Tesori d'Oriente

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Olinda, Módosítva: 2021. február 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

A kyfi parfümöt, amely 16 kivonatból megalkotott intenzív, tiszta és mély illat, az ősi egyiptomiak testápolásra és rituális ceremóniákhoz használták.

bleauwsy

2021. július 26.

A többi nagyágyúhoz képest ez egy diszkrét púderes illat, ami szépen lassan édesbe csap át. Gyengéden megmutatkozik, hogy van, de egyáltalán nem erőszakos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 26.

alizee

2020. április 8.

érdekes ez is mint szinte az összes tesori, ha jól számolom ez a hatodik illatom tőlük de messze lemarad a többi mögött sajnos. ugyanaz a bajom mint az ayurveda-val, maga az illat nagyon finom, friss, fás púderes egy kis fanyar csavarral amire nemtudok rájönni mi lehet, viszont olyan gyengén muzsikál, hogy fél óra múlva nem érzem sem a bőrömön sem ruhán :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

vanillacake

2019. december 30.

Különleges illat, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Különleges illat, nagyon megszerettem.

CzFru

2019. december 22.

Nagyon nőies, nem tolakodó illat. Kicsit olyan frissen szappanos, de fűszeres, enyhe maszkulin, vagy olyan "idősebb hölgy" érzettel. Nagyon tetszik, pedig látatlanba rendeltem illatjegyek alapján. Ez a negyedik parfümöm a márkától, de annyira különlegesek, hogy többel is szemezek ismételten.
A flakon teljesen más, sokkal ízlésesebb, nem ilyen mint a képen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

A flakon teljesen más, sokkal ízlésesebb, nem ilyen mint a képen.

Odil

2017. április 10.

Halványan édes, halványan friss szappanillat, aminek szerfeletti kellemességét elrontja az egyre fel-felsejlő, ipari műanyag szaga. Kitűnő lehetett volna, mint a többi Tesori, de sajnos élvezhtetlenné tette egyetlen badar kis illatjegy gyenge minősége. ._.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

ALettah

2017. február 2.

A Hammam testvérkéjével együtt próbáltam ki a mai nap során. Ez egy igazán különös illat, nem tudnám meghatározni, hogy mit érzek ki belőle - fűszereket, valami arab bazár jellegű kavalkádban, valami fanyar és picit csípős jegyet, talán grapefruthéj? és az egésznek van egy púderes és fás alapja. Nem rossz illat, a nonkonformizmusát értékelem, de nem tudom hova tenni.
A Hammam teljesen elvarázsolt, az Aegyptus előtt emelem a kalapom, mert valóban érdekes, jó minőségű és különös illat, de nem illünk össze, nem vágyom rá, hogy beleburkolózzak, mint a Hammamba.
Különlegességek kedvelőinek viszont érdemes kipróbálni. Tartóssága itt is EdT szint, 3-4 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

KittiASzuperpocok

2016. december 22.

Amikor ebben az illatban "pompaztam" pont azon gondolkodtam hogy milyen ritulehoz tudnam hasznositani.
Mivel rajtam kecske es istalloszagkent volt jelen igy a tragyazas ritualejahoz tudnam elkepzelni.
Na ez az a Tesori illat ami botranyosan rossz.
Tul sok, nem all ossze, nagyon nagyon furcsa...es mint irtam. Rajtam kecskeszaga van.
Vakvasarlasnak semmi keppen nem ajanlom meg akkor sem ha kedvezo az ara...en igy jutottam hozza anno az enyemhez. Ugyanugy tartos mint a tarsai. De borproba nelkul senki ne vegye meg. Tartossaga miatt 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Na ez az a Tesori illat ami botranyosan rossz.

x

2015. február 4.

Ez számomra újfajta illat volt, mert leginkább friss orientálisként tudnám jellemezni. Nem erre számítottam, de a meglepetés és az újszerűsége kellemesen érintett. Tusfürdő változatban kaptam meg, parfümként képtelen voltam levadászni, de ennek is örülök, ez az egyetlen "parfümös" tusfürdőm.

Egyszerre balzsamos és friss. Nagyon egyedi, ilyennel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Egyszerre balzsamos és friss. Nagyon egyedi, ilyennel még nem találkoztam.

2013. november 21.

Orientális, enyhén citrusos, és lehelletnyit talán púderes illat. Nem nehéz orientális kategória. Uniszex illat, bár rajtam nőiesedik. Meleg, balzsamos, fás, mintha nagyon enyhén mentolt is éreznék benne (persze lehet valami teljesen más, vagy több összetevő összhangzata érződik így számomra). Szóval összességében egy kellemes, könnyű, melegséges orientális illat, egyáltalán nem tolakodó, 1 óra után egész bőrközelivé válik (de nem tűnik el). Őszre-télre tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate