The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sildicow, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Extra könnyű pirosító púder, melyet könnyedén felvihetsz az arcodra. Az e-vitaminnak és marula olajnak köszönhetően több, mint egy sima pirosító.

• extra könnyű
  • építhető szín
  • hosszan tartó szín

The Body Shop All-In-One Blusher - 05 árnyalat
Ár: 2500 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postán maradó
ayse

2017. március 17.

Nagyon klassz pirosító.megfeleloen pigmentalt.nincs bohócarc.de építhető.az ecset kellő mennyiseget vesz fel.szep a szine

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

barigy

2017. január 7.

Az elso TBS-os termekem, meg kulfoldon vasaroltam evekkel ezelott. Most fogy el - igaz, tobb kulonbozo markaju es arnyalatu pirosito miatt nem hasznaltam rendszeresen naponta - de tervezem, hogy lesz folytatasa kozos eletunknek.
Szep szinek, nagyon konnyu vele dolgozni, finom, termeszetes osszkepet ad. Pont annyi kerul az ecsetre felvitelkor, amennyi kell, igy muszaj a gazdasagos jelzot is megemliteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Lencseee

2016. június 30.

Nagyon szeretem. Egyszerű és nagyszerű és pont:-) (nem is tudom, hogy érdemes e még ezen kifejteni valamit?!) könnyen építhető, könnyen kezelhető, szép színekben, és elfogadható áron. Igaz a csomagolás kicsi és szimpla (de masszív!), de ez egyenes arányban van az árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

kisanett

2015. december 12.

Nem venném újra, semmiképpen sem. A felvétele után egy fél órával kb. már nem látszódik, pedig a bőröm egyáltalán nem zsíros, nem fénylik. Több árnyalattal is próbálkoztam, de egyik sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

doka

2015. július 9.

Szép, nem tolakodó, nem használok belőle sokat, és valószínűleg ezért nekem csak 1-2 órát jelent a tartóssága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

wifey

2015. július 3.

Tökéletes! Nem túlzás a hatás, nagyon szép árnyalatokban kapható és tartós. Csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Melda

2015. július 3.

04-es árnyalatban van meg, de ritkán használom. Valahogy a színe túl fakó, ahhoz képest, ahogy a pan-ben kinéz, és eléggé poros, pedig nagy reményekkel vettem meg annakidején, végre egy matt, természetes összetevőkkel rendelkező pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.

rockroka

2015. április 18.

Alapvetően jó termék, de árnylat-függő, hogy kinek mennyire válik be. A 03 nagyon jó, barack színű apró csillámokkal, kicsit a NARS orgasm-ra emlékeztet, a 05-nek viszont harmatgyenge a színe, nem pont ilyenre vágytam. Amúgy ez egy teljesen vállalható termék, hétköznapkora megfelelő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

sildicow

2013. április 17.

Kb. 5 órája van rajtam az egyik világosabb árnyalat, és még mindig látszik, szóval viszonylag tartósnak mondanám. A pórusokba nem ül bele, nem emeli ki azokat, egyelőre irritációt sem tapasztaltam. Az építhetőségéről nem tudok sokat mondani, mert világos a bőröm, így nem kell sokat feltennem, hogy látszódjon. Olyan túlságosan azért nem pigmentált, a szokásos 1 helyett, 2-szer kellett belemártanom az ecsetet. Nekem eddig tetszik, bár a színválasztáson is sok múlik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Benzyl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!