Tesori d'Oriente

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: Olinda, Módosítva: 2021. február 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

Illatkategória: orientális-virágos

Főbb illatösszetevők: mandula, vanília, jázmin, szantálfa, pitahaya, pézsma, borostyán, sárgabarack

Tesori d'Oriente Fiore Del Dragone+sok más Tesori finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: frissen fújva, fújósként vagy üvegesen:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

bleauwsy

2021. március 2.

Meglehetősen édeskés, finom illat, de nem viszi túlzásba az édességet, ami nagyon is szerethetővé teszi. Sajnálatos módon hamarabb elillan mint társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 2.

Yeticica

2020. augusztus 9.

Van nekem egy ilyen kattanasom, hogy keresem a szamomra befogadható puderes jellegű illatokat (merthogy alapjáraton nem szeretem a puderes jellegű illatokat 🙈). Életem meghatározó elmenye ebben a kategóriában, az akkor még szinte szűz kis orromnak támadó Shalimar Initale. Reptéren szagoltam, tyu, ez jó, 90 ml jött velem. Mire felszalltunk a gépre, már csak tantorogni tudtam, a ferjem meg csak hápogni (valami olyasmit, hogy szeretlek de most átulok 5 sorral arrébb).
Mit tudtam én akkor még a parfümök átalakulásáról, fej-sziv-alapillatokrol....
Na ezekre ennél a kis Sárkány-nal sincs szükség szerintem, mivelhogy full linearis, rajtam HP edt illat. Egy az egyben. Azt is elejétől végéig mandulasan púderes-krémes nek éreztem, ezt is.
Mivel továbbra is csak evente 2-szer kívánok rá az ilyen illatokra, a Diort eladtam, bár elmorzsoltam pár könnycseppet, mert annyira gyönyörű az üvege, a kis hörcsög odabent hangosan kiabálta, hogy tartsd meg, ne ereszd! De én ennél jobb, több vagyok (muhahahahahah). Ugy Tesori marad amugy is csodás kis palackja van, szerintem nagyon igényes darab, és piros parfümöm nincs még egy...

Csak, hogy kerek legyen a sztori a johnsons babahintoporos eau initial-rol: életem első kremmanias eladása lett! Már csak ezért is emlékezetes marad 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Mit tudtam én akkor még a parfümök átalakulásáról, fej-sziv-alapillatokrol....

Amea

2018. március 16.

Vaníliás-szantálos mandula, de megmenti a jázmin a fullasztó édességtől. Nincsenek benne bonyolult csavarok, elég lineáris, de nagyon dögös, meleg, simulós illat. Ráadásul tartós, kiváló árban, kultúr csomagolásban.
És hogy uniszex-e? Hát, ha pasin érezném, azt felhívásnak venném keringőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

És hogy uniszex-e? Hát, ha pasin érezném, azt felhívásnak venném keringőre...

mariann33

2017. július 12.

Regóta szeretném legalább csak megszagolni,mivel hosszú eveken át a Dior Hypnotic Poison-ja volt "A" parfümöm,jó sokat elhasználtam belőle közel 20 év leforgása alatt...
Szerencsére egy nagyon kedves krémmániásnak köszönhetően hozzájutottam 5ml-hez.Elsőre meglepődtem mert maximum emlékeztetett a hp-ra de semmiképp nem keverném össze.Jóval fűszeresebb,ám mégis lágyabb.De!Eltelt 20-30 perc és megérkezett a hipnotikus méreg!
Ez egy vicc!Röhögnöm kell ha eszembe jut mennyibe kerül ebből 100ml és abból 100ml...
Köszönöm Lierre!
Ud.:Elhamarkodtam a vèleményem a múltkor.Valóban hasonlít,de mègsem annyira!A HP egy sokkal-sokkal kifinomultabb illat.Emlékeztet rá,ez a jó kifejezés.Hogy is gondoltam egy Diort bàrmivel is hasonlítgatni.Persze itt ezt az illatot kell önmagáért vèleményezni,hisz nem utànzat hanem egy különálló illat,és ha így nèzem akkor is max csillag,hisz jó,tartós,nagy mennyiség és olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Köszönöm Lierre!

KittiASzuperpocok

2016. december 22.

Najo! Erre az illatra sem tudok unisexkent gondolni pedig ott a neni is meg a bacsi is az uvegen.
Baromi jo ez az illat es igen van nem kis hasonlosag a diorek hypnoticjaval.
Abszolut dogos es nocis illat. Nekem nem unisex mert pasin elkepzelni nem tudom. (Mondjuk ha az en parom akarna hasznalni nem adnek neki mert minden cseppje egy kincs)
Szoval aki tudja szerezze be! Es ha megunta vagy nem kell neki szoljon nekem 😂😂😂
Viccet felreteve. Leirasban is jol be van hatarolva hogy milyen az illatvilaga es en ezt csak megerositeni tudom.
Allando darabom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Baromi jo ez az illat es igen van nem kis hasonlosag a diorek hypnoticjaval.
Allando darabom 😊

leila0803

2016. május 27.

Hát, én kemény 1410 Ft-ot adtam 100 ml-ért. Mondjuk csak most fújtam fel, úgyhogy elvileg várnom kellene, de valóban nagyon Hypnotic poison-os az illata és soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen olcsó parfüm ilyen finom lehet...

Update: na jó, azért valóban van különbség. Kellemes illat, de realisztikusan visszavágom a csillagjait. Sajnos hosszútávon túl lineáris ő nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

bellehercegno

2015. június 10.

Szinte ugyanezeket tudom elmondani a Dragone-ról,mint amit x írt.Nagyon-nagyon hasonlít a Hypnotic Poison vintage verziójára,erősen vaníliás-mandulás,borzasztóan tartós parfüm-nemhiába, niche,még akkor is,ha baráti áron volt elérhető /úgy tudom,már nem kapható/. Ár-érték arányban tökéletes választás és jó alternatíva,ha valaki a HP-ra nem akar beinvesztálni. Sajnos vele is ugyanaz volt a gondom,mint a Poison-nal,kissé fura a bőrömön a leszáradása.Ettől függetlenül megy az 5 csillag,a Fiore tényleg hibátlan parfüm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

x

2015. február 5.

Nekem bevált, már régen szerettem volna egy Tesorit, és a Hypnotic Poisont nagyon szeretem. Az érzet, amit nyújt, ugyanolyan, egy habos, meleg ölelés a fehér hóban. Egymás mellett viselve kevésbé mandulás-kókuszos, mint a HP, de ez nem tűnt volna fel külön-külön. Az árát nagyon megéri. A fémcsomagolás praktikus, strapabiró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

vanillacaramella.sweet

2014. december 31.

Nekem nagyon nem tetszik ennek az illata. Virágos, kicsit gyümis, semmi mandulásság benne, édessége sem vaníliás, inkább gyümis-jázminos, de gyengén. Csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate