the Balm

Ár:   $36   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2014. december 16.

Ár:   $36
Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Selymesen sima kőpúder az arcbőr kihangsúlyozására

• Szétszórja a fényt, hogy a bőr puhább és fiatalosabb legyen
  • Használható, mint kontúrkiemelő, csillám és árnyaló finom ragyogással
  • Használja a szemhéjakon az elegáns megjelenésű szempillákért
  • Vigye fel az arcra/ orcákra, hogy érzéki csillogást adjon a sminknek
  • Paraben és talkum-mentes

Ár: 3500+szállítás , Eladó: zsuzsi321
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Zala, fizetés: Foxpost,postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

emeseee6

2019. szeptember 21.

Nem is tudom,maga a termék egyáltalán nem rossz,de rajtam valahogy egyáltalán nem állt jól (pedig barna vagyok,talán túlságosan is,és ez volt a gond) Túl sok színt nem láttam magamon,inkább csak egy aranyos fényt. Valahogy érdekesen nézett ki,el is adtam. Pontozással is gondban vagyok,3at adok azért,mert nem volt elég pigmentált BRONZOSÍTÓ ,hogy egy barna bőrön is jól mutasson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

puddin66

2019. január 14.

Nagyon szép bronzosító, viszont szerintem nagyon függ bőrtónustól. Könnyű túlzásba vinni és akit zavarnak a csillámok benne, annak nem is ajánlom, ugyanis eléggé nagy csillámdarabok vannak benne. Nagyon pigmentált és kellemes a színe, de szívesebben használom nyáron, mint az év összes többi hónapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Piko888

2017. február 7.

Számomra ez 'A' bronzosító. Hófehér a bőröm, ezért tartottam tőle, de alaptalanul. Szerintem nem könnyű túlzásba esni vele, mert inkább fényes, mint pigmentált. Álomszép enyhe, napbarnított hatást lehet vele elérni. Kontúrozásra szerintem sem való, elsősorban azért, mert meleg tónusú árnyalat. A bronzosítás mellett viszont szemhéjpúderként is tökéletes.
Nyáron fog igazán érvényesülni, de nekem már most is egy kis napfényt csempészett a februárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

pradamarfa

2016. október 31.

Alapvetően, nem kontúrozáshoz való termék ez. Csillogást nem tartom benne jó ötletnek, jól pigmentált, de nem feltétlen világosabb bőrűeknek való. Nem szabad sokat felvinni, gondosan le kell előtte ütögetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Tinus554

2016. március 25.

Szeretem ezt a terméket, bár kicsit idegesít, hogy csillog. Nyárra tökéletes, kontúrozáshoz viszont nem ajánlom. Kicsit drágállom, de megéri megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

BlueBunny

2016. január 17.

Nagyon megérte! Napbarnított és fehérebb bőrön is egyformán gyönyörű. Nem annyira csillámos, mű a hatás, nagyon természetes, ragyogó sminkeket lehet vele elkészíteni. :) Először pont ezektől féltem, de kellemesen csalódtam benne. A szemhélyon pedig egyszerűen gyönyörű!!
A csomagolása is nagyon tetszik, ez az a termék ami hiába fogy majd el, a csomagolását el fogom tenni, nem fogom kidobni és az is tetszik benne, hogy van benne tükör. Egy szóval 5.:D

UI.: az összetevői is jók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

UI.: az összetevői is jók

encsuri

2015. november 22.

Gyönyörűen pigmentált és nagyon intenzív arany árnyalatú bronzosító, ami a lebarnult bőrön igazán jól mutat. Nagyon tartós és vigyázni kell, mert könnyű vele túlzásba esni. Nem olcsó, de szerintem megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Epelyke

2015. június 18.

Univerzális termék! Bronzosítóként és Highlighterként is használható! Sokszor egy keveset felviszek a mélyítő vonalamba, oda is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Powderpuff Girl

2014. december 29.

Imádom a The Balm termékeket, mert nagyon jó áron minőségi termékeket árulnak. Sikerült megvennem a Betty-Lou manizert, ami egy bronzosító, nem kőpúder. Nagyon finom selymes hatása van és -hál istennek- nem tartalmaz csillámokat, sem nagyokat sem kicsiket. Bronzosító és highlighter termék egyben. Alig várom a nyarat, hogy a lebarnult bőrömön is kipróbálhassam. Tartós és csodaszép a finishe. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide