The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Testre, arcra és hajra is használható.

plzita

2015. július 11.

Két év után visszatértem szerkeszteni ezt a véleményt, és jó nagyot változtatok rajta: 1-ről 5 csillagra értékelem. Egy ideig ott álldogált a fürdőszobapolcon, aztán költözésnél gondolkodtam, mi legyen, de nem volt szívem kidobni. Így új országba költözött velem, és a kezem ügyébe akadt újra. Nem tudom, mi változott, soha nem fogom megérteni, de mostanra az egyik kedvenc lett, egyáltalán semmilyen irritáció nem lép már fel. Nagyon gazdaságos, nem kell sok, isteni illata van, csak a kupak, még mindig az a kupak...

Nem tudott vele megbarátkozni a bőröm (ami nagyon száraz, vízhiányos). Nem értem, hogy miért, mert jellemzően nem szokott probléma lenni. Az illata isteni, az állaga jó, a csomagolása, na az pocsék, az adagolása nem könnyű ezen a kupakon keresztül, ahogy előttem is írták. Nem is ezt rendeltem, hanem egy másik olajat, de mivel az illata tetszett nem reklamáltam. De az én bőröm kibírhatatlanul viszket tőle, sajnos, úgyhogy ott áll a polcon, néha megszagolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

dessy

2015. február 10.

Én nagyon szeretem. Hajra és arcbőrre használom, testre nagyon hamar elfogyna.Meg vagyok vele elégedve, mondjuk az illata nem emlékeztet kókuszra, de így is nagyon finom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

BubuMaczko

2014. március 17.

Szeretem a TBS szépítő olajait, több illatban is megvan.
Hajra ugyanúgy használom, mint a natúr kókuszolajat: úgy kéthetente hajmosás előtti este hajfestő kefével eloszlatom a hajamon, törölközőbe csavarom, és lefekszem aludni. Kevés is elég belőle, nem kell tocsognia. Másnap reggel hajmosás, csak samponnal, kondicionáló nélkül. Könnyebb kifésülni a hajam, ami puhább, selymesebb lesz. A natúr kókuszolajjal ellentétben ezzel könnyebb bánni, mert nem kell felmelegíteni minden alkalommal, mikor használni szeretném. Az illata viszont ugyanaz, nagyon szeretem! Mindenképp érdemes megpróbálni, ha festés, igénybevétel miatt kár érte a hajat, vagy ha növeszteni szeretnénk.
Érdemes karra, lábra, szemöldökre tenni kicsit gyantázás után, megnyugtatja a bőrt.
Körömágyra is jó, mikor ki van száradva, cserepesedve, vagy manikűrözés után. Illetve, ha készül begyulladni, szintén a nyugtató hatása miatt.
Alkalmas még kis mennyiségben vattára téve, vízálló smink letörlésére. Bár ez után tejes lemosót is használok, hogy ne maradjon olajos érzet utána.
Arcra nem merem használni, mert így is küzdök a zsíros részekkel. De elég széles körben tudom alkalmazni, ezt figyelembe véve az árát is megfelelőnek tartom. Tetszik, hogy az üvegnek kicsi a szája, így takarékosan tudom használni. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Szeretem a TBS szépítő olajait, több illatban is megvan.

buttercup

2013. február 24.

Az illata nagy finom, igazi kókusz illat; sokkal jobb illata van,mint a testvajnak. Általában nedves bőrbe szoktam bemasszírozni, így nem fogy olyan gyorsan. A hatásával elégedett vagyok, pihe-puha bőr marad utána. Elég kicsinek tűnik elsőre a 100 ml,de több hónapja használom és még mindig a felénél járok.Szerintem megéri az árát (3600 Ft).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

apolka

2012. október 3.

Amilyen lelkes és lelkiismeretes arcápoló vagyok, a testápolásban olyan lusta. Alapvetően nem használok testápolót, mert mindig elfelejtem, de erről az olajról sokat mond, hogy már a felét elhasználtam. Nagyon jó az illata, fürdés után igazi kis kényeztetés bekenekedni vele. Megfeleően hidratál (mondjuk nem száraz a bőröm), elég hamar beszívódik, és persze az illata.... :) Azért nem csodaszer, de egy nagyon jó kis kényeztető dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil