The Body Shop

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Esszenciális olajokat tartalmazó testpermet, melyek a legtisztább bio cukornádból kinyert alkohollal készülnek.

Ár: 2500 , Eladó: miko02
Állapot: Csak kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvátel, előreutalás után Foxposttal küldöm

miko02

2020. augusztus 7.

Szeretem, de kicsit megfoghatatlan illat az én orromnak. Egyszerre édes, fás, mogyorós, és nekem még kicsi "férfiparfüm" is van benne... :-D Nem rossz, de nem is a kedvencem. Ha nem megyek sehova, otthon magamra fújom, de ennyi; nem is kifejezetten tartós illat. Ha elfogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

latti

2020. május 23.

Karácsonyra kaptam a shea csomagot, az összes termékbe szerelmes lettem azonnal. Számomra az egyik legjobb illat, leginkább azt juttatja eszembe, amikor egy téli estén kellemes meleg fürdő után belebújsz a kényelmes pizsidbe és aztán kuckózol az ágyban. Évekig ezt használtam parfüm helyett is, nekem elég tartósnak bizonyult. Azért azt persze megjegyzem, hogy nem szeretek sem illatcsíkot húzni sem a parfümfelhőt magam körül és ha 5 óránál tovább nem tart az illat azt sem bánom. Sőt, nyárra nekem még ez is kicsit nehéz, édes is volt, semmiképp nem a frissítő permet kategória, mint pl. egy ubis vagy citrusos...szóval inkább a hűvösebb időszakban fújogattam, hogy "melengessen" az illat, meg hát gondolom a kedves emlék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

zsebibaba

2019. december 9.

Az üzletben végigszaglásztam az összes testpermetet, és amikor megéreztem az illatát, akkor már tudtam.....,igen Ő az .Fantasztikus illata van:) Teljesen odavagyok érte, imádom. Nem édes , picit diós, friss könnyed tisztaságillat. Egy testpermettől senki ne várjon 8 órás illatozást, én kb 3 órán át érzem magamon, de némelyik parfüm sem bír többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 9.

Zanli

2018. december 8.

Nagyon vágytam már erre a termékre, mégis (vagy pont emiatt) csalódás lett számomra. A többi TBS sheás termék illata óriási szerelem számomra, a tusfürdő és a testvaj is nagy kedvencem. Arra számítottam, hogy ezzel a testpermettel tovább érezhetem magamon ezeket a számomra kedves illatokat. Kifújva viszont nekem nagyon alkoholos hatása van, a tartóssága pedig elég gyenge. 1-2 órán keresztül nagyon koncentrálva, az orrom keresve még megérzem, azután viszont teljesen eltűnik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Bubucim

2018. március 4.

Számomra óriás csalódás volt. Az illata szerelem nálam, ahogyan az shea vajas testvajé is. Oké, hogy testpermet, nem parfüm, tehát rövid ideig érződik csak az illata, de szó szerint 2 perc után én már nem érzek semmit. Akkor inkább vettem volna vlm gagyi parfümöt, mert az legalább fél óráig tartja az illatát. Örülök, hogy nem nem teljes áron vettem meg. Egy ilyen drága testpermettől elvárnám, hogy legalább egy óráig érezzem az illatát. Két csillag az illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

baronessMA

2017. november 16.

Szerelem! Az illata voltaképp egy árnyalatnyival másabb mint a többi termék. De engem nem zavart sosem. Elképesztően kellemes. Mindnenki dícséri és valóban tartós. Pedig csak egy permet az ég szerelmére! A kiszerelése is elég nagy, soskáig elég. Nekem megéri. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Adri994

2017. augusztus 19.

Imádom, ez volt az első testpermetem a TBS-tól, de nem az utolsó :) Kicsit fás, kicsit édeskés, nagyon kellemes illat ^^ nyáron a Wineyard peachet használom, hogy legyen egy gyümisebb verzióm is, de a shea marad az örök kedvenc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

svaradi6

2017. március 21.

Kedvenc TBS testpermetem. Finom nőies illata van. Ára elfogadható. Mikor befújom magam vele eddig még mindenki nagyon dícsérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Kristie

2016. március 5.

Hmm, nagyon finom egy illat.❤ Az üzletben kipróbáltam a parfümöt plusz a testpermetet és érdekes, de rajtam ez utóbbi sokkal intenzívebb és tartósabb. A tusfürdőjével együtt használva pedig egész nap körbeölel ez a púderes tisztaságillat.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 5.

bananababy

2016. február 29.

Tökéltes illat mindennapokra púderes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Tökéltes illat mindennapokra púderes.