The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló ún. száraz olaj testre, arcra és hajra. Édes, karamelles-diós illattal.

BubuMaczko

2014. március 17.

Szeretem a TBS szépítő olajait, több illatban is megvan. Ennek az illata kellemes, édes, de nem emlékeztet dióra, inkább ír krém jellegű. Nagyon szeretem!
Hajra ugyanúgy használom, mint a natúr kókuszolajat: úgy kéthetente hajmosás előtti este hajfestő kefével eloszlatom a hajamon, törölközőbe csavarom, és lefekszem aludni. Kevés is elég belőle, nem kell tocsognia. Másnap reggel hajmosás, csak samponnal, kondicionáló nélkül. Könnyebb kifésülni a hajam, ami puhább, selymesebb lesz. A natúr kókuszolajjal ellentétben ezzel könnyebb bánni, mert nem kell felmelegíteni minden alkalommal, mikor használni szeretném. Mindenképp érdemes megpróbálni, ha festés, igénybevétel miatt kár érte a hajat, vagy ha növeszteni szeretnénk.
Érdemes karra, lábra, szemöldökre tenni kicsit gyantázás után, megnyugtatja a bőrt.
Körömágyra is jó, mikor ki van száradva, cserepesedve, vagy manikűrözés után. Illetve, ha készül begyulladni, szintén a nyugtató hatása miatt.
Alkalmas még kis mennyiségben vattára téve, vízálló smink letörlésére. Bár ez után tejes lemosót is használok, hogy ne maradjon olajos érzet utána.
Arcra nem merem használni, mert így is küzdök a zsíros részekkel. De elég széles körben tudom alkalmazni, ezt figyelembe véve az árát is megfelelőnek tartom. Tetszik, hogy az üvegnek kicsi a szája, így takarékosan tudom használni. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Orsika89

2014. március 3.

Extra száraz a bőröm így igencsak szeretem a testápoló olajokat és ennek valami csodás az illata! Mint a kürtős kalács, diós, karamelles, vaníliás, egyből beleszerettem. Mint mondtam szeretem az olajokat, nem is várom, hogy olyan hamar szívódjon be mint egy vizes testápoló, de nem is tart egy örökké valóságig és cserébe puha bársonyos a bőröm, még a legnagyobb téli hidegben is. Hajvégre is alkalmazható, még enyhén nedves hajvégekbe masszírozok bele 3-4 cseppet, így nem töredezik és nem is nehezíti el a hajam. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Roni

2013. december 18.

isteni! nagyon megszerettem amióta használom. a hajamra nagyon bevált, én hajmosás és szárítás után szoktam felvinni a hajvégeimre, és később kifésülöm. egyáltalán nem nehezíti el, vagy látszik a hajamon, hogy olajat kentem rá. se töredezett, se száraz hajvégeim nincsenek.

még a lábaimra kentem fürdés után és természetesen olajos felületet hagy maga után, de nem zavaró. olyan mintha egyszerűen bekentem volna egy zsírosabb testápolóval a bőrömet.

az illata szenzációs, de sajnos nem annyira tartós, mint amennyire szeretném, hogy legyen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil