Thayers

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krenat, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az aloe verát és E-vitamint tartalmazó formula gyengéden revitalizálja és nyugtatja a bőrt. Alkoholmentes, illatmentes, teljesen természetes összetételű tonik csodamogyoróval és aloe verával az egészséges bőrért. Hidratál, miközben védi a bőrt a levegőből származó szennyeződésektől. Tisztít. Nyugtat. Tonizál.

A Thayers az egyetlen olyan, amiben a csodamogyoró nem desztillált formában található meg, így megőrizve a gyógyászatban fontos csersavakat. A vizsgálatok azt mutatják, hogy a csodamogyoró kéregkivonat harmincegyszer erősebb a leveléből készültnél és nyolcvanhétszer hatásosabb a desztillált változatánál.

Alkoholmenetes, parabénmentes, propilén-glikolmentes, nem tesztelik állatokon.

Szabincsepp

2019. június 17.

Új csomagolásban van meg. Az egyik kedvenc tonikom. Bár már átálltam a koreai termékekre, de még mindig van belőle otthon, ha bármi történne, megnyugtat a tudat, hogy ott van. Irritáció nélkül teszi a dolgát, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

vebu

2019. január 23.

Nagyon régóta vágyódtam utána, annyira klasszikus, kultikus amerikai márka - végül rászántam magam, hogy leadjak egy iHerb rendelést, amit sok szempontból megbántam (véletlenül se a DHL express szállítási módot válasszátok, mert hála nekik meg a vámnak többet kellett utólag fizetnem, mint amennyi a rendelés volt...), de azért mégiscsak boldog lettem utólag - mert ez a tonik csodás! Egy vattapamaccsal szoktam áttörölni vele az arcom reggel-este, arcmosás után, tényleg nincs semmi illata (az érzékeny bőröm nagyon rosszul reagál az alkoholos, illatosított termékekre, ez pedig nem az, szerencsére), és érezhetően hidratáltabb, ragyogóbb az arcbőröm, semmi szárító-pirosító hatás. Nagyon ajánlom azoknak, akik be tudják egyszerűbb úton szerezni, esetleg külföldi utazás közben, mert sajnos a vám-szállítási költségek miatt nem biztos, hogy megéri iderendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Katica1980

2018. november 26.

Az elején nem lettünk barátok. Amióta átálltam a koreai rutinra nem vattapamaccsal viszem fel a tonikokat, hanem szépen beütögetem, ahogy ezzel a tonikkal is tettem az elején. De nem szerette valahogy a bőröm, rosszat nem tett, de jót se. Az én bőröm pedig nagyon szereti a varázsmogyorót és eddig bármilyen terméket is próbáltam, ha varázsmogyoró volt benne mindig nagyon ragyogó lett az arcom. Már arra gondoltam, hogy hamis terméket kaptam és csak tologattam a flakont a fürdőszobapolcon, amikor egyik reggel nem volt kedvem vízzel lemosni az arcom, gondoltam vattapamacsra teszek ebből és áttörlöm. És igen. Megtörtént amit vártam, az arcom hidratált és ragyogó lett. Ha valaki tudja az okát, hogy így miért működik és az arcomba beütögetve miért nem, az kérem írja meg, mert borzasztó kíváncsi vagyok rá. Mindenesetre örülök, hogy így egymásra találtunk tonik és én, azóta nem mosom reggelente az arcomat vízzel, csak finomat áttörlöm vele és így télen ezt meg is hálálja a bőröm, sokkal jobb állapotban van, sokkal hidratáltabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

krenat

2016. április 25.

Alkohol- és illatmentes, így még a legérzékenyebb bőrre is jó hatással van. Bőrömet megnyugtatta és valamennyire hidratál, bár én krémezni is szoktam utána. Viszonylag jól tisztít, néha nem az arcápolási rutinom részeként használom, hanem csak napközben áttörlöm vele az arcom, és látni, hogy eltávolítja a szennyeződéseket. Összességében bejött, bár én jobban szeretem az illóolajas tonikokat, de mikor rendeltem, csak ez volt elérhető :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice