The Body Shop

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eniko04, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

"A Spa of the World Brazil Cupuacu olajos testradírunk egyszerre varázsolja egyenletesebbé, puhábbá és hidratálttá bőröd. A kétfázisú olajos radírban tápláló olajat és radírozó sókristályokat egyaránt találsz, így saját magad választhatod meg a bőrhámlasztás erősségét. A normál erősségű radírozáshoz 1-1 arányban kell sót és olajat használni és finoman be kell masszírozni a bőrbe. Ha kevésbé intenzív radírozást szeretnél, használj több olajat, ha pedig intenzívebbet, akkor több sót."

• Szabályozható erősségű radírozás
  • Egyenletesebb, puhább és ragyogóbb bőr
  • Hosszan tartó hidratálás
  • Cupuacu vajjal az észak-brazíliai Aprafamta szövetkezettől
  • Közösségi Kereskedelemből származó brazíliai szójaolajjal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

klisa

2021. október 26.

Ajándékba kaptam, IMÁDOM. Az illata valami mennyei, tényleg egy spa-hoz tudnám hasonlítani, nekem a szauna-olajak jutnak eszembe. Jól radírozza a bőrt, és ha utána nem is hidratálok, puha marad az egyébként vízhiányos bőröm, de mégse érződik olajosnak. Az illatát is lehet utána bőrön érezni. Plusz pont hogy hatalmas kiszerelés, nem is kell sok belőle.
Borotválkozás után rögtön nekem kicsit csípni szokta a bőröm, de ennyi baj legyen azt elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 26.

Honeyhair

2021. február 14.

A The Body Shoptól a francia szőlőmagos testradír a kedvencem, de mától csatlakozik hozzá ez is. Nagyon sűrű, nagyon finom szemcséi vannak, amelyek eszméletlenül hatékonyan radíroznak, és jó sokáig, tehát nem olvadnak el egy-két perc alatt. Ugyanakkor nem karcolnak, nem sértik fel a bőröm. Talán annyi a hátránya a cukros radírokhoz képest, hogy ha van már a bőrön valamilyen mikrosérülés, akkor azt a só kicsit csípheti, de az ápoló hatása - ami egyáltalán nem ad zsíros érzetet - mindenért kárpótol. Nagyon kellemes, "relaxing" illata van, és jó illatú lett a pólóm is, amit utána felvettem. Mindent összevetve egyértelműen ötöst érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

Lilium

2019. május 10.

Pihe-puha bőrt varázsol, ráadásul sokat sem kell használnom belőle. Kicsit durvább szemcséi vannak, de még sem karcol. Talán az utóhatása a legjobb, imádom ahogyan hidratál! Az illata messze a legjobb a SPA termékcsaládból, a többinek borzalmas, ennek viszont kellemesen édes. Megéri beruházni rá, az eredmény ég és föld mint a drogériás társaival. Sokkal simább tőle a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

beautyfanrb

2019. március 4.

Imádom, minden használat után úgy érzem, mintha valami spa-ban jártam volna, sosem volt még ennyire jó testradírom.
Kellemes, nem túl tolakodó az illata és külön tetszik, hogy olajos, így nem kell feltétlenül testápolózni a használta után.
Tényleg nem olcsó, de nálam újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Tényleg nem olcsó, de nálam újravevős.

DodoSztmkls

2019. február 28.

Nagyon drága, nagyon gyorsan romlik. Lekerült az alsó polcra, nem volt szem előtt, nem használtam el. Tegnap dobtam ki. Nekem kicsit nehéz, olajos érzetet hagyott a bőrön, illata amúgy isteni. Sajnálom hogy nem tartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Pöti

2019. január 26.

Nagyon jók ezek a SPA-s radírok. Van Seacret-es olajos sós radírom is. Ez kb azt a szinten hozza, de ebben finomabbak a sószemek. Az illata is finom. Nem tudom még melyiket veszem esetleg újra, lehet, hogy inkább a Seacret gránátalmás lesz a befutó, bár az egy kategóriával drágább, és szinte ugyanennyi van benne. De az illata annak még ennél is jobb :) Persze jár ennek is az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

mirandam

2018. december 11.

Nagyon szeretem. Előtte a kókuszos testradírom volt, a kettő között órási a különbség. Szeretem, hogy én tudom szabályozni milyen erősségű radírozást szeretnék, és kellemes, puha tapintású lesz utána a bőröm. Az illata kicsit erős, de kellemes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

babyface

2018. június 20.

számomra minden tbs spa testradír csalódásnak számított amíg meg nem tanultam őket rendeltetésszerűen használni... :D a titok, hogy ha erősebb, durvább radírozásra vágysz (mint én) akkor száraz vagy csak enyhén nedves bőrre kell felvinni őket. borzasztóan túlárazott termékről beszélünk, amit tényleg csak hiperszuper (ami a bodyshopnál szerintem max 20%) kedvezményekkel és hűségpont beváltással együtt érdemes megvenni. azt gondoltam, hogy az olajos állag miatt a szemcsék majd hamar 'elolvadnak' a bőrömön, de meglepően tapasztaltam, hogy milyen jól radíroz. a hidratálása pedig már csak hab a tortán, ha csak egy terméket engedélyezel magadnak a 'sárga' jelzésű spa termékekből mindenképp ez legyen, mert ez után szükségtelen (na jó inkább luxus) testápolót használni (főleg a 'párját' szintén méregdrága kukui krémet)!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

cskitti

2018. február 3.

Isteni illata van. Viszont az ára elég borsos. Én pontbeváltással vettem, igy csak egy kicsivel drágább mint a többi testradirjuk. Erősen radiroz, bár én pont az ilyet szeretem, sokáig érezhető a bőrön az illata és nagyszerűen hidratál. Nem kell utána testápoló sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

A napraforgó olaja a növény magjából sajtolással nyert illatmentes olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient (bőrphító) hatású összetevő. Paula Begoun szerint gyulladáscsökkentő hatású és segít a bőr barrier funkciójának javításában a víz- és zsírháztartás egyensúlyban tartásával, valamint gazdag forrása a zsírsavaknak (így péládul a linolsavnak, melyből kb. 60%-nyit tartalmaz). Rendkívül jó hatással van a száraz, irritált bőrre.