Tesco

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló lemosó seborrhoeára, vagyis fokozott faggyútermelésre, illetve bakteriális fertőzésekre hajlamos bőrre. Az aktív C-vitamin, a B5-provitamin, a zöldtea-kivonat mélységében hidratálja a bőrt, és segít védekezni az irritációval szemben. Hatékonyan távolít el a bőrről minden szennyeződést, csökkenti a feleslegesen termelt faggyú mennyiségét, és mattá teszi a bőrt.

Cuni95

2019. augusztus 1.

Édesanyámnál bukkantam rá, elfelejtettem elvinni magammal az arctisztítómat. Hát én ilyet mèg nem láttam!! 3 vattával a komplett sminkem leszedte maradéktalanul (alapozó, kontúrstift, szemöldök pomade, highlighter) irritáció nélkül. Nem telítette el az arcbőröm, mert utána az éjszakai krémem is simán beszívta. Amikor anyu közölte, hogy Tesco-s és elmondta mennyiért vette, majdnem fenékre ültem! 😂 Veri az összes eddigi arctisztítómat!! Patent, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

tomkogy

2018. május 24.

Alapvetően natúr termékeket használok, de néha egy-egy olcsóbb termékre elcsábulok. Ennél az arctisztítónál nem is az ára, inkább az adagolója tetszett meg. Azt kell mondanom, hogy megszerettem azt is amit a csomagolás rejt, igaz, nem sminkelek vastagon, de eddig mindent eltüntetett. Ha nem ez a termék lesz a következő arctisztító amit megveszek azért lesz, mert megjött a kedvem a krémes arctisztítókhoz, és ki fogok mást is próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

Andrea17

2017. július 3.

Ha van tökéletes... A létező legszuperebb arctisztító! A Tesco sorai között sétálva megláttam, gondoltam teszek vele egy próbát, és egyáltalán nem bántam meg. A Soliteint aloe verás hidratálójával együtt használva csodát tett az arcommal. Előtte hiába próbáltam drágább kencéket, egyik se tudta felvenni a harcot a pattanásos, néhol picit heges bőrömmel. VISZONT ez a két termék együtt... mindenkinek bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak