The Body Shop

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

"Univerzális, testre és arcra való Aloe gélünk legértékesebb tartozékod lehet a nyáron, ha szereted a napon süttetni a hasad! Leégésre, bőr irrtációra, vagy csak hűsítésre is használhatod 100% vegán, Közösségi Kereskedelemből származó aloe verával gazdagított nyugtató gélünket. Nem tartalmaz illatanyagot, alkoholt és színezéket."

Musil

2020. augusztus 10.

A sürgősségi instant hidratáló! Piszkosul drága, de fantasztikus. Napégésre kerestem aloe vera gélt, és bár volt otthon egy másik fajta, az összetevő listája azonban annak nem volt a legjobb, és a meggyötört bőrömön nem mertem megkockáztatni, ezért inkább elkezdtem keresgélni, és inkább vettem egy friss terméket. Így jutottam el a TBS aloe vera géljéhez. Illatanyagmentes, és valóban kíméletes a szuperérzékeny, leégett hámréteghez. Hogy mennyire kell ilyenkor a hidratálás, mi sem példázza jobban, minthogy a bőröm kapásból egy harmad tubusnyi gélt ivott fel ebből! Nagyon kíméletes, kellemes, nyugtató hatása van, egy kis tisztaságérzetet ad.
Külön kiemelném, hogy a tubus kinyomójának nyílása nagyon kicsi, így fantasztikusan finoman lehet adagolni! Nekem nagyon tetszik, hogy egészen apró pöttyikét is ki tudok csalni belőle, nem trutymákol szét mindent.
Az összetevő lista nagyon szép, a hatása fantasztikus, a felszívódása gyors, és bár brutál drága, nagyon elégedett vagyok vele, mert megmentette a napégette bőrömet, amiért ugyan hálás vagyok, de azért erősen élnék a gyanúperrel, hogy ennél olcsóbb aloe verás géleket is találni hasonló hatékonysággal. A csillagászati ár miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

zsalexa

2018. július 7.

Párom nevében is köszönöm! A leégett, hámló bőrre valódi csodaszer, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

MoncsiT

2018. július 1.

Minden reggel arcra használtam sminkelés előtt, este pedig lefekvés előtt. Reggelre mindig látszott, hogy zsírossá tette a bőröm, de totálisan megérte. Kellemes géles állagú a termék, arcon olyan érzés, mintha csak megmostam volna vízzel, vagyis nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet, kifejezetten kellemes. Egy tubus nekem 2 hónapra volt elég mindennapi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

baronessMA

2017. november 16.

Fú, nagyon szeretem! Tényleg klassz nyugtató hatása van. Többnyire az arcomra használom, reggel sminkelés előtt, mert jól hidratál, azonnal beszívódik. A testemen is kiválóan működik, én epilálás után használom. Az érzékeny bőröm igazán hálás a kellemes, hűsítő érzésnek. A kiszerelés higiénikus, szeretem, hogy nem kell belenyúlkálni, csak kinyomom. A lényeget lehagytam: 200 ml! Mikor fog ez elfogyni? :D SOHAA :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

esztusvagyok

2017. július 20.

Ez a krém egy álom, tökéletesen megnyugtatja a leégett bőrt, megéri az árát, megmentett a Balatonnál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol