the Balm

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

lea9

2022. november 12.

Oda vagyok a csomagolásáért is,a termékért is.Sötétnek tűnhet de világosabb bőrön is jól működhet mert építgetős.Tartós,nem sárgás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 12.

jucimuci

2022. szeptember 26.

Mini verzióban van meg, már egy éve használom, de ez egy feneketlen verem :D szép a színe és az állaga is csodás, úgy gondolom ez a tökéletes középkategóriás bronzosító. A téli színemhez kicsit sötét, de tavasztól őszig tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

zsofi02

2022. augusztus 18.

Tökéletes! <3 CF, talkmentes, tartós, szépen lehet felvinni. Semmi negatívumot nem tudok írni róla, remélem, hogy örökké lehet majd kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

Black Fairy

2022. augusztus 16.

A csomagolás gyönyörű, a minőség jó (könnyen eldolgozható termék, remek állag, kifogásolhatatlan tartósság), de a termék túlárazott...blablabla...

Azt hiszem ez az egyetlen olyan The Balm termék, aminél úgy érzem, hogy megéri többet adnom érte...és ez is az árnyalata miatt van, nem pedig a kiemelkedő minősége miatt...Hűvös, sárgás tónusú bőröm van, amire egyszerűen lehetetlen normális bronzosítót találni, ami nem szürke, narancs, piros, vagy néz ki úgy, mintha koszos lennék. Plusz poénért télen nagyon világos a bőröm (NYX porcelain), nyáron viszont van, hogy 4-5 árnyalattal is sötétebbre barnulok...Ez a termék az extra világos bőrömön ÉS a lebarnult bőrömön is tud jól kinézni, ha megfelelően adagolom...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

cslilla93

2022. augusztus 1.

Nagyon jól építhető, nem narancssárga, szuper termék! Picit húzós az ára, de nagyon megéri, mert mindennapos használat mellett is hónapokig elég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

canaille

2022. április 12.

Nem is tudom, hogy tudtam nélküle élni eddig :D A legjobb. Nekem világos bőröm van, de nagyon-nagyon természetes. Nem sárgás, nem szürkés, olyan igazi bronzos árnyalat. Nagyon könnyű eldolgozni, minimális elegendő belőle. nem foltos, nem kopik. A real techniques 201-es ecsetével szoktam használni, de egyszer kipróbáltam az essence disney princess ecsettel is (mert a RT száradt a mosás után) és ugyanolyan szépen el lehet dolgozni minden erőlködés nélkül. Tényleg egy olyan univerzális brozosító ami szerintem az emberek 98%ának jól áll.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

zsuska11

2021. augusztus 17.

Imádom, már a harmadik használom el, azóta sem találtam helyette jobbat. Színe a természetes napbarnított árnyalathoz hasonlít, semmiképp sem narancsos szín. Télen-nyáron tudom használni, kevés kell belőle, mert könnyen túlzásba lehet vele esni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

szikkin

2021. augusztus 5.

Ez az első theBalm termékem, nem ismertem a márkát, mielőtt bronzosító keresésbe kezdtem. Kb 1 hónapja használom, elégedett vagyok vele. Az arcomon (MAC NC25) szép, természetes színe van, jól el lehet dolgozni, nem lesz foltos, nap végéig tart, szerencsére nem okozott pattanásokat sem az érzékeny bőrömön. Nem szeretem, ha a sminktermékeknek erős illata van, ennek alig lehet érezni. 7 g nagy mennyiség, sokáig elég lesz, szerintem nem is tudom majd elhasználni :) Egy furcsaságot tapasztaltam, hogy a teteje kezd kicsit összeállni, valahogy darabosodik, de a minősége ugyanolyan. Most rendeltem meg a Mary Lou Manizer highlightert, kíváncsi vagyok, hogy az is beválik-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

vicky93

2021. augusztus 3.

2021.08.03: Hát, ezt frissítenem kell :D Az elmúlt majdnem két hónapban több potenciális új gazdi is kipróbálta, rajtam is. Rá kellett jönnöm, hogy valószínűleg a korábbi színezett fényvédőm a ludas, ami túl szürkés arcbőrt varázsolt nekem. Nos, az elfogyott. És visszakaptam a rendes színem :D Így már teljesen jól működik, főleg most, hogy kicsit van színem. Azért nem tökéletes a színe, nem a legkedvencebb, úgyhogy csak plusz egy csillagot kap, négyet. Most visszakerült a kollekciómba :)

2021.06.15: Itt vettem, ugyanis a travel size Mary-Lou-t csak ezzel párban tudtam megvásárolni. A véleményeket olvasva úgy gondoltam, nem lesz vele gond, igaz, világos a bőröm, de nem ANNYIRA. Nos, kiderült, hogy de, ehhez túl világos és túl szürke vagyok. Sötét és nagyon sárga, nem áll jól kicsit sem. Egyébként jól pigmentált, egyszerűen eldolgozható és tartós, szóval csak a színe gond. Nincs annyira kevés, amit el tudnék szépen dolgozni az arcomon, nagyon elüt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

lengyel.biank

2021. július 1.

Karácsonyra kaptam. Azóta mintha kicsit megváltozott volna a színe. Nem az a hamvas barna szín, inkább melegebb árnyalat. A világos bőrömön kicsit természetellenes hatású. De nem rossz termék, igazán tartós, és arckonturra jól használható. Az ára kissé borsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163