The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vizes alapú hidratáló, mely feltölti nedvességgel a bőrt és selymesen puhává varázsolja azt.

• minden bőrtípusra
  • bőrnyugtató
  • tisztít
  • méltányos közösségi kereskedelemből beszerzett aloe verával

koalace

2016. december 11.

Ilyen már nincs is a TBS-ban! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

Ilyen már nincs is a TBS-ban! :(

Joaninha

2016. október 1.

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval. Amikor megvettem ezt a hidratáló tonikot, azt hittem, hogy csak pénzt dobtam ki az ablakon egy kis tisztított vízzel feltöltött dobozért, de egyáltalán nem erről van szó. Bár nincs illata, se színe, amiért én egyébként nagyon hálás vagyok neki, egyből kifejti mélytisztító és hidratáló hatását. Minden szennyeződést és smink maradékot leszed az arcunkról, megnyugtatja az irritált bőrt és táplálja. Az én bőröm is sokkal szebb lett és sokáig elég volt egy üveg, pedig reggel és este is használom. Megtaláltam a számomra tökéletes arctonikot, egyik micellás arctisztító, vagy zsíros bőrre javasolt tonik sem ér a nyomába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

vtina85

2015. május 4.

Ez gyakorlatilag egy hidratáló tonik, amit reggel és este szoktam használni az arctisztítást után, és a hidratáló krém előtt. Én nagyon elégedett vagyok vele, szerintem sokkal szebb a bőröm, mióta használom és egyáltalán nem irritál. Illetve még feltűnt az is, hogy miután ezzel a tonikkal áttörlöm az arcom, azután sokkal szebb a fedése a BB krémeknek, vagy alapozóknak. Fel is tankoltam belőle már egy-két tartalékot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Betaine, Lactic Acid, Sodium Lactate, Sorbitol, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1