Tetesept

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. január 5.

Ár:   €1
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Téli mese" fürdősó gránátalmával és szegfűszeggel.

Dumitutoj

2019. január 20.

Nagyon jó! Az illata és a színe miatt olyan, mintha az ember egy kád gyümölcsteába ülne bele. :-) Ráadásul, ha a vizet egy bizonyos szögből nézzük, csillámlik is. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

Vivi1990

2017. október 20.

Müllerben vârároltam. Fantasztikusan jó illata van. A kád vizét pirosra színezi, de nem fogja meg. Nem szárít. Ha arra járok biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

zsazsa

2017. január 27.

Nagyon jó illata van, egy teli kád vízhez elég, mivel elég erős ez az illat. Szép piros lesz tőle a víz, szerencsére a kádat nem fogta be. Megérte megvenni, kellemes, pihentető vele a fürdés. Nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

levendulalány

2016. március 2.

Én imádtam az illatát! Nekem kevés egy kád vízhez, így másokkal kombináltam, de azért jó volt nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Tvylvis

2015. december 30.

Kellemes fürdősó. Nem szárít, nem irritál. Habot nem képez, a színe pedig rettentően piros, vörös, férj rá is csodálkozott. Az illata kellemes, egyértelműen gránátalmás. Nem csodaszer, de jó volt használni, ha látom, szerintem veszek még. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice

Színezék. Lilás piros.