The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a hidratáló, nem zsíros, ajakbalzsam hidratálja a kiszáradt ajkakat. Kifejezetten azoknak készült, akiknek gyengédebb ápolásra van szükségük.

• gyorsan hidratálja a száraz ajkakat
  • puhává teszi a bőrt és megóvja a kiszáradástól
  • illat-, színezék- és alkoholmentes
  • hozzáadott tartósítószer nélkül

gigi

2014. június 19.

Február 25: Az üzletben próbáltam, nagyon kellemes érzés viselni, olyan mint egy szájfény csak nem ragadós. Sokáig a számon maradt... Így elsőre tetszik, lehet meg is veszem, ajakápolóból sosem elég! :)

Update: megvettem és azóta lelkesen használom. A táskám állandó lakója, este pedig a Paula féle tégelyeset használom. Nagyon tetszik a tubusos megoldás, nekem jobban bejön, mint a stick fajtájúak. Az állaga is kellemes, illatmentes, mintha krémet kenném az ajkaimra. Elég nagy tubus, 15 ml, sokáig elég, sztem ár érték arányban is rendben van. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék