The Beauty Mask Company

Ár:   595 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lana93, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Szövetmaszk megviselt bőrre értékes almakivonattal, növényi hialuronnal és zöld teával. Ápolja a bőrt és védi a káros környezeti hatásoktól.

Bőrkímélő hatása dermatológiailag igazolt. Vegán termék. A kendő 100%-osan biológiailag lebomló alapanyagból készült.

BSzilvike27

2019. október 10.

Én imádtam! A szokásos arctisztítás után ma használtam először. Már mikor feltettem éreztem hogy ez jó lesz. Jó az illata, ára nagyon kedvező. Feltöltötte az arcom,puha lett, sőt továbbmegyek úgy vettem èszre hogy a szemem alatti karikák is halványodtak. Miután leszedtem a maradék krémet bemasszíroztam, amiből még a zacsiban is bősègesen maradt. Egyszerűen szupi! Fogok még venni biztosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Lina14

2019. szeptember 14.

Kellemesen frissítő volt, hidratált, de nem volt kihagyhatatlan. Ennek ellenére határozottan a legjobb a márkától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

postareb

2019. július 25.

Általában kifejezetten akkor vásárlom meg ezt a maszkot, ha úgy érzem, hogy én is és a bőröm is fáradt. Eddig még nem találkoztam ehhez hasonló hatású fátyolmaszkkal. Puha, üde és hidratált lesz tőle a bőröm. Én tényleg úgy érzem, hogy "kiszívja" az arcomból a méreganyagokat. A szem körüli lyukak tényleg nem túl nagyok, de szerintem egyik fátyolmaszk sem illeszkedik senki arcára sem tökéletesen. Én eddig mindig megtudtam oldani, hogy ne menjen se a fülembe, se a számba, se a szemembe a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Gabri

2019. május 16.

Imádom, nagyon jól hidratál és abszolút nem irritálta a bőrömet. A márka többi maszkját is érdemes kipróbálni, nekem mindegyik bevált ami vízhiányos vagy megviselt bőrre jó. És nemrég már a Rossmannban is kaphatóak, nem csak a Müllerben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 1.

Nekem nagyon tetszik, amúgy teljesen impulzusvásárlás volt. Tetszik, hogy a maszk anyaga bambuszból készült, így le tud bomlani. Megnyugtatta, hidratálta a bőrömet és egészséges ragyogást adott neki. Amúgy a Rossmannban lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 1.

Neyerdua

2019. február 25.

Talán az első fátyolmaszk, amit próbáltam.

A lyukak kialakítása nem igazán passzol a fejformámhoz, nehezen tudtam felügyeskedni. A szememnél, számnál mintha kicsi lett volna a lyuk (féltem is, hogy a szemembe megy a cucc), az orromat nem fedte le teljesen, az államnál elállt, de cserébe szinte a fülemre is jutott. :))) Lehet, hogy csak az én bénaságom, vagy a fejformám volt a bibi, nem tudom... :)

Rendesen át van itatva a kendő, a tasakban is maradt bőven lé. Az illata olyan semmilyen, de ez pont tetszett, csak enyhe-kellemes-friss-tiszta illat.

Hűsítő volt az egész, szinte már hideg (nyáron talán jobban esne). Éreztem, hogy valamit csinál! Összességében kellemes érzés volt.

Nem csöpögött, csípett, mart, semmi kellemetlenséget nem éreztem, fent is hagytam kb. 3/4 órán át. Elég jól beszívta a bőröm, mert szinte száraz lett a maszk, de ragacsos maradt az arcom pár percre, viszont frissebbnek éreztem utána!

Nem vártam eget rengető hatást, és végülis csak a felrakása macera (legalábbis nekem), emiatt levonok 1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Talán az első fátyolmaszk, amit próbáltam.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Trehalose, Propanediol, Butylene Glycol, Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.