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 3.

Reb

2019. május 1.

Nekem nagyon bevált. Érdekes "illata" van, olyan égett-szagú, vagy kátrányos? Lemosás után nem érződik egyáltalán. Nagyon jól tisztít, nem szárít. Az ekcémát valóban nem hozza ki. Nem utolsósorban olcsó! Ár-érték arányban maximális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Fairy0124

2019. április 10.

Teljesen jó, érzékeny bőrűeket nem irritáló, nagy szappan. Illata a szokásos semmilyen, szappan illat, ami minden illatmentesnek "van". Nem szárít nagyon. Ekcémát nem hozza ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

sterlingsilver

2018. január 1.

Szagtalan az tuti, rendesen habzik is. Remélem jó lesz. Nekünk a szappanok kézmosás utáni szagaival van bajunk (ami a kézhez ragad *illatok*). Egyelőre adok neki 4 csillagot, aztán ha beválik akkor többet is adok neki.

Update: Kimondottan büdös kézmosás után. Lehet, hogy szagtalannak van írva, de... én hányingert kapok tőle. Valami enyhe illatos kézmosóra kell visszaállnunk, mert ez katasztrófa. Ruhához nincs rá szükség, mert mást használunk. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.