Tetesept

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juzsi, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Érezze, ahogy a jól bevált hatóanyagok a forró vízben feloldódva megnyugtatják, test és lélek regenerálódik. A tetesept Tengeri Só Fürdő Lazítás a következő jól bevált hatóanyagokat tartalmazza: Citromfű-olaj és Levendula. Ezekkel együtt hatnak a tengeri sóban található értékes ásványi sók. Tartósítószert nem tartalmaz. Könnyen oldódik vízben. Ásványi anyagokban gazdag tengeri só. Sótartalom: 100%

Sziporka88

2019. január 3.

Nekem egyáltalán nem jött be. Többször kipróbáltam, de semmi nyugtató hatása nem volt. ☹️ Két csillagot kap, mert szép színe lesz a víznek, illetve a citromfű illat miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Hecate

2018. január 11.

Fantasztikus készítmény. Igazán lazítja az izmokat, jó a bőrnek, kellemesen színezi a vizet, bár én nem érzem erősnek az illatát (talán mert nagy a fürdőszobám). Sajnos egy pontot le kell vonnom, a drága ára miatt. Ha nem kerülne ennyibe rendszeresen használnám és idős ismerősöknek is szívesen ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Mundow

2018. január 8.

Kellemes illatú és tényleg relaxáló hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

Kellemes illatú és tényleg relaxáló hatása van.

zonga

2017. október 13.

Én szeretem, ha fáradt, húzós napom volt, vagy fáj a fejem, akkor sokat segít. Tényleg ellazít. Kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

Babika20

(!)
2017. június 8.

Szerintem egy életre elegendő mennyiség.:P Levendulás, de ennek ellenére narancssárga színe van, ami engem egy picit meglep. Kádba szórva kellemes illata van, én a megfázás ellenivel együtt is használtam már, jók voltak együtt:) Nekem ez a relax faktor nem működik, de ez nem a termék hibája! Kellemes használni, jól fel is oldódik. Újra nem biztos, hogy venném, de csak azért, mert nem vagyok az a nagy fürdősós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

NovakneViki

(!)
2016. június 13.

Szintén itt nyertem. Lányomnak az tetszett benne, hogy megszínezi a vizet. A citromfüves illatától tartottam, mert jó pár hónapja kipróbáltam egy szintén citromfüves fürdősót, de abban volt valami gyomorforgató, ebben szerencsére nem, feloldódás után nekem olyan volt az illata mint, egy citromos teának.
Megnyugtató hatásában eddig nem hittem, de éjszaka úgy aludtam, mint egy csecsemő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

szandracska

2016. április 26.

Update: Tegnap este fogyott el. Nagyon szerettem használni, megnyugtató volt ahogy elmerültem egy kád vízben. A tegnapi napom pont olyan volt, hogy csak arra vágytam, hogy hazaérjek, és egy jó forró fürdőt vegyek. Az utolsó kupakkal tettem a vizembe, percekig csak feküdtem, és relaxáltam. Mindenképp megéri az ötöst.

Az itteni nyereményjátékon nyertem meg, tegnap kaptam kézhez, és este kipróbáltam. Sajnos nem volt időm hosszasabban üldögélni a kádban, de arra pont elég volt az az idő, hogy ellazuljak (mintha a vállamnál beállt izmokat is lazította volna). A vizet beszínezi sárgára, először féltem, hogy megfogja a fehér a kádat, de nem. Az illata nagyon kellemes, citromfüves-levendulás (nekem inkább citromfüves). A vízben gyorsan feloldódik, az illata megmaradt a bőrömön. Este jóga után hosszasabban is megmártózom benne. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

S.Merci

2016. március 25.

Én is nyertem.
Nagyon erős illatú, a tégelyből megszaglászva nekem egyből a szúnyogriasztós gyertyák jutottál eszembe. Vízben szerencsére már szelídebb az illata, de még így is lehet az egész házban érezni. Kellemes, biztosan elhasználom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Én is nyertem.

manitia

2016. március 24.

Én is tesztelésre nyertem. Hol is kezdjem? :D A hatása az szuper! Nekem mindentől viszket a bőröm, de ettől nem, sőt megkockáztatom, hogy még hidratál is picit. Nagyon jól ellazít. Az illata, hááát nekem szúnyogirtó szaga van kibontás után. Viszont ahogy feloldódik a vízben kellemesebb lesz, csak akkora már belengi a fürdőszobát a szúnyogirtó buké. Ennek ellenére boldogon fogom elhasználni, mert tényleg nyugtatólag hat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Pöti

2016. március 20.

Én is a boldog nyertesek táborát gyarapítom. Amúgy is imádom a fürdőcuccokat, a fürdősókat meg aztán tényleg és a Tetesept a kedvenc márkám, ha pancsolásról van szó. A lazítás meg nagyon rám fért már. Utólag vettem észre, hogy levendula és citromfű van a sóhoz adagolva. Hát, bevallom, nem repestem a dologtól, mert a citromfű számomra szúnyogirtó, a levendulát meg csak módjával szeretem, tehát leginkább nézegetni Tihanyban. De ez a só nagyon kellemes csalódás. Én egy kupakkal borítottam a vízbe, de ettől kevesebbet fogok használni, csak a béke kedvéért... :) A vizet aranysárgára színezi, a kádat nem bántja. Az illata nagyon intenzív, de tényleg lazító, én utána elég jól aludtam. Azt mondanom se kell, hogy a család már rárepült a sóra, szóval ez hamar el fog fogyni... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Emolliensek: Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Cymbopogon Winterianus Oil, Parfum / Fragrance, Limonene, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 16255

Emulgeálószer, felületaktív anyag.