KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vagner.bernadett, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Az összetevők között található hidratáló cseresznyemag olaj és fair trade marulaolaj is, a finomra őröl pigmentek pedig a fantasztikus színintenzitás biztosítják.

24 árnyalatban: pink (kilenc árnyalat), nude (kilenc árnyalat) és piros (hat árnyalat)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maknae

2017. október 31.

Szuper tartós, és remek ajakápoló. Rendkívül száraz, cserepes szám van, amit állandóan tépkedek; nos, ez a rúzs megoldotta a problémát. Puhák és hidratáltak lesznek tőle az ajkaim, és persze nem akarom lecsipkedni az egyik kedvenc színt a számról. Időnként otthon is felkenem, pusztán az ápolás kedvéért. :D

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

kockasfulu

2017. október 13.

Egy álom. Kellemes textúrája és illata van. Nemhogy nem szárít, de még hidratál is, kifejezetten kellemes viselet, tartóssága átlagos. Könnyen felvihető és kezelhető.

Update: Közben befektettem egy intenzívebb árnyalatba is (125), és még mindig eléggé el vagyok ájulva. Kifejezetten pontosan lehet felvinni, nagyon eltalálták a gyártott formát, még az én rutintalan kezem is hibátlanul tudja használni.

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Zafír

2017. február 1.

Sokféle rúzst próbáltam már, de nálam ez viszi a pálmát, ez a kedvencem. 3-4 árnyalatban van belőle itthon. Kedvencem a 320-as :) Ápoló, szép, egységes színt ad, jól mutat az ajkakon, nem csomósodik. Igaz, hogy nem annyira tartós, ahogy írták néhányan előttem, de nálam nem szerepel olyan rosszul tartósságban, és legalább egységesen kopik, nem foltokban, mint a tartós rúzsok. Szép színekben kapható, és azt is imádom, hogy különböző színű kupakokkal látják el a hideg, meleg és piros árnyalatokat. Ízét, illatát neutrálisnak mondanám. Abszolút kedvenc, újravevős.

Zafír
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

szisza9

2017. január 15.

Kedvenc rúzsom, pink árnyalatban van meg, nagyon szép színe van, jól is hidratál, de sajnos nekem se bír 2 óránál többet evéssel/ivással, de hát nem is tartósként van meghirdetve :)

szisza9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 15.

izabella73

2016. november 20.

Gyönyörű szine van,enyhén csillámos,szépen mutat felkenve viszont nem túl tartós és az illata/íze nagyon zavaró valamiért a számomra.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Ciprus

2016. július 5.

Tartós szép színekben ...nagyon szerethető

Ciprus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Tartós szép színekben ...nagyon szerethető

Emme

2016. március 15.

Nekem a karácsonyi kiadásból a nude árnyalat (11) van meg, akciósan vettem a múlt hónapban. Igazi ápoló rúzs, nekem nem szárít és olyan jól mutat önmagában (mármint ajakápoló nélkül) az ajkaimon. A szín maga ugyan olyan mint a szám saját színe, nem kimondottan látványos, viszont fényes,telt ajkakat csinál. Én nagyon szeretem. Kifogásom csak a tartósságával van, mert hát azért na...:D jó,tudom, hogy nem matt rúzs, nem is long lasting, de...ezen az oldalán a terméknek még van mit csiszolni. Viszont túl szépen mutat felkenve, nem tudom őt ezért túlságosan lepontozni :D én ajánlanám mindenkinek hogy legalább 1 próbát tegyen ezekkel a rúzsokkal, szerintem a mindennapokra nagyon jó társai lehetnek az ember lányának :)

Update: rengeteget használom ezt a rúzst :D a szezonba épp belepasszol ami a színét illeti. Meg kell hogy mondjam, gyönyörűen mutat az ajkakon. Ápol, nem gyűlik beel a kis ráncocskákba, mintha ki is simítaná az ajkak felszínét. Nagyon jó viselni. Tervezek még pár nude árnyalatot beszerezni, nagyon nagyon meg vagyok elégedve vele ! :)

Emme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Kamillavirag

2015. november 8.

Nekem egy élénkpiros árnyalat (talán 101?) van meg de nekem sajnos nem annyira vált be nagyon krémes viszont egy picit szárít és kopik (csak a szám szélén marad meg ami egy élénkpiros rúzsnál nem olyan előnyös..) ettől függetlenül hordom csak nagyon oda kell figyelni a kopásra és a maszatolásra. Egyáltalán nem rossz rúzs csak egy picit drága ahhoz hogy óránként csekkolni kelljen..

Kamillavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

wifey

2015. május 11.

Gyönyörű színek jellemzik, gazdag a választék belőle. Nem szárít, nem csomósodik, könnyű felkenni, jó az illata.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

noemi90

2015. február 8.

Nagyon nagyon nagyon jó!!! A csomagolása csinos masszív, fém belseje van. Maga a rúzs pedig tökéletes. 125 Crazy sexy crimson árnyalatban vettem, egy egy sötét piros-barnásba hajló vöröses telt szín. Imádom!!! Magas pigmentáltság, krémesség jellemzi. Imádom viselni.

noemi90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.