the Balm

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Whosthatfitgirl

2019. március 19.

Nagyon-nagyon imádom! Fantasztikus termèk, szèpen èpįthető, a szìne nekem telitalálat, nyáron is ès tèlen is jól illeszkedik az arcom szìnèhez. Ez az első The Balm-os sminkcuccom, de ezek után többet is ki szeretnèk próbálni!🤗

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Regi23

2019. március 2.

Nagyon odavagyok ezért a màrkáért, ez a termék sem okozott csalódást. Kicsit tartottam tőle, hogy télen túl mű hatást ad majd , de nagyon szépen el lehet dolgozni, és természetes hatást lehet elérni világos bőrön is. Szépen építhető is, aminek én kifejezetten örülök, mert nem vagyok olyan gyakorlott bronzosítás terén. Megérte az árát, ajánlom mindenkinek :)

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

BeataK

2019. február 21.

Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, mert van, ami nagyon tetszik benne és van, ami nagyon nem.

Pozitívumok: Imádom a színét, a tökéletes “árnyékszín”, matt szürkésbarna és szerintem egyáltalán nem sárgás. (A MUR kontúrpalettában volt egy kb. ugyanilyen szín, amit rommá használtam kontúrozásra, sőt még a szememre is átmeneti színnek.)
Szerintem világos bőrön is működik, rajtam egyáltalán nem természetellenes.
Nagyon tetszik, hogy ilyen kompakt, a mágneses kartonos megoldás is nagyon bejön és praktikus. És ugye a csomagolásról már nem is kell beszélni..

Na de jöjjenek a negatívumok:
Én egy könnyen kezelhető, “csak gyorsan feldobom és megyek” termékre számítottam, de ez nem az. Lehet, hogy sötétebb bőrön kevésbé látszik, ha maszatos, de az én világos tónusomon nagyon könnyű elrontani a felvitelét. Hogy tényleg szép legyen, alaposan alá kell alapozni, porpúderezni stb. Ha viszont kellő időt szánok rá, gyönyörű és természetes végeredményt lehet vele elérni.

Megmondom őszintén, az itteni vélemények és az ára alapján többet vártam, kicsit csalódott vagyok. Nem pénzkidobás, mert alkalmakra tényleg csodásan fog működni, de egyelőre még nem találtam ki, hogy egy gyors reggeli készülődésnél hogy fogom használni. Ha rájöttem, updatelek.

Még valami: Aki most ismerkedik a kontúrozással és nem kompakt terméket keres, annak szerintem a MUR paletta sokkal jobb és olcsóbb választás.

Update: Kap plusz egy csillagot, mert közben ráéreztem a használatára. Porpúderrel precízen aláfixálok, aztán már szépen el lehet dolgozni. Kipróbáltam sötétebb bőrön is, kiderült, hogy csak az én nagyon világos bőrömön igényel ilyen alapos eldolgozást.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Szerintem világos bőrön is működik, rajtam egyáltalán nem természetellenes.

Na de jöjjenek a negatívumok:

NikolettaV

2019. február 9.

Jól pigmentált, építhető, a színe tökéletes. Nem olcsó, de megéri rá beruházni szerintem. :)

NikolettaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

anitah123

2019. január 9.

Mindenki agyonhypolta ezt a bronzosítót így akciósan én is beszereztem. Mivel ez az első bronzosítóm nincs nagy összehasonlítási alapom, de nem rossz termék, bár számomra nem is világmegváltó, lehet rossz ecsetet használok, de néha nem sikerül rendesen eldolgoznom és nem kelt túl szép látványt. Csillagot nem vonok le, mert lehet csak én vagyok béna, még gyakorolgatok vele.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

doraspill

2019. január 9.

Sok mindenben lehet kètelkedni, de nem a TheBalm màrkàban, a termèkeik minosègèben, a kreativsàgukban. Nekem ez az uzenet jott àt, amikor eloszor làttam a termèkeket, azt hiszem pont a krèmmània oldalàn, mivel nagy terra keresèsben voltam, ès ugy làttam a bahama mama behozza amit vàrnak tole, ugy dontottem, hogy egye-fene, becsukom a szemem ès odaadom a pènztàrosnak a bankkàrtyàmat, csak csinàljuk gyorsan. :) Hozzàteszem nagyon ellene vagyok a dràga kozmetikumoknak, amolyan felesleges pènzkidobàs, nem mellesleg sok esetben tènyleg a màrka-illuziot kell megfizetni, No de nem a Bahama mama esetèben. :) Nem csak ugy tunik hanem tènyleg fantasztikus ez a mi "mamànk" <3 A szine naturàlis, teljesen natur hatàst kelt, ès nagyon jol lehet vele àrnyèkolni, màr most làtszik hogy alig fogy, ès mikozben hasznàlod èrzed, hogy ez a valami tènyleg amerikàbol jott, maga az amerikai àlom! :)

doraspill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Banszky

2018. december 22.

A nagy hype miatt vettem meg,kicsit soknal tartottam az árát de minden forintot megért. Iszonyú kevés kell belőle és csodás sminket lehet vele készíteni. Minden bőrszínhez jól állhat,mert rétegezhető. Nem kopik nap végére sem és nincs az a "kosz van az arcomon" érzése az embernek tőle. Ha egyszer elfogy (sose fog) újraveszem.

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

mlexa

2018. december 12.

Imádom! Több bronzosítót kipróbáltam már, de ez a tuti. Alig fogy, pedig február óta használom. Praktikus csomagolás, szuper egyszerű használat. Én ennél maradok, mindenkinek ajánlom! 😉

mlexa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Anheszenamon

2018. december 1.

Nagyon szeretem a The Balm termékeit, mert viszonylag megfizethető és szuper minőség. Még egy termékükben sem csalódtam. Ez a bronzosító kifejezetten egy jolly joker: mivel egyáltalán nem narancsos és nem meleg tónusú, ezért akár kontúrozásra is alkalmas. Nagyon pigmentált, elég hozzáérinteni az ecsetet, hogy felvegye a színt. Emiatt nagyon sokáig elég és abszolút megéri az árát. Könnyű eldolgozni és nem tűnik el az arcomról egy óra múlva. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nem fogtok benne csalódni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Amelie5

2018. november 20.

Szeretem, szépen lehet vele dolgozni ha az ember odafigyel és nem esik túlzásba (amit amúgy nem nehéz, mert nagyon pigmentált). :)

Amelie5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!