The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lil, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

100%-ban natúr összetevőkből készül. Puhává és finom aromájúvá varázsolja az ajkakat.

fanniki

2016. szeptember 18.

Külföldön akadtam bele a kókuszos verzióba nyáron, azóta szerelem van :-) nekem nagyon bevált. Nem ragad,puha lesz tőle a szám és még jó illata is van :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

vrozi

2016. január 4.

Narancsost vettem meg pár éve külföldön. Hihetetlenül csalódtam benne. A csomagolása nem valami igényes, de még csak azt a vidám hangulatot sem árasztja, mint a szintén meglehetősen egyszerű, de színes, műanyag dobozú testvajak. A sötétszürke golyó benne inkább csak taszítólag hat. Hidratálása konkrétan nulla. Az elején jónak tűnik, de 15perc elteltével rászárad a szájra, mint nyalókázás után a cukros ragacs, sőt még kellemetlenné is válik az illata. Pénzkidobás.

Update: azóta kiderült, hogy az összes TBS ajakápoló ugyanilyen. Nekem legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

piroslili

2015. november 18.

Hasznos, mert pici és rollos, de nekem picit ragad. Bár hamar elmúlik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Hasznos, mert pici és rollos, de nekem picit ragad. Bár hamar elmúlik :)

lil

2013. április 20.

Ami tetszik: A fem golyo tenyleg kellemesen husit, es konnyu felvitelt biztosit. Termeszetes osszetevoi miatt vettem meg, en szememben ez egy oriasi pluszt jelent.
Ami nem tetszik: Nagyon remeltem az osszetevok miatt hogy ez bevalik, de engem zavart nagyon a szamon. Egyaltalan nem volt kellemes erzes. Az illata sem a legjobb, nekem a kokuszos van meg. Az ize nagyon edes, ami vegulis pozitivum lehet, bar nekem nem cel hogy lenyaljam a szamrol.:) Szajfenynek nem hasznalnam max ajakapolonak (bar a hidratalo hatast sem igazan vettem eszre), mert nem igazan csillog, es surun kell kenegetni, mert hiaba, az iz miatt tenyleg lenyalom akaratlanul is....
Tobbet nem veszem meg, de az osszetevok miatt azert kap harom csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

Tobbet nem veszem meg, de az osszetevok miatt azert kap harom csillagot.

lau0502

2012. augusztus 14.

Kellemesen hűsít a hideg fém golyó a tetején és nagyon praktikus ez a golyós megoldás. Amikor felkenjük olyan mint egy átlátszó szájfény, annyira szépen csillog. Nagyon jól hidratálja és ápolja az ajkakat. Az illata is fincsi. Nekem a bogyós gyümölcsös van meg, de mindegyiknek jó az illata. 5 csillag !! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil