Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy adag köszönet" kényeztető fürdősó gránátalmával és kakaóvajjal. Bőrgyógyászatilag tesztelt termék.

szeliger

2020. szeptember 28.

Az illat a tasak kinyitásakor intenzív, engem sem emlékeztetett sem kakaóvajra, sem gránátalmára, inkább valamilyen édeskés, mosóporos jellegű illatra. A vízben oldva az illat nálam is gyakorlatilag eltűnt. A kristályok világos rózsaszínűek, feloldva a víz a piros rózsába hajló árnyalata lett.
Az élmény nem volt átütő, a márkától többet várok, sok jobb termékük van, ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

strauszkinga

2018. december 27.

Isteni illata van! Mikor kinyitjuk a csomagolást. Gyönyörű, élénk narancssárgára színezi a vizet. Csalódás, hogy az illat nem tartós, a kádban ülve és utána a bőrömön sem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Tvylvis

2017. november 13.

Hát, az illat még nyomokban sem tartalmaz kakaóvajat vagy gránátalmát.... inkább egy édes, parfümös, kuckózós illat. A tasakban rettentően intenzív, a vízben azért veszít az erejéből. Szerintem sokak kedvence lehet, nem az a megosztó kategória. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Kizárólag az illat miatt négy csillag, nekem ez már picit túl édes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Lecithin
Emulgeálószerek: Lecithin, Laureth-3