the Balm

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4200 Ft , Eladó: Jonesy
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 3900 Ft+ postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

DNM

2020. július 28.

Szerencsére utazós méretet vettem. Nekem a szürkés-világos arcomhoz ez szörnyen sárga. Ecsettel csak foltosra tudom eldolgozni. Szemhéj púdernek sem tetszik mert sárgít...Sajnálom kidobni, mert nem volt olcsó, de csak hánykolódik a fiókban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Dorcsa

2020. június 20.

Ha volt sminkcucc, ami mindig hidegen hagyott, akkor azok a bronzosítók. Persze használtam, van itthon 3féle,de mióta ezt megvettem, alig várom, hogy reggel eljussak oda, hogy feltehetem! *. *
Egyszerűen sokkal szebb a végeredmény, az összkép ha használom.
Nekem is világos bőröm van, de tökéletes, viszont könnyen építhető, így szerintem sötétebb bőrön is szépen mutathat.
Rettentően könnyű eldolgozni is.
Szerintem árban sem rossz, inkább ez 5 ezer körül, mint egy narancssárga drogériás valami 3 ezer körül.
100 csillagos nálam a cucc! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Egyszerűen sokkal szebb a végeredmény, az összkép ha használom.
Rettentően könnyű eldolgozni is.
100 csillagos nálam a cucc! <3

Fehereszti

2020. május 4.

Na szóval. Igyekszem nem kisregényt idekörmölni és nem túlzottan ömlengeni. Kiskorom óta rajongok a beauty dolgokért, sokfélét próbálgatok, mindig kísérletezek. És van néhány, pár termék a rengetegből, ami úgy érzem túlzás nélkül megváltoztatta az életem. Ő is ilyen. Rég óta szemeztem már vele, most szereztem be csak, én bolond. A bőröm fehér, nem nagyon hóka de elég világos, szőke hajú kék szemű vagyok. Tipikusan az akinek annyira jól áll a barnaság hogy nemigaz. Mivel volt pár melanoma gyanús anyajegyeltávolításom, szigorúan tilos minden ami nap, szoli, szóval maradok is sápadt. Azaz maradtam volna! Két termék mentett meg, az egyik a st tropez önbarnítós arckréme, ezt minden 2.este használom, és ez a bronzer. Ez a bronzer TÖKÉLETES. Életem legjobb sminkterméke. És nem csak a kategóriájában. Ha kidobnának egy lakatlan szigetre, ezt vinném mert többé nem tudok élni nélküle 😅 gyönyörűen eldolgozható, építhető, pigmentált, nagyon nagyon könnyű gyönyörűen dolgozni vele, és az igazi nap szín, nem bronz, nem narancs, nem kávé, nem mű. Természetes. Pont annyira matt amennyire kell. Nagyon tartós. Olyan szépnek látom magam még alapozó nélkül is ha ezt használom, mint még soha. Túlzás nélkül. Egymillió csillagot ér ez a cucc 😅😅😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

narancsfavirág

2020. március 15.

Sokáig a Bourjois csokis bronzosítóját használtam, és utánpótlásnak néztem ki ezt a terméket. Nekem elég világos, kicsit sárgás tónusó bőrőm van, a szín pont jó lett. Kontúrozni nem szoktam, úgyhogy ez olyan 2 az 1ben termék nálam. Nem okozott irritációt, pattanásokat. Tartós, jól pigmentált, szépen eldolgozható, szeretem használni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

sera6

2020. január 10.

Meglepődtem milyen pigmentált először, egyáltalán nem sárgás, szép barna tónusa van a világos bőrömön is, könnyű vele dolgozni, elsőre nem tűnhet nagy kiszerelésnek pedig alig fogy szinte mindennapos használat mellett is, de legjobb benne a tartóssága, egész nap bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Sztellus

2019. július 13.

kb 5-6 hónapja vettem meg, de szinte nem is fogy. Nagyon szép, kontúrozni és bronzosítani is ezzel szoktam. Egyeltalán nincs benne narancssárga pigment- hála az égnek-. Egyszerűen imádom. Beszerzni kicsit körülményes volt, rendelni kellett, de bőven megérte. Imádom.
+Én nagyon ritkán használok alapozót vagy bárilyen színezett krémet, ezt csak úgy magában viszem fel a legtöbbször, de így is egésznap kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Terkabarka

2019. május 27.

Nagyon pigmentált, szép szín, és jó termék, de nem érzem jobbnak a PF Butter bronzernél. Bronzosítónak amúgy tényleg jó szín, de én kontúrként, sőt, néha a szememre is ezt használnám árnyékoláshoz és ahhoz már kicsit sárgás az én bőrömön. Kontúrként azért még nem rossz, csak nem az igazi.
Tehát bronzosítónak jó, kontúrozásra már ízlés kérdése :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Tehát bronzosítónak jó, kontúrozásra már ízlés kérdése :)

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Egy évig vágyakoztam utána, mire akciósan beszereztem és imádom. Imádom. Nagyon szép (egyaltalán nem narancsos) a színe, tartós, nem foltosan kerül fel (ELDW és True Match alapozókon tesztelve, nem púderezve alá), szépen összedolgozható pirosítóval. Mélyítővonalba is telitalálat. Megéri beruházni rá bőrtónustól függetlenül mert nekem is világos a bőröm és szép rajta (ELDW Ecru Ttue Match 2N az árnyalataim). Egyre szerelmesebb vagyok s balm ternékekbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

snezi

2019. május 6.

Csak egy ecsetvonásnyit használtam, nagyon pigmentált. Szép, szép, de sajnos nem az én bőrtónusomhoz illő, így fel is raktam eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Whosthatfitgirl

2019. március 19.

Nagyon-nagyon imádom! Fantasztikus termèk, szèpen èpįthető, a szìne nekem telitalálat, nyáron is ès tèlen is jól illeszkedik az arcom szìnèhez. Ez az első The Balm-os sminkcuccom, de ezek után többet is ki szeretnèk próbálni!🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163