the Balm

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szilva86, Módosítva: 2017. május 24.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Müller

Három az egyben kőpúder

• Intelligens szemhéjárnyaló, gyönyörű arcpirosító és finom kontúrkiemelő egyben
  • Fényvisszaverő hamvas rózsaszín árnyalatot biztosít
  • Enyhe színt ad az arcnak és egy csipetnyi csillogást a szemhéjaknak, miközben kihangsúlyozza az arcvonásokat
  • Egy tükrös kompaktba csomagolt, mely ideális útközben

Ár: 4000 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Blenheim

2019. április 29.

Nagyon szeretem ezt a termeket :D gyonyoru barackos-rozsas szine van, ami kisse fenylik. nagyon visszafogott fenyt es szint ad az eleg vilagos boromre, viszont valoban nem tul pigmentalt, epiteni kell. En pirositokent hasznalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 29.

Brioche

2018. december 3.

Első highlighternek vettem, mert nem tudtam mire számítsak és nem voltam eléggé bevállalós (azóta elszabadult a pokol). Nagyon diszkrét, igazából azt tudnám rá mondani, hogy egy kedves pirosító. Natúrabb sminkhez szerintem tökéletes, de aki vad csillogásra vágyik, az máshol keresgessen. Pirosítónak szerintem nem elég élénk, a szememre sosem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Dorxy98

2018. augusztus 14.

Pirosítónak nekem túl fényes, highlighternek viszont nem eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Pirosítónak nekem túl fényes, highlighternek viszont nem eléggé.

KlaudiaZs

2018. február 12.

Régóta megvan, eleinte alig használtam, pont nyáron szereztem be, mikor highlighterként nem volt jó, mert nem olyan fényes, mint Mary-Lou, ami évek óta favorit nálam, pirosítónak meg barna bőrön túl világos volt. Ettől eltekintve pár napja elértem a tégely alját, tavasszal, ősszel és télen a kedvenc pirosítómmá vált, enyhe természetes rózsaszín árnyalatot ad az arcnak, ami bármelyik évszakban számomra tökéletesen megfelel, bármelyik sminkemhez passzol, egész nap tart, egyenletesen és könnyen el lehet dolgozni bármilyen ecsettel, és csodás rózsás fényt ad, ami nem túl erős, de azért látszik, az arany középút amit egy fényes pirosítóban még elviselek, sőt kedvelek. A csomagolás is csini, sose teszem el a fiókba, jól mutat komódon, asztalon, és minőségi is, utazáshoz is mindig magammal viszem, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Szixooo

2017. október 17.

Fura ez a cucc, pedig nagyon szeretnem szeretni. Rogton felvitel utan szinte meg se latszik, inkabb poros allaga van - nekem fel ora kell, mire 'egybeolvad' a borommel, akkor viszont mar full rozsaszin a highlight. Leirasok alapjan en valami barackos fenyre szamitottam... ez nem az. Tartossagaval nincs bajom egyebkent, csak olyan furan hat es teljesen mas, mint a Mary-Lou. Azt nagyon szeretem, ezt nem tudom hova tenni. Matt pirositot meg lehet vele fejelni, esetleg szemhejpudernek is elmegy (de megint csak: felvitelkor poros, majd kb fel ora mulva lesz rajtam fenyes... szoval amikor keszulok nagyon nem tudom megitelni, hogy mennyire jol vittem fel, tul sok vagy tul keves...) Szoval engem frusztral egy kicsit ez a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Guppi

2017. október 7.

A leírás kicsit megzavart. Akkor ez most egy púder?? Nem, nem az, nekem legalábbis. A sápadt bőrömre pirosítónak megfelel, highlighternek túl sötèt, vagy inkább rózsás. Pirosítókènt szèpen mutat, szolíd, Mary Lou-hoz hasonlóan hètköznapra szeretem használni, kicsit amolyan " no makeup makeup" jellege van rajtam. Viszont van egy szèp fènye, amivel egèszsèges bőrtónust eredmènyez.
Viszont valamièrt nem szereti, ha az ecsettel "vègighúzom" a pofimon, az arc szèlènèl mintha összegyűlne ès lesz ott egy nagyon is látható függőleges (!) csík. Ha az ecsettel ütögetve viszem fel akkor szèpen mutat, de könnyű vele túlzásba esni, èpítgetni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Zsuszie84

2017. június 13.

Sokakhoz hasonlóan én is kicsit bajban vagyok ezzel, mert annyira szeretném szeretni Cindy-Lout, de... Nem éppen a highlighterek gyöngye, az egyszer biztos. Aki mindenkit elvakító fémes csillogást szeretne az arccsontjára, nem ez lesz a kedvence. Még természetesnek is nagyon természetes fénye van, szinte csak akkor lehet észrevenni a bőrömön, ha rácsillan a fény. Ettől függetlenül nap, mint nap használom, mert ténlyeg remek a minősége, nem pereg, nem porol, nekem a tartósságával sincs gondom. Csodásan illeszkedik a mostani no-make up make-up fázisomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

pradamarfa

2016. október 31.

Valhogy nem jött be. Pigmentált, de az árnyalatával van a bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Valhogy nem jött be. Pigmentált, de az árnyalatával van a bajom.

Dézi

2016. május 21.

Highlighternek nekem sötét, viszont pirosítónak valami csodaszép. *.* Ez egy extra fényes duokróm, babás, barackos- rózsaszínes csoda. Lehet hogy valakinek ez sok, de én télen imádni fogom a fehér bőrömmel és egy matt sminkkel.
Finom puha legyezőecsettel viszem fel, extra kevés elég belőle, épp csak beleérintem az ecsetet és elég az egész arcomra. Kicsit porol, de ezt csak a csomagolásban vettem észre, az arcomon viszont tökéletesen viselkedik.
Szeretnék majd lecsapni a két testvérkéjére is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Szeretnék majd lecsapni a két testvérkéjére is :)

petruci

2016. május 15.

Nagy kedvencemmé vált ez a pirosító. Nagyon szép, pigmentált, kicsit csillámos. A világos bőrömön tökéletes lágy pírt lehet elérni vele, de akár építeni is tudom. A csomagolása is szuper. Remekül záródik, kis helyen elfér, valamint egy tükör is található benne, így utazáshoz is tökéletes:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Emolliensek: Isoeicosane, Synthetic Wax, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide