Tesori d'Oriente

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsi044, az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   online külföldről

Illatösszetevők: oud, borostyán, virágos, animális, fűszeres

Ár: 1234 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt , Helyszín: Csepel , fizetés: Posta,Foxpost
Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen EDP - FÚJÓS!
Ár: 700 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

pirospipacsocska

2022. június 27.

A fiam használja ezt a parfümöt.Rajta édeskés-fűszeres,borostyános illat.Teljesen rendben van,mint uniszex parfüm.Annyi,hogy ez talán egy picivel kevésbé “csíkhúzós”,mint a Hammam,Ayurveda,White Musk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 27.

Soraya

2021. november 26.

Hát ez valami mesés! Szó szerint! Nagy rajongója vagyok az orientális illatoknak, és a bőrömmel hosszútávon is ezek kompatibilisek. A korábbi, leírt véleményekkel ellentétben, az én bőrömön abszolút az édeskés, púderes, enyhén virágos jegyek jönnek elő, amelyek olyan melengetőek és úgy körbeölelnek, hogy szinte elvarázsol. Egy igazi álom, és a tartóssága is rendkívüli. Zuhanyzás után, még másnap is lehet enyhén érezni. Szerintem ez egy kifejezetten téli illat, de késő őszre és kora tavaszra is el tudom képzelni. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

bleauwsy

2021. május 1.

Engem a kóla helyett az ezüstös csomagolású lapos rágógumicsíkok illatára emlékeztet. Ettől függetlenül egyáltalán nem kellemetlen, nekem finom pajkos illat, nagyon szeretem. Tavaszra, nyárra kiváló hangulatpezsdítő. Mellékzöngéjét sem éreztem. Aki szereti az édes illatokat, annak mindenképp megér egy próbát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

Ria22

2017. december 8.

Illatjegyek s itteni vélemények alapján rendeltem, vártam, hogy megérkezzen. Nagyon meglepett: az első benyomás egyszerűen borzasztó volt! :D
Miután eltűnt a "napon felejtett kóla"- buké, átadta a helyét valami sokkal kellemesebbnek, citromos-krémes csoda lett, bár rajtam nem változik át "meleggé", nyáron talán még inkább ki tud majd bontakozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

mandarin

2017. október 30.

Szép a csomagolás. Jól néz ki a flakon. A csomagolás is szép, a flakon is szép. Szép flakoncsomagolás... Kb ennyi, ami szóra érdemes erről az illatról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 30.

alizee

2017. október 20.

szép és fura! először orrbavágóan édesen indít majd egy citrusos keménycukorkává szelídül valami elviselhetetlenül fejfájdító mellékzöngével amit nem tudok hova tenni bármennyit gondolkodom rajta. ritkán van migrénem parfümtől de ennek ez sikerült, pedig nem lenne rossz. lepasszoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

Anne74

2017. augusztus 29.

Szó szerint búcsúztatom a nyarat... :( S hozzá nyúltam ma reggel ösztönből. Gyönyörűen muzsikál rajtam. Imádom minden mozdulatom ahogyan megérint az illat.
Amikor megvettem tetszett. Aztán nyáron próbáltam, akkor volt egy időszak, hogy majdnem feladtam...s ma szinte ezt el sem hiszem.
Bizony hűvösebb időben jobban kibontakozik.
Az ára jelképes.

Most úton van hozzám TESORI D'ORIENTE BYZANTIUM... :)

Előzmény:

Rendkívül kellemes keleties illat, a tartóssága , egyedisége kiváló.

Szerintem ezt az illatot mindenkinek egyszer ki kell próbálnia...Csalódni nem fog :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Bizony hűvösebb időben jobban kibontakozik.
Az ára jelképes.

Most úton van hozzám TESORI D'ORIENTE BYZANTIUM... :)

Előzmény:

Rendkívül kellemes keleties illat, a tartóssága , egyedisége kiváló.

Masnuci

2017. július 20.

Szerintem Directress hasonlata nagyon találó. Nem tudtam mire emlékeztet ez az illat, míg nem olvastam el az írását. Tényleg zizi cukorka, de csak az elején! Meglepő, de tetszik :o) Édes, de mellette valahogy citrusos is, mint írtátok sokan, játékos, pajkos ugyanakkor nem copfos kislányos, hanem nagyon is nőcis. Tella szerintem likőrre gondoltál, amikor azt írtad pia szaga van, egy idő után nekem a retro császárkörte likőr jutott az eszembe. Érdekes illat, na. Mindenképp megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

szilva82

2017. július 10.

Nekem ő az egyik naplemente illatom....:)
Ilyenkor nyáron....olyan sárga illat, kicsi arannyal/mint a csomagolás/....inkább narancsos, nem citrom sárga...:)
Mondjuk a névválasztás....hát Jemenben a legrosszabb a nők sora az arab országok közül...nem tartom valószínűnek, hogy egy átlag nő ilyen illatfelhőben vonulgathatna....
Na de imádom a fűszerességét, melegségét, citrusosságát....tényleg egy kis kelet....vagy legalábbis így képzeljük...:)
Indulok is, vár a repülő szőnyegem....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Nekem ő az egyik naplemente illatom....:)
Indulok is, vár a repülő szőnyegem....:)

ALettah

2017. április 26.

A Tesori illatok a gyengém, de eddig még nem kellett csalódnom bennük - még az is tetszik, amelyik nem tetszik :D
Az oud miatt kicsit féltem tőle, még csak ismerkedek az oud jelleggel, és eddig nem hódított meg. Na de most! Első fújásra rajtam a tömjén dominál, de kb fél óra múlva kibontakozik egy csodaszép, friss, citrusos, fűszeres, enyhén virágos költemény. Még soha nem találkoztam ilyen illattal, még órákkal később is, egy-egy mozdulatra valamelyik illatjegye emelkedik ki a többi közül, és élénken, körülhatárolhatóan megszólal. Egyik pillanatban citrus, nem sokkal később mézes, füstölős, aztán a bors és az oud villan fel. Friss orientálisnak nevezném, eddig nem is tudtam, hogy ez a kombináció létezik.
Bár nagyon-nagyon tetszik, mégis kicsit idegennek érzem magamon. De ez nem von le az értékéből - csodás, és az ára egy vicc.
Azt hiszem, már azért is megéri megvenni, hogy néha-néha beleszagoljon az ember.
Öt csillag, akár a többi. Szépséges, különleges, tartós, igényes és strapabíró csomagolásban. A Hammam-ot nem tudja überelni nálam, de nagyon ott van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.