Tesori d'Oriente

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Shelly, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. november 15.

Elegáns, orientális illat, amely elcsábítja az érzékeket. Értékes kivonatok exkluzív keveréke, mely finoman harmonizál a bőrrel.

Tesori d'Oriente Hammam 100 ml
Ár: 1550 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: próbált, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott
Új Tesori d'Oriente Hammam
Ár: 1990 , Eladó: Csokri
Állapot: Új 100 ml , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost

bleauwsy

2021. március 9.

Elsőre teljesen egyetértettem a citromos légfrissítő hasonlattal, majd lecsillapodott és előjött a jázmin. Így már nagyon tetszik, sőt egyre többször nézek felé. A fekete cirádás csomagolás nagyon elegánssá teszi, uniszexként is kiválóan teljesített.

Kell neki a meleg idő! Kellemes melegség ölel körül, a citrusosság nem fojtogató, hanem az egész egy keleti hangulatot idéz és még a kedvemet is nagyban javítja! Szuper nyári illat! (Egy nap elteltével már csak a citrusok maradnak a ruhán.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

pirospipacsocska

2021. február 20.

Ez elvileg egy uniszex illat....Krémesen édes,kissé fás illat,ezért eléggé karakteres.Magamon nem tetszik,de férfi ismerősöm ezt használja,rajta egy tökéletes férfias,de édes illat,nagy hatósugárral,jó tartóssággal.És valóban nagyon jó árban van a 100 ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Fanika

2020. december 13.

Citrom, mandarin, citrom, mandarin, citrom + csöppnyi, háttérben cincogó jázmin és vanília... Ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

anita763

2020. augusztus 6.

Imádom az illatát és nem utolsó sorban kitűnő szúnyogriasztó. Erre akkor jöttem rá, amikor párommal Olaszországi nyaralás alkalmával vettem egyet és esti sétánk alkalmával befújtuk előtte magunkat. A baráti körünkben mindenki csürdöngölőst járt és csapkodta magát a vérszívók miatt, mi pedig csak mosolyogva vettük ezt tudomásul, ugyanis minket nagy ívekben elkerültek a szúnyogok. Szóval nagyon hasznos és finom illat, érdemes megvenni! :) 5x5* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

vanillacake

2020. január 7.

Csalódás! Tömény citromos légfrissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Csalódás! Tömény citromos légfrissítő.

Nushi

2019. szeptember 6.

Hát jaj elsőre imádtam. Aztán elkezdett motoszkálni, hogy de nekem ilyen volt már csak nem ez biztos nem így nézett ki. És nem is Cinema mert azt nem ismerem. Felkeltem reggel nagyfújás a reggeli friss szélben és rájöttem Cat delux... kamaszkorom randiparfümje... Na nézem is az illatjegyeket még csak nem is hasonlít. Hogy lehet ez? Miért? Annyira tetszett amíg eszembe nem jutott...
Így pár óra múltán érzem, hogy nem teljesen ugyanaz, de elég meggyőzően hasonlít.Brühühü
Sajnos a delux macskához elég sok tragikus emlékem társul így nekem ez nem lesz annyira egyértelműen kedvenc. Viszont kellemes illat nem olyan erőszakos, mint a macska ami talán kicsit édesebb, sziruposabb de ugyan ez az illatkarakter.
Inkább otthoni lazulós társ lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Inkább otthoni lazulós társ lesz.

Albertina

2018. december 6.

Mennyei illat! :) Ez a kedvenc Tesori-m (eddig). Citrusos is, édes is, keleties is, mindenből annyi, hogy pont jó legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Nina1205

2018. október 19.

Ez bizony szerelem, az egyik legjobb illat, amit valaha éreztem, bármikor fújtam magamra, mindig akadt valaki, aki megkérdezte mi ez, mert eszméletlen jó. Telt, édes, keleti illat, pont nekem való és nincs benne az a kellemetlen szúrós felhang, mint a hasonló parfümökben. Sajnos a Rossmannban nem mindig van, sőt egyre ritkábban, de még rendelni is képes voltam belőle. Nem mellékesen az ára is egy vicc. Bőrre fújva simán kitart egy napot nekem, ruhán-sálakon akár többet is. A másik két, drogériában kapható Tesori illat nagyon nem jön be, de most hogy megtudtam, hogy van még 15 féle és nagyon jókat olvastam róluk, valószínűleg rendelősek lesznek azok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

CzFru

2018. június 16.

Nagy kedvencem lett :) Anyukámnak a White Musk van meg belőle, ami annyira illik hozzá, hogy ezért vettem meg neki. Hozzám az bezzeg nem passzol...de ezt imádom! Amúgy is szeretem a kesernyés, citrusos illatokat, de ez valami mennyei. Nyáron szeretem főleg, télen mást használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

unicornlady

2018. április 22.

Nagyon megörültem mikor megláttam a polcon parfümszaglászás közben. Eddig nem volt illatom a háztól,de ennek a tusfürdőjét nagyon szeretem...
Teszterből fújtam a csuklómra,de sajnos nekem nem ugyanazt az élményt adta mint a tusfürdő. Eleinte nagyon fűszeres,érdekes rajtam a citrusos jegyek nem dominálnak...majd egy óra múlva egy kicsit édes-fűszeres,de sajnos mamis illatba megy át. De persze egy nagyon kedves,édes,ápolt,fiatalos mama illata.
Sajnos engem zavart magamon,amúgy egy különleges,érett kompozíció.
Leárazva 900 Ft volt a 100milis edp,tartóssága kitűnő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Sajnos engem zavart magamon,amúgy egy különleges,érett kompozíció.
Leárazva 900 Ft volt a 100milis edp,tartóssága kitűnő!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate