Tesori d'Oriente

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Shelly, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. november 15.

Elegáns, orientális illat, amely elcsábítja az érzékeket. Értékes kivonatok exkluzív keveréke, mely finoman harmonizál a bőrrel.

Ár: 800 Ft , Eladó: lizavetta
Állapot: használt, lásd lent, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes, vagy előreutalás után posta/fox
vanillacake

2020. január 7.

Csalódás! Tömény citromos légfrissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Csalódás! Tömény citromos légfrissítő.

Nushi

2019. szeptember 6.

Hát jaj elsőre imádtam. Aztán elkezdett motoszkálni, hogy de nekem ilyen volt már csak nem ez biztos nem így nézett ki. És nem is Cinema mert azt nem ismerem. Felkeltem reggel nagyfújás a reggeli friss szélben és rájöttem Cat delux... kamaszkorom randiparfümje... Na nézem is az illatjegyeket még csak nem is hasonlít. Hogy lehet ez? Miért? Annyira tetszett amíg eszembe nem jutott...
Így pár óra múltán érzem, hogy nem teljesen ugyanaz, de elég meggyőzően hasonlít.Brühühü
Sajnos a delux macskához elég sok tragikus emlékem társul így nekem ez nem lesz annyira egyértelműen kedvenc. Viszont kellemes illat nem olyan erőszakos, mint a macska ami talán kicsit édesebb, sziruposabb de ugyan ez az illatkarakter.
Inkább otthoni lazulós társ lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Inkább otthoni lazulós társ lesz.

Albertina

2018. december 6.

Mennyei illat! :) Ez a kedvenc Tesori-m (eddig). Citrusos is, édes is, keleties is, mindenből annyi, hogy pont jó legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Nina1205

2018. október 19.

Ez bizony szerelem, az egyik legjobb illat, amit valaha éreztem, bármikor fújtam magamra, mindig akadt valaki, aki megkérdezte mi ez, mert eszméletlen jó. Telt, édes, keleti illat, pont nekem való és nincs benne az a kellemetlen szúrós felhang, mint a hasonló parfümökben. Sajnos a Rossmannban nem mindig van, sőt egyre ritkábban, de még rendelni is képes voltam belőle. Nem mellékesen az ára is egy vicc. Bőrre fújva simán kitart egy napot nekem, ruhán-sálakon akár többet is. A másik két, drogériában kapható Tesori illat nagyon nem jön be, de most hogy megtudtam, hogy van még 15 féle és nagyon jókat olvastam róluk, valószínűleg rendelősek lesznek azok is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

CzFru

2018. június 16.

Nagy kedvencem lett :) Anyukámnak a White Musk van meg belőle, ami annyira illik hozzá, hogy ezért vettem meg neki. Hozzám az bezzeg nem passzol...de ezt imádom! Amúgy is szeretem a kesernyés, citrusos illatokat, de ez valami mennyei. Nyáron szeretem főleg, télen mást használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

unicornlady

2018. április 22.

Nagyon megörültem mikor megláttam a polcon parfümszaglászás közben. Eddig nem volt illatom a háztól,de ennek a tusfürdőjét nagyon szeretem...
Teszterből fújtam a csuklómra,de sajnos nekem nem ugyanazt az élményt adta mint a tusfürdő. Eleinte nagyon fűszeres,érdekes rajtam a citrusos jegyek nem dominálnak...majd egy óra múlva egy kicsit édes-fűszeres,de sajnos mamis illatba megy át. De persze egy nagyon kedves,édes,ápolt,fiatalos mama illata.
Sajnos engem zavart magamon,amúgy egy különleges,érett kompozíció.
Leárazva 900 Ft volt a 100milis edp,tartóssága kitűnő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Sajnos engem zavart magamon,amúgy egy különleges,érett kompozíció.
Leárazva 900 Ft volt a 100milis edp,tartóssága kitűnő!

klau810614

2018. április 16.

Citrom citrom és citrom kevés fűszerekkel legalábbis rajtam legalább egy órán keresztül aztán finom édeskés illattá változik na itt tetszik is viszont ez az állapot max félóra aztán nyom nélkül eltűnik az egész mintha semmit sem fújtam volna 😌

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

scintilla

2018. április 4.

Frissítés: többen megdicsérték már, meg vagyok elégedve. Mindenki virágos illatnak érzi.

Nekem ez szerelem, kérem. 3 közül (2.white musk,3.lotus) ez volt a legjobb. A férjemnek is tetszik. Én is éreztem a wc illatosítót benne, de nem zavar, megéri eltűrni. Orientális, de citrusos is, nyáron is el tudom képzelni. Nagyon olcsó, ehhez képest tartós, érdekes illat. Ebbe az üvegbe több fér 100 ml-nél, tényleg nincs tele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

DianaS

2018. február 1.

Megszaglásztam és én is csalódtam, mert valóban wc illatosítóra emlékeztet az illata :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Capella

2018. január 17.

Nagymamámnak vettem Karácsonyra Rossmannban, a White Musk volt neki és imádta, gondoltam most ezt kapja. Megszaglásztam azért, és rájöttem én is hogy a Cinemára hasonlít, amit imádok. Gyorsan be is néztem ide és örömmel látom hogy mások is így érzik. Ez marad nálam természetesen, Nagyinak veszem a harmadik fajtát ami nálunk kapható :-) Tartóssága nekem ennyi pénzért kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate