The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Intenzív szemkiemelő ceruza. Vízálló, sima textúrát biztosít a szemek számára tartós, gyönyörű tónussal.

balkri

2018. november 12.

Nem vagyok egy nagy szemceruza használó, de ez megtetszett! Szép barna színt választottam. Könnyű vele dolgozni, puha, nem irritálja a bőrömet/szememet. A vízállóságát nem tudom alátámasztani, én simán elkentem napközben, könnyen fogy, sűrűn kell hegyezni, ami miatt nem adok max. pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Finci

2016. április 21.

Nagyon szeretem, bár a satírozást ritkán használtam. Miután kipróbáltam a satírozó nélküli fajtát, átálltam, mert sokkal élénkebb a fekete színben.
Ebből a típusból sötétkéket is próbáltam, az nem volt annyira kiugróan jobb más márkájú szemceruzákhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Maeraw21

2016. január 29.

Nagyon szeretem! Gyorsan el lehet vele készíteni a sminket, egyik felével kihúzom, másik felével szépen elsatírozom az éleket. Tartós, nem ragad fel a szemhéj felső részére és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0