The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2015. október 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Hagyd, hogy elcsábítson a pézsma sötét oldala! Milyen a személyiséged: édes, vagy netán tüzes? Mindkettő? Akkor a Black Musk a Te illatod, hiszen mindkét énedre hat, a belül lakozó pajkos és a szelíd énedre is! A bambinella körte magával ragadó, nőies jegyeit rózsaborssal és bergamottal fűszereztük az intenzív felső jegyekért. Az illat szívjegyeit a csábító édesgyökér és kunkor teszi teljessé, melyeket tovább mélyítettünk fekete pézsma és fekete vanília alapjegyekkel. Ne félj egyszerre édes és tüzes lenni! A pézsma legmélyebb, legsötétebb elegye.

Erőszakmentes, szintetikus pézsmával

cseri88

2018. szeptember 5.

Ma vettem át a postán. Sajnos nekem nincs lehetőségem bemenni a boltokba és megszaglászni, így általában Krémmániás és más felületen a vélemények alapján döntök és vásárolok CF parfümöt. Nagyon sok CF parfümöt próbáltam már, de azt kell mondjam, hogy ez, azaz a TBS Black Musk parfümolaj 70-75%-osan az én illatom :) Megvan a Black Musk EDT változata is, de szerintem nem sok közük van egymáshoz és, annak és a White Musk parfümolaj nem igazán jött be, mert anyák napi műsor az óvodában-ra emlékeztet :D Igaza volt "Cintia04"-nek, az Ő hatására próbáltam ki, mert azt írta, hogy hajaz a Black Opiumra és annak nagyon tetszett az illata a CF-ségem előtt:) Tényleg hasonlít rá, főleg első hatásra. Tartósságra még nem tudok mit mondani, hiszen ma kaptam meg, de, eddig fix 5 óránál járok és még tart :D Szerintem, amíg nem tudok CF-et kevertetni, ami tényleg 100%-ban én vagyok ( mint, CF előtt a Max Mara Max Mara), addig ez lesz a favor :) Tetszik +++++++

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Cintia04

2018. június 22.

Nekem nagyon tetszik pedig olyan 2 illat egyvelege rajtam amit ne tudok hosszú távon viselni és az egyiket konkrétan nem is nagyon csípem ezek nem más mint a YSL Manifesto és a Black Opium. Nekem olyan mintha ennek a két illatnak a szerelemgyereke lenne. Mindkettőből a szépet örökölte meleg, édes mégis friss illat. Vaníliás, gyümölcsös és nagyon puha. Édessége ellenére is nem nyomasztó és nem telepszik rá viselőjére. Bőrön jó pár órát kitart de eléggé friss szerzemény így a tartósságát még tesztelem. Hajban viszont nagyon jól megtartja magát, én a hajamon is végighúzok vagy 2 cseppet és ott nagyon finoman megcsap és körülölel ez a kedves és simogató illat. Nem csíkhúzó de egy ilyen illatnál nem is kell, hogy az legyen szerintem ennek az olajnak nem is az a lényege, hogy nagy távolságban öljön hanem, hogy simogassa viselőjét és jó érzést kölcsönözzön viselése közben. Bár azt gondolom ezzel is túlzásba lehet esni ha az ember nagy mennyiséget használ belőle. Nekem kifejezetten tetszik, hogy teltsége ellenére mégis ilyen szelíd és nem nyomasztó sem nekem és a környezetem számára sem. Az ára tényleg húzós szóval aki intenzíven illatozni akar annak nem ajánlom. Én azért mégis örülök, hogy birtokolhatok egy üveggel belőle. Szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

nayliey

2018. június 16.

Elsodleges szempont volt h allatkiserlet mentes. Nagyon orultem h vegre talaltam egy kellemes illatot (amitol nem rosszulok be) kisse tulzasnak erzem az arrat a mennyiseghez viszonyitva. Viszont mivel ilyen draga azt hinne az ember h akkor legalabb olyan jo.. de nem felkenem (nem kicsit) eltelik 3 ora es meg csak a nyoman se marad 😭😭😭 3pontot is csak azert adok mert nem tesztelnek az allatokon meg maga az illata nagyon jo. De a tartossaga rettenetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

babyface

2015. december 29.

nem az első alkalom, hogy úgy érzem egy tbs illatnál, hogy valami hiányzik belőle. a smoky rose-t imádom, a red musk már elég vérszegényre sikerült, ő pedig valahol a kettő között leledzik. igazándiból semmi szükségem nem volt rá, de 20% kedvezménnyel viszonylag jó árban volt a parfümolaj, amúgy is vágytam egy klasszikus pipettás kiszerelésű parfümre. :) a boltban sokat vaciláltam, hogy melyik legyen a befutó. az EDT harmatgyenge szinte csak gyümölcs, az EDP már egy fokkal jobb, de nekem se nem tartós, se nem elég erőteljes, nagyon alkoholos. végül maradtam az eredeti elképzelésnél, bár ahhoz képest hogy parfümolajról beszélünk tartóssága ennek is csalódás számomra. viszont bőrön ez marad a legtovább (még ha csak bőrközeli formában is) és az illatjegyek is valahogy ebben az olajban teljesednek ki igazán, megfelelően édes és buja. bőr, hangulat és időjárás függő (szerintem), hogy mennyire tartós illetve intenzív, első használatkor pl. alig éreztem, de tegnap egész nap elkísért bár délután azért a biztonság kedvéért ráfrissítettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Kardvirág

2015. november 27.

Nekem ez nem igazán jött be. Elég kis gyenguska vagy csak én vagyok béna és nem sikerült elég mennyiséget felapplikálnom a csuklómra. Már ott az üzletben is csak egész közelről éreztem, most pedig, másfél óra után csak ha a csuklómra tapasztom az orrom és egy jó nagy levegőt veszek. Amúgy meg egy kellemes illat, de elég semmitmondó, nincs benne semmi plusz. Egynek elmegy kategória lenne ha lehetne érezni. Nem tudom a termékcsalád többi tagja is ennyire gyenge-e, de ő ahhoz képest amit tud, eléggé túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

ivor

2015. november 12.

Én nagyon válogatós vagyok ilatok terén- szinte minden idegesít magamon, de ez az illat többször kipróbálás után is ‹3 ! Édes, meleg, igazi téli illat, vaníliás-nugátos alapjegyekkel, ami különösen tetszett benne hogy ez az olajos verzió nem annyira tolakodó, mint a parfüm és mégis kitart órákon át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 12.

Madi

2015. október 22.

Nagyon kellemes illata van és pár csepp a csuklón 10 órán át tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Nagyon kellemes illata van és pár csepp a csuklón 10 órán át tart.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Benzoate, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol