the Balm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsoficza, az összetevőket feltöltötte: Lara5, Módosítva: 2014. január 8.

Kiszerelés:   9,9 g
Lelőhely:   Müller

Finom, enyhe babarózsaszín árnyalatú pír, mely éppen csak annyi színt ad, amennyitől a férfiak felfigyelnek az arcunkra.

Finom szemcseméretű por, amely egyenletes és sima textúrájúvá teszi a bőrt. Fényvisszaverő pigmentekkel.

ZiAn

2017. november 12.

Kellemes külsejű, nagyon szép, természetes színe van. Csak óvatosan a használattal ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

Igh12

2016. június 23.

"So many men, so little time..." olvashatjuk a dobozban, felnyitáskor.
Aranyos, babarózsaszín pirosító. Tartóssága rendben van.

Estee lauder pirosítót használok mint alapdarab - azt bármilyen ügyetlenül is viszem fel, szépen terül
ezzel a pirosítóval egyből sikerült bohóc-arcot festenem > úgyhogy ecsettel, óvatosan kell használni, és úgy remek.
Szimpatikus termék egyébként, abszolót van helye a smikcuccaim között. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

"So many men, so little time..." olvashatjuk a dobozban, felnyitáskor.
Aranyos, babarózsaszín pirosító. Tartóssága rendben van.

Szimpatikus termék egyébként, abszolót van helye a smikcuccaim között. :)

Hales

2016. április 2.

Gyönyörű, finom babarózsaszínű árnyalat, amely a téli világos arcbőrömön csodásan mutat, pont amire vágytam, ráadásul, ha púderrel fixálom még nap végén is látszik némi szín az arcomon. :) Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, de szerencsére nem okozott csalódást a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Lara5

2014. március 18.

Nagyon light halvány szín, ha természetes megjelenésre hajazok mindenképpen őt választom, igaz 2- 3- 4 szer át kell húznom a pofim vele. Főleg fehérebb bőrön mutat jól szerintem.
Én is a Real T. ecsetet használok és téyleg nem porzik:) Cuki a csomagolása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Én is a Real T. ecsetet használok és téyleg nem porzik:) Cuki a csomagolása!

zsoficza

2013. december 16.

Eloszor is muszaj megjegyeznem, imadom az ilyen jellegu szines-kemeny papiros-magneses csomagolasokat szoval lehet kicsit elfogult vagyok a theBalm pirositokkal.. :D
A kep kicsit csaloka, ugyanis az arnyalat egy egeszen vilagos babarozsaszin, szoval vilagos boru lanyoknak ajanlom.
Nem porzik, Real Techniques pirosito ecsettel finom retegekben tokeletesen fel lehet vinni. En nagyon sapadtka vagyok, szoval nekem 1-2 ecsetvonas is eleg, de szepen epitheto.

A feelunique.com-rol rendeltem egyebkent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

A feelunique.com-rol rendeltem egyebkent.

Emolliensek: Isoeicosane, Caprylic / Capric Triglyceride
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano)
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491