Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Alkoholmentes tonik a bőr megnyugtatásához és hidratálásához. Javasolt az arc, a nyak és a dekoltázs körüli bőrhöz. Az aktív hatóanyagok, mint a zöldtea-kivonat és a vörös alangfű intenzíven hidratál, az olívaolaj-származék pedig segít az irritáció enyhítésében.

riaraven

2019. február 12.

399.-ért nem vártam csodaszert, inkább olyat, amit 2 használat után dobhatok a kukába. Nos, meg kell mondanom, kellemesn csalódtam a termékben. Az illata nagyon kellemes, és nekem szépen leszedte a szempillaspirál maradékokat, amikkel más sminkeltávolító kendő nem boldogult. Nem irritálja a szemem, és valóban segít enyhíteni az iritáció okozta vörösödést is. Abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

pszabina

2018. április 22.

Ennyiért teljesen megéri az árát. Nem szedi le a teljes sminket, nekem a vízálló szemhéjfestéknél akad el mindig, de kellemes az illata és nem bántja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

tomkogy

2017. június 28.

A használatát követően picit ragad, de ez az érzés viszonylag hamar elmúlik, felszívódik. Valóban hidratál, a szememet nem irritálja. Szerintem az olcsó kategóriában egy jó választás (kb. 400 Ft volt) lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 28.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.