The Body Shop

Ár:   1290 Ft és 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2019. február 19.

Ár:   1290 Ft és 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 250 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kamillás érzékeny bőrre való szemfestéklemosó új változata. Illat- és színezékmentes, kontaktlencseviselők is használhatják. Vattakorongra cseppentve leoldja a sminket, a szemkörnyék bőrét is ápolva.

TBS The Body Shop Camomile Gentle Eye Make-Up Remover Kamillás Sminklemosó/szemfestéklemosó/sminkeltávolító/makeup remover
Ár: 1.000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Mancsoska

2019. február 23.

Azt hittem, hogy a vízálló sminklemosót veszem meg, itthon nagyon csalódott voltam, hogy semmit nem tud kezdeni a vízálló szempillaspirálommal. Most így gyakorlatilag micellás vízként használom, annak tökéletesen megfelel és az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Sziporka88

2018. december 28.

Ajándék volt a BS adventi kalendáriumban. Nem szedi le a szempillaspirált csak 80%ban, így két csillagnál többet sajnos nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

nikfekete

2018. április 10.

Egész szépen leszedi a sminket, de azért nem egy micellás lemosóhoz hasonló a hatás (tény, hogy nem is az :D ) picit csíp, nekem az illatával nincsen bajom :)
ami viszont negatívum, hogy sehogysem lehet elkerülni, hogy a vattára csepegtetés mellett ne folyjon mellé az üvegből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Black Fairy

2017. október 8.

Gyönyörűen eltávolítja a sminket, nem irritál, nem hagy zavaró réteget, és mikor véletlenül az arcomra folyattam (mert ilyen ügyes vagyok), ott se okozott problémát, de legalább szépen leszedte az arcsminkemet...A vízálló szempillaspirálommal is megbirkózott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Lettih

2017. augusztus 6.

Nagyon jó érzékeny szemre, egyáltalán nem csíp, nem vörösödik ki tőle a szemem, viszont nem is hozza le olyan jól a sminket, pedig csak szemceruzát használok általában, abból sem vízállót. Az üvegbe beleszagolva nagyon büdös, kellemesebb virágos illatra számítottam, de használat közben szerencsére már nem érződik. kicsit olajos marad utána a bőr

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

zsuzsoka0925

2017. június 15.

Nyaralásra vettem az utazó kiszerelést. Hála istennek nem a nagyobbat,mert olyan büdös, mint a fene. Csak alapozó lemosására használtam, azt tökéletesen lehozta és abszolút nem irritálta a szemem, de a szaga miatt alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

lilla9292

2016. május 11.

A kedvenc TBS sminklemosóm, a két fázisú lemosó már nem kapható jó ideje, nekem viszont sürgősen kellett egy megbízható lemosó. Ennyi pénzért ez a lemosó óriási csalódás. Nehezen távolítja el a szemsminket, ami csak szempillaspirálból áll és mútlkor is 4 szempilla volt a vattapamacson. Emelett nekem sajnos be is vörösödött a szemem tőle. Az illatával nekem nincs problémám. Jelenleg a Maybelline egyik szempillaspirálját használom, amiről tudom, hogy nagyon makacs, ezért majd váltok spirált és hátha azt könnyebben lehozza. Egy biztos: nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Monica6

2016. február 25.

Nem vált be, elvileg érzékeny bőrre is lehet alkalmazni ahhoz képest, úgy marta a szemem amikor véletlen bele ment. Én személy szerint az szagát is utáltam mert ez nekem már szag, de emeltet a legrosszabb nem vitte le rendesen a sminket. Akkor mi értelme?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

elisa78

2016. február 11.

Nagyon szépen leszedi a sminkem, pedig makacs szempillaspirált használok! Nem irritálja az érzékeny bőröm, az illata pedig nem zavaró. Utána úgyis megyek egyből a tus alá :) Újra fogom vásárolni, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

MBernadett

2015. szeptember 2.

Én nagyon szeretem. Nem csípi a szememet, szépen leszedi a sminket. Az illatával nem foglalkozom. Finom illatot sajnos csak műanyag összetevőkkel lehet elérni, lásd parfum. A biotermékektől ne várjunk jó illatot. Főleg, hogy ezt gyorsan le is öblítem, nyoma sem marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.