Tetesept

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy adag szerencse" hangulatjavító fürdősó őszibarack- és vaníliakivonattal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, a legújabb tudományos eredmények alapján kifejlesztett termék. Nem tartalmaz tartósítószert, alkáliszappant, paraffint, szilikont, ásványi olajat.

clevergirl

2019. március 24.

Fantasztikus illata van! A viz sárga lesz tőle.
Jókedvre derít, s egyben ellazít. Újravevős, s a többit is kipróbàlom majd! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Fantasztikus illata van! A viz sárga lesz tőle.
Jókedvre derít, s egyben ellazít. Újravevős, s a többit is kipróbàlom majd! 😍

Kingucii

2018. október 24.

MmmmmMmM.. 😍
Kedvenc fürdősóm, finom barack illata van, sárga lesz a víz tőle,nem szárítja a bőröm.
Kellemes lazító fürdeni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

MmmmmMmM.. 😍
Kellemes lazító fürdeni vele.

Helene

2018. április 14.

Hihetetlen hogy ezt elfelejtettem véleményezni eddig. Karácsony környékén próbáltam ki. Eléggé erős volt az illata, legalábbis azokhoz képest amiket eddig használtam. Bár engem ez nem zavart. Kellemes volt az illata, amitől jobb kedvem lett és nagyon jó volt egy ilyen kád vízben ellazulni. Első próbálkozásra megszerettem és biztosan kipróbálom még a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Leander

2017. november 29.

Tegnap este kipróbáltam és csodás volt. Kellemes, de nem hivalkodó illat ami olyan hatásosan ellazít, hogy már a kádban többször majdnem elbóbiskoltam. Utána aludtam, mint a bunda. Nem javaslom annak, aki fürdés után valami aktivitást tervez viszont annál inkább javaslom annak, aki nehezen alszik el. Biztosan fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Tvylvis

2017. október 29.

Megszokott Tetesept minőség, jó kedvre derítő csomagolás, illat és narancssárga víz :-). Az illata kissé művi, inkább barack, mint vanília, ugyanakkor nagyon kellemes élmény benne a fürdés. Nem a legnagyobb szerelem, de nagyon szívesen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Mundow

2017. június 20.

Nagyon jó fürdősó. Kellemes az illata és teljes mértékben ellazít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Nagyon jó fürdősó. Kellemes az illata és teljes mértékben ellazít.

levendulalány

2017. január 27.

Tökéletes, mint általában az összes tetesept. Egy csomagban volt másik kettővel, mindegyik nagyon jó, nem tudom megunni őket. Kár, hogy csak karácsonyra jelent meg a dm-ben, bár a rossmannban is lehet már kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Ancsuk

2017. január 16.

elegge intenziv illatan van, mar-mar zavaro de gyonyoru narancssargara szinezte a vizet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Zsuzsi216

2017. január 5.

Hozza a szokásos tetesept minőséget, nagyon jó vele fürdeni. Tényleg hangulatjavító, nagyon kellemes az illata.
Másik két tasakkal együtt volt csomagban a dm-ben és hála a januári féláras akciónak 500 forint körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin, Laureth-3