the Balm

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4000ft , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás/postán maradóval küldöm+költség.
Sztellus

2019. július 13.

kb 5-6 hónapja vettem meg, de szinte nem is fogy. Nagyon szép, kontúrozni és bronzosítani is ezzel szoktam. Egyeltalán nincs benne narancssárga pigment- hála az égnek-. Egyszerűen imádom. Beszerzni kicsit körülményes volt, rendelni kellett, de bőven megérte. Imádom.
+Én nagyon ritkán használok alapozót vagy bárilyen színezett krémet, ezt csak úgy magában viszem fel a legtöbbször, de így is egésznap kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Terkabarka

2019. május 27.

Nagyon pigmentált, szép szín, és jó termék, de nem érzem jobbnak a PF Butter bronzernél. Bronzosítónak amúgy tényleg jó szín, de én kontúrként, sőt, néha a szememre is ezt használnám árnyékoláshoz és ahhoz már kicsit sárgás az én bőrömön. Kontúrként azért még nem rossz, csak nem az igazi.
Tehát bronzosítónak jó, kontúrozásra már ízlés kérdése :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Tehát bronzosítónak jó, kontúrozásra már ízlés kérdése :)

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Egy évig vágyakoztam utána, mire akciósan beszereztem és imádom. Imádom. Nagyon szép (egyaltalán nem narancsos) a színe, tartós, nem foltosan kerül fel (ELDW és True Match alapozókon tesztelve, nem púderezve alá), szépen összedolgozható pirosítóval. Mélyítővonalba is telitalálat. Megéri beruházni rá bőrtónustól függetlenül mert nekem is világos a bőröm és szép rajta (ELDW Ecru Ttue Match 2N az árnyalataim). Egyre szerelmesebb vagyok s balm ternékekbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

snezi

2019. május 6.

Csak egy ecsetvonásnyit használtam, nagyon pigmentált. Szép, szép, de sajnos nem az én bőrtónusomhoz illő, így fel is raktam eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Whosthatfitgirl

2019. március 19.

Nagyon-nagyon imádom! Fantasztikus termèk, szèpen èpįthető, a szìne nekem telitalálat, nyáron is ès tèlen is jól illeszkedik az arcom szìnèhez. Ez az első The Balm-os sminkcuccom, de ezek után többet is ki szeretnèk próbálni!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Regi23

2019. március 2.

Nagyon odavagyok ezért a màrkáért, ez a termék sem okozott csalódást. Kicsit tartottam tőle, hogy télen túl mű hatást ad majd , de nagyon szépen el lehet dolgozni, és természetes hatást lehet elérni világos bőrön is. Szépen építhető is, aminek én kifejezetten örülök, mert nem vagyok olyan gyakorlott bronzosítás terén. Megérte az árát, ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

BeataK

2019. február 21.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert van, ami nagyon tetszik benne és van, ami nagyon nem.

Pozitívumok: Imádom a színét, a tökéletes “árnyékszín”, matt szürkésbarna és szerintem egyáltalán nem sárgás. (A MUR kontúrpalettában volt egy kb. ugyanilyen szín, amit rommá használtam kontúrozásra, sőt még a szememre is átmeneti színnek.)
Szerintem világos bőrön is működik, rajtam egyáltalán nem természetellenes.
Nagyon tetszik, hogy ilyen kompakt, a mágneses kartonos megoldás is nagyon bejön és praktikus. És ugye a csomagolásról már nem is kell beszélni..

Na de jöjjenek a negatívumok:
Én egy könnyen kezelhető, “csak gyorsan feldobom és megyek” termékre számítottam, de ez nem az. Lehet, hogy sötétebb bőrön kevésbé látszik, ha maszatos, de az én világos tónusomon nagyon könnyű elrontani a felvitelét. Hogy tényleg szép legyen, alaposan alá kell alapozni, porpúderezni stb. Ha viszont kellő időt szánok rá, gyönyörű és természetes végeredményt lehet vele elérni.

Megmondom őszintén, az itteni vélemények és az ára alapján többet vártam, kicsit csalódott vagyok. Nem pénzkidobás, mert alkalmakra tényleg csodásan fog működni, de egyelőre még nem találtam ki, hogy egy gyors reggeli készülődésnél hogy fogom használni. Ha rájöttem, updatelek.

Még valami: Aki most ismerkedik a kontúrozással és nem kompakt terméket keres, annak szerintem a MUR paletta sokkal jobb és olcsóbb választás.

Update: Kap plusz egy csillagot, mert közben ráéreztem a használatára. Porpúderrel precízen aláfixálok, aztán már szépen el lehet dolgozni. Kipróbáltam sötétebb bőrön is, kiderült, hogy csak az én nagyon világos bőrömön igényel ilyen alapos eldolgozást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Szerintem világos bőrön is működik, rajtam egyáltalán nem természetellenes.

Na de jöjjenek a negatívumok:

NikolettaV

2019. február 9.

Jól pigmentált, építhető, a színe tökéletes. Nem olcsó, de megéri rá beruházni szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

anitah123

2019. január 9.

Mindenki agyonhypolta ezt a bronzosítót így akciósan én is beszereztem. Mivel ez az első bronzosítóm nincs nagy összehasonlítási alapom, de nem rossz termék, bár számomra nem is világmegváltó, lehet rossz ecsetet használok, de néha nem sikerül rendesen eldolgoznom és nem kelt túl szép látványt. Csillagot nem vonok le, mert lehet csak én vagyok béna, még gyakorolgatok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

doraspill

2019. január 9.

Sok mindenben lehet kètelkedni, de nem a TheBalm màrkàban, a termèkeik minosègèben, a kreativsàgukban. Nekem ez az uzenet jott àt, amikor eloszor làttam a termèkeket, azt hiszem pont a krèmmània oldalàn, mivel nagy terra keresèsben voltam, ès ugy làttam a bahama mama behozza amit vàrnak tole, ugy dontottem, hogy egye-fene, becsukom a szemem ès odaadom a pènztàrosnak a bankkàrtyàmat, csak csinàljuk gyorsan. :) Hozzàteszem nagyon ellene vagyok a dràga kozmetikumoknak, amolyan felesleges pènzkidobàs, nem mellesleg sok esetben tènyleg a màrka-illuziot kell megfizetni, No de nem a Bahama mama esetèben. :) Nem csak ugy tunik hanem tènyleg fantasztikus ez a mi "mamànk" <3 A szine naturàlis, teljesen natur hatàst kelt, ès nagyon jol lehet vele àrnyèkolni, màr most làtszik hogy alig fogy, ès mikozben hasznàlod èrzed, hogy ez a valami tènyleg amerikàbol jott, maga az amerikai àlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!