Thayers

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az aloe verát és E-vitamint tartalmazó formula gyengéden revitalizálja és nyugtatja a bőrt. Alkoholmentes teljesen természetes összetételű tonik csodamogyoróval, aloe verával és rózsával az egészséges bőrért. Hidratál, miközben védi a bőrt a levegőből származó szennyeződésektől. Tisztít. Nyugtat. Tonizál.

A Thayers az egyetlen olyan, amiben a csodamogyoró nem desztillált formában található meg, így megőrizve a gyógyászatban fontos csersavakat. A vizsgálatok azt mutatják, hogy a csodamogyoró kéregkivonat harmincegyszer erősebb a leveléből készültnél és nyolcvanhétszer hatásosabb a desztillált változatánál.

Alkoholmenetes, parabénmentes, propilén-glikolmentes, nem tesztelik állatokon.

Emma Woodhouse

2019. szeptember 17.

Nagyon kellemes volt a használata, kicsit mintha hidratált is volna, de amúgy semmi változást nem láttam a bőrképemen miatta, ezért értelmét sem látom. A csodamogyoró miatt vettem, azt hittem, hogy csökkenteni fogja a faggyútermelést a bőrömben, vagy valami ilyesmi. Ez nem történt meg. Csak azért, hogy legyen, nem kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

svekits

2019. április 5.

Sosem érdekelt annyira a hype körülötte, annyira, hogy megrendeljem, de mikor lehetőségem volt leemelnem a polcról, akkor azért egyből hármat is benyeltem. Nagyon nagyon szeretem, főleg reggel használom arcmosás után tonikként, szuper jól esik közvetlen mosakodás után, kellemes, puha, hidratált érzetet ad az arcomnak.Nem okoz irritációt, sem bőrhibákat, szerintem én ezt örök időkig újra fogom venni.
Ja, az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Ja, az illata is nagyon jó.

Valdo

2019. március 1.

Az egyik legjobb tonik, amit valaha próbáltam. Itthon nem találtam még sehol, így marad a külföldről rendelés.
A rózsásnak van a legkellemesebb illata, használat után mintha felüdülne a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

lollypoppy

2018. december 29.

Nem vártam sokat ettől a toniktól, de nagyon megszerettem. Az arctisztítás után jól esik még egy réteggel áttörölni az arcom, és utána jóval hidratáltabbnak érzem, mint nélküle, a rózsaillata pedig isteni, minden alkalommal megörülök neki. Ami nálam még nagy előny, hogy nem irritálja a bőröm, nem leszek tőle pattanásos. Kár, hogy nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

cherry19

2018. december 15.

Jókis tonik, sok hatását nem érzem, de kellemesen frissít, nyugtat, pattanásokat nem okoz, picit puhább tőle a bőröm és az illata is szuper.
Ha valaha elfogy újraveszem, szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Ha valaha elfogy újraveszem, szívesen használom.

szKrissy

2018. március 18.

Nagyon szeretem ezt a tonikot, frissít, tisztít, nyugtat. A T-vonalam sokkal kevésbé zsírosodik és szebb a bőröm (bár nem tudom, hogy ez csak a toniknak köszönhető-e). Kb 3 hónapja használom reggel és este is, és kb egy ujjnyi hiányzik belőle. Ha elfogy -ami nem mostanában lesz- mindenképpen rendelek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

anneshirley

2016. április 15.

Az előttem szólóhoz hasonlóan én sem vártam tőle csodát, és nem is lett belőle az, de így is a legjobb tonik, amit valaha használtam. Frissít, nyugtat és a pórusokat enyhén összehúzza. Smink eltávolítására is ezt használom, gyengéd és alapos tisztítást nyújt. Amikor először használtam, nagyon meg voltam lepődve, hogy mi mindent leszedett még az általam teljes körűnek gondolt sminklemosás + arctisztítás után! Az illata eleinte egy picit zavart (erősen rózsás), de már megszoktam. Ki fogom próbálni a többi változatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

Szütyő Beauty blog

2015. október 21.

Nem nagyon voltak elvárásaim vele kapcsolatban, nem vártam csodát vagy hasonló magasztos érzelmeket, egyszerűen csak érdekelt, hogy miért mesél mindenki erről a termékről szuperlatívuszokban. Azt olvastam róla, hogy van benne csodamogyoró kivonat is, ami nem desztillált formában található meg, így megőrizve a gyógyászatban fontos csersavakat. És ez a csodamogyoró kéregkivonat harmincegyszer erősebb a leveléből készültnél és nyolcvanhétszer hatásosabb a desztillált változatánál. Még csak néhány hete használom, de úgy érzem, hogy jót tesz a bőrömnek. Aloe verát és E-vitamint is tartalmaz a formulája. Tisztít. Nyugtat. Tonizál.

Ezt ígéri, és úgy érzem, hogy ezt tökéletesen teljesítette. Ennyi tudományos háttér információ után, amit én tapasztaltam: a sminkem eltávolítása után ezzel törlöm át az arcom: szépen felfrissíti, nyugtatja. Egy kis mennyiséget átöntöttem egy fújós flakonba is, így olykor reggel sminkelés előtt is kap a bőröm egy frissítő rózsás permetet, puhává teszi, nem szárít és nem ragad. Amit még észrevettem, hogy amióta beépítettem a napi rutinomba, szinte egyáltalán nem jelennek meg rajtam bőrhibák - még azokon a napokon sem - és nem tudom teljes bizonyossággal állítani, hogy ennek köszönhetem, de mintha lenne egy kis fertőtlenítő hatása is. Megérzés, de hiszek benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Montelino

2014. április 13.

Örülök, hogy valaki feltöltötte, mert ez a kedvenc tonikom már 3 éve. Nem vettem még jobbat. Hidratálja a bőrömet és szebbé teszi. Nem okozott ragyákat és kissé fertőtleníti is a bőrömet. A csomagolása elég régimódi, de ez nem zavar, az adagoló nyílás kicsi, pont jó. A fragrance ami itt pirossal van, természetes eredetű benne, nincs rossz összetevője. Az illatától a 2. flakon után besokalltam (természetes illat, de nem mindig vágyom édes illatra, főleg nyáron), ezért az illatmentes verzió lesz a 3. flakon. Nekem kombinált bőrtípusom van, T-vonalban fénylik, kivéve télen. Nyáron ezért csak este alkalmaztam, de hűvösebb időben és télen reggel is. Zsíros/Olajos bőrtípusnál csak este javaslom, reggel nem. Akinek száraz a bőre bármikor használhatja. Ritka, hogy egy arcápolási terméket újra megveszek, mert annyira nem szoktam elégedett lenni velük, ez a kivétel, mert ez tényleg jó (pedig vettem más tonikokat is az évek alatt és micellásokkal is próbálkoztam, de csak ettől szebb a bőröm, a többi vagy árt neki vagy semmilyen hatása nincs a bőrömre). Nagy mennyiség, ezért az ára szerintem korrekt (arcra és nyakra használom). Alkoholmentes, ezért figyeltem fel rá ill. a witch hazel kivonat miatt, ami az én bőrömet szépen fertőtleníti. Én az iherb.com -ról rendelem mindig (ha kell akciós kód, mert még nem ismered az oldalt akkor a VIK284 a tiéd az első vásárlásodhoz, ez az 5$ kedvezményt, de kód nélkül is megrendelheted). Én minden ismerősömnek ajánlottam és még nem csalódott senki. A feladata nem a tisztítás/sminklemosás, ezt ne várja tőle senki, folyékony arctisztító után alkalmazzátok.
Ami még talán lényeges, többféle Thayers tonik létezik, de nem mind alkoholmentes, ha nem ezt a verziót veszed, mindenképpen sasold meg a többi összetevőit, mert az alkohol árt a bőrödnek, ha az egész arcodra használod!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 13.

nycole

2014. április 13.

Külföldi blogokon, fórumokon botlottam sokszor ebbe a tonikba, csupa jó véleménnyel a háta mögött, mivel nincs tele felesleges anyagokkal (jó, a parfümöt leszámítva), gyengéd, és ráadásul olcsó is. Kár, hogy itthon csak online lehet beszerezni, de szerintem így sem borsos az ára: kb 2000 ft az iHerb-ön. Először Amazonról akartam rendelni, de sehogy nem találtam olyat, amit hozzám kiszállítanak, így találtam meg az iHerb-ön, ahol 4 dolláros postaköltséggel máris lehetett rendelni. Az első rendelésnél 5 dollárt lehet spórolni, így kb 1700 ft-ért kaptam meg, bár beletelt pár hétbe, míg ideért. Nagy mennyiség, ennyi pénzért teljesen megéri. Reggelente fújós flakonban arcra permetezve használom, este vattapamacsra csepegtetve (minden másnap este csak, mellette használok hámlasztó tonikot is), szépen leszedi a maradék sminket, amit az arctisztító nem tudott. Picit erős rózsás, nagymamás illata van, de én szeretem. :) Persze akinek a bőre nem bírja a parfümöt az lehet nem fogja szeretni, de szerintem ezt leszámítva, jó kis alap tonik a bőrre. Vannak alkoholos változatai is, de én azokat messziről kerülöm. Ha elfogy (október óta van meg, de még 1-2 hónapot biztos fog bírni), kipróbálom az uborkás verziót is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate