The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Csobanka

2018. április 4.

Ezelőtt a douglas s-xl habos arclemosóját használtam, ami nem volt rossz de nem is volt az igazi és tele volt vegyszerekkel, szóval, amikor kifogyott, megvettem ezt. Nagy hiba volt. A bőrömet kissé irritálta, szárította és húzódott a hormonális pattanásokkal tarkított arcom, a pórusaim még látványosabbak lettek. Kb 1-2 hónapig kísérleteztem vele. Sajnos azt kell mondjam, hogy teljes pénzkidobás volt. Ezután a douglas természetes összetevős arclemosója jött velem, sokkal jobb választás de ha spórolni szeretne az ember egy balea géles arclemosó is jobb ennél. Nekem egyébként a leginkább a happyskin ardent tonikja és ha szárazabb a bőröm, ugyanez a márka arcteje a befutó, utóbbi felülmúlta a clinique extra mild arclemosóját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Airamanna77

2016. május 6.

Na ez olyan mint a semmi! Nem érzem a tisztító hatását, kb olyan mintha felhabosított vizet kennék szét magamon. Talán még az is többet használna. Nagy csalódás volt, pedig állagra tetszett, de miután semmit nem csinál, így pénzkidobás. Stella07 írta, hogy reggeli használatra jó. Igaza van, tényleg annyira lehet elhasználni. Este, amikor tényleges tisztításra van szükség jobb valami mást használni! Vissza is térek a Himalaya Neem habzó arclemosómhoz. Az nekem jobban bejött! Ez ilyen nesze semmi, fogd meg jól! Annak meg azért elég drága! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Lauu

2015. március 20.

Elhasználtam, mert sajnáltam kidobni. Ez olyan kentem magamra valamit mégsem történt semmi, mondjuk nagy csodát nem vártam, de kb sima vízzel is moshattam volna arcot. Volt már többféle habzó lemosóm, mert nagyon szeretem ezt a típust, de ez nagyon nem vált be. Plusz hátulütője a szaga, sokat vagyok formalin közelében és nekem konkrétan tartósító szaga van, így nem is volt kedvem magamra kenni :( érdekes, hogy a boltban ez nem jött elő. Szerencsére elfogyott és soha a bü... életben nem veszek belőle. Az állaga miatt kap 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

BubuMaczko

2014. április 19.

Fürdéskor használom, főleg radírozás után. Nem tapasztaltam szárazságot, vagy egyéb problémát. Gyengéden tisztít, nem irritál. Smink eltávolítását nem is várnám tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

honey

2013. szeptember 27.

Nem vásárolnám újra, részemről pénzkidobás volt! A sminket alig távolítja el, tehát amiért vettem azt a feladatát abszolút nem látja el! Felesleges termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

stella07

2013. április 29.

Reggeli arctisztításhoz , frissítéshez nagyon jó! Este, vagy egy sűrűbb nap után már nem érezni a tisztító hatását, nem távolítja el a szennyeződéseket. Nekem az illata fura. Kicsit műanyag szagúnak tűnt, de aztán megszoktam. Nem feltétlenül vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

dettybetty

2013. április 18.

Jó ideje ezt használom, először nem éreztem semmi változást a bőrömön. A sminket csak részben távolítja el, de az utóbbi időben sokkal tisztább lett az arcom, ami gyanítom az aloe miatt is végbemehetett. Nekem picit drágának tűnt, de elég sokáig elég, úgyhogy elképzelhető, hogy vásárolok még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

gigi

2013. március 6.

Szeretem. Nekem hozza azt, amit egy lemosótól szeretnék. Könnyű használni, lemosni, tisztít, bár a smink lemosását én sem várom tőle, nem irritál, még akkor sem ha a szemem közelébe kerül belőle pedig érzékeny nagyon a bőröm. Az összetevők második! helyén van az aloe, amiért hatalmas piros pont jár a cégnek. Az ára is elfogadható, 2400 ft-ba kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

Kencefice

2012. október 26.

Kb. 1 hónapja használom változó rendszerességgel. Nem szárít és nem okoz semmilyen bőrproblémát. A sminket önmagában nem szedné le, de nem is várom el tőle. Ha nem tört volna ki rajtam a szappanőrület valószínűleg még lelkesebben beszélnék róla, de most kicsit háttérbe szorította a használatát az új kedvencem, a körömvirág szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

6Agi

2012. október 26.

Érzékeny bőrű vagyok, ezért válaszottam ezt a terméket. Kipattogzott tőle a bőröm. Nagyon csúnya lett. Arra gondoltam, hogy az új nappali krémem a hibás. De ahogy elhagytam, eltűntek a mitteszerek, pattanások. Amikor újra kezdtem használni ezt a lemosót, megint előjöttek a bőrproblémák. Most kézmosónak használom, mert nem akartam kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate