Tesori d'Oriente

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsi044, az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   online külföldről

Illatösszetevők: oud, borostyán, virágos, animális, fűszeres

Ár: 1600 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, csak 3-4 fújás hiányzik, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra

Ria22

2017. december 8.

Illatjegyek s itteni vélemények alapján rendeltem, vártam, hogy megérkezzen. Nagyon meglepett: az első benyomás egyszerűen borzasztó volt! :D
Miután eltűnt a "napon felejtett kóla"- buké, átadta a helyét valami sokkal kellemesebbnek, citromos-krémes csoda lett, bár rajtam nem változik át "meleggé", nyáron talán még inkább ki tud majd bontakozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

mandarin

2017. október 30.

Szép a csomagolás. Jól néz ki a flakon. A csomagolás is szép, a flakon is szép. Szép flakoncsomagolás... Kb ennyi, ami szóra érdemes erről az illatról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

alizee

2017. október 20.

szép és fura! először orrbavágóan édesen indít majd egy citrusos keménycukorkává szelídül valami elviselhetetlenül fejfájdító mellékzöngével amit nem tudok hova tenni bármennyit gondolkodom rajta. ritkán van migrénem parfümtől de ennek ez sikerült, pedig nem lenne rossz. lepasszoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Anne74

2017. augusztus 29.

Szó szerint búcsúztatom a nyarat... :( S hozzá nyúltam ma reggel ösztönből. Gyönyörűen muzsikál rajtam. Imádom minden mozdulatom ahogyan megérint az illat.
Amikor megvettem tetszett. Aztán nyáron próbáltam, akkor volt egy időszak, hogy majdnem feladtam...s ma szinte ezt el sem hiszem.
Bizony hűvösebb időben jobban kibontakozik.
Az ára jelképes.

Most úton van hozzám TESORI D'ORIENTE BYZANTIUM... :)

Előzmény:

Rendkívül kellemes keleties illat, a tartóssága , egyedisége kiváló.

Szerintem ezt az illatot mindenkinek egyszer ki kell próbálnia...Csalódni nem fog :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Bizony hűvösebb időben jobban kibontakozik.
Az ára jelképes.

Most úton van hozzám TESORI D'ORIENTE BYZANTIUM... :)

Előzmény:

Rendkívül kellemes keleties illat, a tartóssága , egyedisége kiváló.

Masnuci

2017. július 20.

Szerintem Directress hasonlata nagyon találó. Nem tudtam mire emlékeztet ez az illat, míg nem olvastam el az írását. Tényleg zizi cukorka, de csak az elején! Meglepő, de tetszik :o) Édes, de mellette valahogy citrusos is, mint írtátok sokan, játékos, pajkos ugyanakkor nem copfos kislányos, hanem nagyon is nőcis. Tella szerintem likőrre gondoltál, amikor azt írtad pia szaga van, egy idő után nekem a retro császárkörte likőr jutott az eszembe. Érdekes illat, na. Mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

szilva82

2017. július 10.

Nekem ő az egyik naplemente illatom....:)
Ilyenkor nyáron....olyan sárga illat, kicsi arannyal/mint a csomagolás/....inkább narancsos, nem citrom sárga...:)
Mondjuk a névválasztás....hát Jemenben a legrosszabb a nők sora az arab országok közül...nem tartom valószínűnek, hogy egy átlag nő ilyen illatfelhőben vonulgathatna....
Na de imádom a fűszerességét, melegségét, citrusosságát....tényleg egy kis kelet....vagy legalábbis így képzeljük...:)
Indulok is, vár a repülő szőnyegem....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Nekem ő az egyik naplemente illatom....:)
Indulok is, vár a repülő szőnyegem....:)

ALettah

2017. április 26.

A Tesori illatok a gyengém, de eddig még nem kellett csalódnom bennük - még az is tetszik, amelyik nem tetszik :D
Az oud miatt kicsit féltem tőle, még csak ismerkedek az oud jelleggel, és eddig nem hódított meg. Na de most! Első fújásra rajtam a tömjén dominál, de kb fél óra múlva kibontakozik egy csodaszép, friss, citrusos, fűszeres, enyhén virágos költemény. Még soha nem találkoztam ilyen illattal, még órákkal később is, egy-egy mozdulatra valamelyik illatjegye emelkedik ki a többi közül, és élénken, körülhatárolhatóan megszólal. Egyik pillanatban citrus, nem sokkal később mézes, füstölős, aztán a bors és az oud villan fel. Friss orientálisnak nevezném, eddig nem is tudtam, hogy ez a kombináció létezik.
Bár nagyon-nagyon tetszik, mégis kicsit idegennek érzem magamon. De ez nem von le az értékéből - csodás, és az ára egy vicc.
Azt hiszem, már azért is megéri megvenni, hogy néha-néha beleszagoljon az ember.
Öt csillag, akár a többi. Szépséges, különleges, tartós, igényes és strapabíró csomagolásban. A Hammam-ot nem tudja überelni nálam, de nagyon ott van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Directress

2017. január 24.

Lehet hülyének néztek, de sztem olyan illata van, mint régen a cukros puffasztott cukor kibontva, a zizi vagy a golyócska...amikor azt felbontottad...megcsapott annak az illata, na sztem ez pont olyan:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Linda86

2017. január 22.

Tömör gyönyör! Édes, de nem a cukrosan édes. Füstös, keleties, mégis van egy kis citrusos is benne. Ezt érezni kell! Csak ritkán viselem. Néha úgy érzem nem is vagyok rá méltó....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Chrissy

2017. január 10.

Itt vásároltam, de nem barátkoztunk meg, egyetlen fújást bírtam belőle elviselni a csuklómra. Szagolgattam folyamatosan, mert nagyon érdekes illat, de nekem nem olyan illatjegyek bontakoztak ki, amik másoknak és nem olyanok, amiket szeretek. Először nekem maszkulin és borotvahab meg cseresznyés fogkrém illata van. Egyből a nagyszüleim fürdőszobája jutott az eszembe, ahol gyerekként a Papa után mehettem be reggel fogat mosni a fürdőszobába a cseresznyés fogkrémemmel, aminek az illata keveredett a férfi illatszerek retró szagával, a párával, meg a nagymamám Herbina dezodor és Nivea arckrém illatával.
Ezt érzem elsőre. Aztán cherry coke-ot. Utána kicsi citromos-túrós süteményt. Aztán cipőkrémet. Aztán egy keleti férfi erős füstös-édes parfüm illata jön elő, végül pedig, mikor már lekopott a bőrömről és megfáradt, jól lecsendesült, akkor egy egészen kellemes, nőies, finom virágillattá alakult, egy keleti éjszaka egzotikus virágainak illatát idézve a fülledt melegben.
A vége jó, az tetszik, de elég sokára jutott el odáig ez az illat, ami kétségkívül nagyon érdekes, nagyon tartós és nagyon egyedi. Viszont én sajnos biztosan nem tudom viselni, úgyhogy visszateszem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: BHT