the Balm

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   21,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szixooo, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   21,6 g
Lelőhely:   Müller

Elöször találkoztál Matt(e)-tel, majd Matt(e) Nude-dal, most pedig itt az idő, hogy találkozz Matt(e) Trimonyval - paletta különleges alkalmakra. 9 sokoldalú, matt szín, mely minden alkalomra tökéletes választás.

9 pigmentált, krémes, tartós, matt szemhéjpúder.

Bszsara

2020. június 18.

Nekem nagyon bevált, rohanós reggeli készülődéshez nagyon jó, jók a színek, egész nap fönt marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

anno

2019. szeptember 19.

Nekem az első drága palettám amit vettem eddig, mondjuk így is sikerült olcsóbban beszereznem mint a boltokban. Meg kell hogy mondjam meg vagyok elégedve vele. Sokkal jobb mint az olcsó termékek (Maybelline, Max faktor ...) amíg az olcsóbbak lekopnak és elkenődnek ,ez nem, sokáig tartós marad és szolidan meg erősen is lehet festeni vele. Kellemesen csalódtam benne, mert nem mertem ennyit fizetni érte, de megérte. Szeretem a színeit és első sorban azért vettem mert Matt hatása van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Terkabarka

2019. május 27.

Hmmm, első drágább palettám volt és ahhoz képest nem vagyok tőle elájulva.
Tény, hogy a színei sem az enyémek, azóta már rájöttem, hogy a hideg színek jobban állnak, ez meg inkább meleg tónusú, de emiatt nem vonok le pontot.
Amiatt viszont igen, hogy a sötét színek nehezen kezelhetőek (ABH-val simán boldogulok, pedig az még pigmentáltabb, ezzel valahogy nem). Egy ilyen drága palettánál már elvárnám, hogy könnyen kezelhető legyen az összes szín, nem csak a fele.
Ha nagyon natúr sminket szeretnék, akkor használom a világos színeket és tök jó, hogy ilyen nagy pan-ek vannak benne, de ma már biztosan nem venném meg. Igazából emiatt a paletta miatt a Balm többi szemfesték palettájára sem vágyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Hmmm, első drágább palettám volt és ahhoz képest nem vagyok tőle elájulva.

naiyah

2019. február 27.

első balm termékem volt, nem dobtam hátast tőle, őrülten porzik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

első balm termékem volt, nem dobtam hátast tőle, őrülten porzik

Soly77

2019. február 4.

Má megint nem szóltatok bakker hogy ez milyen jó... ejnye ejnye... ehh ez lesz az én márkám már most látom. Matt hallelúja... hogy én mit kerestem olyan palettákat amiben egy csillogós sincs... tudom hogy vannak dont para de ez valahogy annyira de annyira... krémes, pigmentált, nem porzik, alig kell hozzáérni az ecsettel... mi is kell még? ja semmi :) ... luxusérzés a köbön... az ára se érdekel ha ilyen minőséget kapok érte! Most egy ideig tuti fosztogatni fogom a Balm pocokat... vagy fogalmazok úgy oda fogom hordani a fizetésem felét a Müllerbe az fix :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Amadea

2018. szeptember 1.

Update: Eltelt pár hónap, jó pár szemfestéket, palettát kipróbáltam, sajnos a véleményem nem változott erről a palettáról. A világos színeket (a rózsaszínt leszámítva) a mai napig használom, nagyon könnyű velük dolgozni, szép natúr hátteret szolgáltatnak önmagukban vagy egy színesebb szemhéjpúderhez, de a sötét színek... katasztrófa, iszonyat csúnyán foltosak lesznek, nekem nincs reggelente időm fél órát könyörögni meg szemcsénként építgetni. Az UD Naked Heattel érdekes módon nincs ilyen problémám, se a Nabla Soul Bloominggal. Az ABH-val egy kicsit óvatosabban kell bánni, de azokat is gyönyörűen lehet satírozni. Ennek a palettának a sötét színeit sajnos nem, le is veszek egy csillagot.
Nem merek több szemfestékpalettát venni a márkától, elég drága pofára esés volt ez is. A pirosítóikat viszont imádom, maradok azoknál.

2018.01.22.: Ez volt az első találkozásom a jó minőségű (szándékosan nem high-endet írok) szemhéjpúderekkel. Egyszer csak ott találtam magam a Corvin Plázában, és álmélkodva tapogattam a tesztert, a Müller akkor hozta be a márkát, még csak ott lehetett kapni. Teljesen levett a lábamról a puha, szinte vajas állag, azt se tudtam, mihez kapjak. Tettem két gondolkodó kört a sorok között (eredetileg gumikesztyűért mentem be, értitek, gumikesztyűért:D - ami nem volt), és érzésem szerint hosszas hezitálás után ezt a palettát választottam, mert ilyen színek még nem voltak a birtokomban - büszke vagyok magamra, amiért nem a csomagolás alapján választottam -, és egy Instain pirosítót, amivel azóta is teljes a szerelem.
Nos, ezzel a palettával nem annyira, és elérkeztünk az első zárójeles megjegyzés fontosságához.
Persze sokkal jobb minőségű, mint az általam próbált drogériás paletták, elég a festékek felszínéhez érinteni az ecsetet (Essence-től Zoeváig), nem kell beletunkolni a festékbe, hogy látszódjon az ecset szőrén valami. A barnákkal gyönyörűen tudok dolgozni, satírozni, imádom őket, jól építhetőek egymásra (a bal felsőt, Matt Lint a szemhéjalapozó után szoktam teljes szemhéjra felvinni).
Sajnos a gyönyörű halványrózsaszínből (felső sor közepe, Matt Thomas) nekem semmi nem látszik a szememen, mintha valami szimpla fehér alap lenne rajta. Ezzel még együtt tudok élni, de azzal, hogy a középső sor közepén lévő gyönyörűséges burgundi árnyalat (Matt Kumar) nagyon halovány felvíve, azzal nem. A mellette lakó Matt Moskowitz is egy vérszegény fickó. Matt Ahmed, a jobb alsó sarokban trónoló fekete pedig foltos marad, hiába van gondosan aláépítve szemhéjalap, transzferszín, egyéb, relatíve sokat kell nyüstölnöm.

Összehasonlítás: nekem a Colourpop préselt monói és a Zoeva szemfestékei sokkal jobban működnek - az előbbi márkától megvan a 143, ami egy brutál fukszia szín, kicsit porol, de könnyű satírozni, a Zoeva Naturally Yours fekete festéke pedig nem marad foltos. Ha csak a festékek minőségét veszem figyelembe, akkor bizony a the Balm kerül a harmadik helyre - nekem nem olyan fontos szempont, hogy egy terméket rendelni kell-e vagy elérhető a drogériában, hogy van-e a palettában tükör (a fürdőszobai szélesválasznat kedvelem). A dizájnnal szemben annyi a kikötésem, hogy a csillagászati ár foglalja magába a minőségi külsőt, ezt a the Balm abszolút teljesíti. Mindhárom márka cruelty free, ez fontos még.

Tehát nekem (hangsúlyozom: nekem) elég felemás az élmény. A panek nagyok és tényleg különleges az állaguk, de kb. tizenötezer forintért kaptam öt nagyon jó és négy nem annyira jól működő színt, vagyis kilencet. A tizenkét színes Zoevák hat-hét ezerbe kerülnek és szállítási költség nélkül rendelhetőek a Beauty Bayről. Senkinek nem akarom elvenni a kedvét ettől a palettától, mert lehet, hogy még csak nekem kell barátkoznom vele, de szerintem jócskán túlárazott, legalábbis a drogériában.
A csalódás ellenére ragaszkodom hozzá és gyakran használom, mert ez volt az első komolyabb palettám. Hülyén hangzik, de kedves a szívemnek a használat nyomai miatt.
Nagyon jóindulatú négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nagyon jóindulatú négyes.

PSophiee

2018. február 15.

Balm ide, Balm oda... ez a paletta nem érig meg az árát! Amadea előttem nagyon jól leírt mindent a színekről, maximálisan egyetértek vele, abból a palettában nagyon szép rózsaszínből felvíve a világon semmi nem látszik... a sötétebb színek elég gyengék, egy kedvencem van, a matt lopez névre hallgató, ez nekem egy nagyon szép mélyítővonal szín. De hát ugye egy színért 15ezer ft nagyon nem éri meg. Pedig a különböző tuturialokban olyan szép sminkeket készítenek vele, hogy csak na, nem tudom élőben hogy lehet ennyire más.
A tartóssága miatt még ha akarnék adhatnék neki egy csillagot, mert 11 óra után is majdnem úgy néz ki, mint a felvitelkor, de ennyi minden pozitívum vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

jilona1983

2017. szeptember 23.

Nagyon vártam ezt a palettát. Mivel rejtett szemhéjam van, ezért olyat kerestem, amiben az összes szín matt és viszonylag hétköznap is használható színek vannak benne. Nem porzik, tartós, több, mint 12 órát kibír a szememen, de...hát igen, ilyet még nem láttam! A barna színek lilák lesznek a szememen! Nem hittem el! Azt hittem, hogy ez a szemhéjalap miatt van, ezért próbáltam anélkül is, de akkor is olyan. Ezt egyszerűen enm is értem. Mindegy, mert lilának jó, de ha barna szemhéjat szertnék, akkor más palettához kell nyúlnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

BettyBabu

2017. június 28.

Egyszerüen tökeletes, föleg rejtett szemhejü hölgyeknek ajanlom.
Gyönyörü szinek, fantaszitkus pigmentaltsag, kifogasolhatatlan vegeredmeny

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Egyszerüen tökeletes, föleg rejtett szemhejü hölgyeknek ajanlom.
Gyönyörü szinek, fantaszitkus pigmentaltsag, kifogasolhatatlan vegeredmeny

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 9.

A márka design-ja említésre méltó, egyedi. Három azonos kivitelű, de értelemszerűen más színekből összeállított paletta egyike a Trimony. Nem könnyű a három palettából választani, mindegyik nagyon kínálja magát...A termékek közül többet is kipróbálva elmondhatom, hogy kiemelkedő minőségűek, ha bármelyiket is kipróbálhatjuk, vágyat érzünk arra, hogy megismerjük és megszerezzük a továbbiakat is. Kifejezetten jó választás, és előny, hogy itthoni üzletben és magyar webshopokban is elérhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 9.

Emolliensek: Synthetic Wax, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Isoeicosane
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Dimethicone