The Body Shop

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2014. március 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a többfunkciós, bőrnyugtató arcápoló gél Közösségi Kereskedelemből származő, organikus aloe verát tartalmaz. Azonnali segítséget biztosít akkor, amikor a bőrnek egy kis extra odafigyelésre van szüksége.

• Hűsít és hidratál
  • Használd, amikor a bőrödnek több figyelemre van szüksége
  • Használd célzottan vagy az egész arcon
  • Érzékeny bőrre

zsofiab

2018. augusztus 16.

Nyáron szoktam használni, ha sokat voltam napon. Nekem egészen bevált ez a termék, bár ha leégésről van szó, szerintem nem helyettesíthető egy pantenolos vagy rendes aloe verás termékkel. Összességében kellemes felkenni, gyorsan beszívódik, géles állagú és sima bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Joaninha

2017. november 16.

Nyáron használtam ezt a krémet, mert egy antibiotikum kúra után, csupa kiütés lett az arcom. Nagyon fájt és égett a bőröm, egyedül ez a krém tudta rendbe hozni. Nagyon kellemesen hűsítette az irritált bőröm és az aloe vera egyből megnyugtatta. Pár nap alatt annyira levitte a gyulladást, hogy kimertem menni újra a napra és a levegőre. 1 hét alatt pedig teljesen meggyógyította a bőröm anélkül, hogy kisebesedett vagy lehámlott volna. Csodaszer, de komolyan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

kawaiichan

2017. július 1.

Imádom. Nem ragad, nagyon gyorsan beszívódik, és nagyon puha lesz utána az arcom. Minden érzékenyebb bőrűnek ajánlom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

galaliz93

2017. április 18.

Hamar leviszi a pirosságot vagy legalább halványítja. Az összetevők is megfelelőek,így ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

eniko04

2017. január 9.

Kifejezetten azért vásároltam, hogy betegyem a táskámba és ha kipirosodik az arcom a széltől akkor egy kicsit segítsek rajta. Valószínűleg nyáron napégés hűtésére is jó lesz, nekem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

nassbetyar

2016. augusztus 31.

Kimondottan nyárra vettem meg és most fogyott el. Próbálok nem túl elfogult lenni, de minden ilyen jellegű aloe géles termékért rajongok, ugyanis ettől nem zsírosodik (jobban) a bőröm, hamar könnyen felszívódik és hosszantartó hidratáltságot nyújt. A kissé lepirult arcbőrömet is megnyugtatta. A C-vitaminos arcpermettel együtt akciósan vettem és együtt is használtam őket. Mivel jön az őszi időszak szerintem most váltani fogok valami másik, de szintén géles állagú krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

VeraTala

2014. október 1.

Gyorsan beszívódik, nyugtatja, hűsíti a bőrt, de nem nagyon fedeztem fel hosszan tartó hatás, a száraz bőrnek talán túl könnyű.

Update: Mikor már semmit nem lehetett kinyomni belőle, szétvágtam, és még volt benne... hát, legalább 4-5 használatnyi. Praktikus a pumpás kiszerelés, de ha nem lennék egy barbár, rengeteg kárba ment volna...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

emagdi

2014. augusztus 11.

Nagyon szuper kis gél, arctisztítás után szoktam használni, egyből felfrissíti, hidratálja a bőrt. Teljesen és tökéletesen beszívódik, nem hagy semmilyen fénylő vagy zsíros nyomot a bőrön, érzésre is "jól szellőzik" a bőr utána. Teljesen illatmentes.
Egész biztosan újravásárolom majd, nagyon megéri az árát szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Egész biztosan újravásárolom majd, nagyon megéri az árát szerintem :)

Orsika89

2014. április 25.

Egy-két hete használom, fincsi kis termék :) Hűsít, nyugtat, leviszi a pirosságot, megszűnteti az irritációkat. Hidratál is, de nem nehezíti el a bőrt a zselés állagnak köszönhetően. Szerintem a nyár alap darabja lesz, úgy sejtem az enyhe napégésre is jó lesz majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol