The Body Shop

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Könnyű, brazildiós-karamelles illatú kölni.

zalla

2015. október 20.

Nem tudtam eddig, hogy szeretem az édes parfümöket :) Sajnos nem tudom pontosan leírni az illatot (talán karamellizált dió?, de van benne egy apró fanyarság is). Aki nem bírja a tömény illatokat, annak is érdemes próbát tennie vele, mert nem az a fejbevágóan erős parfüm. Én kb. 4 órán keresztül érzem magamon. Az ára is elfogadható szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Orsika89

2014. április 1.

A testpermet után vettem meg, és tényleg nagyon-nagyon tartós: reggel befújom magam és délután is érzem. Édes, diós, karamelles illat, vaníliával megbolondítva. Az egész sorozatot nagyon szeretem, teli találat volt a TBS-től, az egyik legjobb illatuk. (Amúgy nem értem azokat, akik kipróbálnak és megvesznek egy édes illatot, majd panaszkodnak, hogy édes :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

BubuMaczko

2014. március 17.

Nagyon szeretem a TBS brazil diós sorozatát. Valószínűleg vagy nagyon tetszik valakinek, vagy nem. Kellemes, édes illat, de nem emlékeztet dióra, inkább ír krém jellegű. Tusfürdő, testvaj után befújom magam vele, és órákkal később is érzem az illatát. Ez egy Eau De Toilette esetében nagyon nagy szó. Miután befújom magam vele, pár másodpercig érzem csak az alkoholos illatot, utána elillan, és marad a fő illat! Teljesen elégedett vagyok vele, főleg ennyi pénzért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

biusjj

2014. február 13.

Annyira édes, cukros diós illata van! Az egyik legjobb TBS edt. Csak sajnos rajtam egyáltalán nem tartós! Max. 1 óra! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

azutatir

2013. december 19.

Imádom az illatát, édes-karemelles egy picit "szúrós" mellékillattal. Nagyon intenzív a bőrömön és sokáig érzem magamon, ami viszonylag ritka nálam. A ruháimon is sokáig tartja magát, ezt is szeretem. Mivel olcsó parfüm, ezért nekem egy olyan darab, amit mindig, mindenhol, minden mennyiségben használok, nem kell takarékoskodnom vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

vivuss87

2013. október 19.

Én imádom. A testpermet után beszereztem ezt is. Nekem égett diós süti széle illata van. Olyan, mint amikor keményre karamellizálódik a cukor a dióval :) finom. Én még este is érzem magamon az illatát. Finom, de mégsem az a megszokott gejl, cukor illat. Egy idő után változik az illata, napközben engem is meg meg csap, és akkor jövök rá, hogy ez én vagyok:D De valóban mindenkin más lehet az illat. Vidám, játékos, de mégsem tinis illat. Nyáron talán egy picit tömény ( de akkor is használtam :D) de mióta hűvösebb van, csak ezért nyúlok. Hajon is nagyon tartós :) remélem sosem unom meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

lzsoficim

2013. augusztus 21.

nekem teljes szerelem ez az brazildió:)Nagyon jó diós-karamellás-grillázs illatú:)Elég tartós, még nap végén hazafele is megcsapja az orrom egy halovány illatmorzsa:)Azt viszont észrevettem h nem mindenkinek a bőrén lesz ilyen finom,(kérték már kölcsön:) )szóval érdemes a teszteren kipróbálni az üzletben, mielőtt megveszi az ember lánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

nicole74

2013. augusztus 20.

Nagyon tömény, émelyítő, égetett cukor szag, bár nem tudom, milyen a brazil dió illata. Talán a testpermet változata elviselhetőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Yndre

2013. június 25.

Teljesen beleszerettem a brazildiós kollekcióba, főként ez az EDT fogott meg, mert mindközül ennek a legerőteljesebb az illata. Isteni finom, szerintem valahol a vanília, a csokoládé és a kávé között van félúton. Édes, de mégis pikáns. Azt egy picikét sajnálom, hogy EDT létére is hamar elillan (bár tartósabb mint a testpermet). Nyaraláshoz kiváló mert édes, de mégsem gejl, hanem inkább frissítő. A gyenge tartóssága kicsit levon az értékéből, de én annyira odáig vagyok az illatáért, hogy nincs szívem levonni pontot. Úgyhogy ötös alá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.