The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vagner.bernadett, Módosítva: 2014. április 11.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Az összetevők között található hidratáló cseresznyemag olaj és fair trade marulaolaj is, a finomra őröl pigmentek pedig a fantasztikus színintenzitás biztosítják.

24 árnyalatban: pink (kilenc árnyalat), nude (kilenc árnyalat) és piros (hat árnyalat)

Maknae

2019. október 18.

Finom, krémes állaga van; kifejezetten úgy érzem, hogy ápolja az ajkaimat (emiatt amúgy otthon is sokszor felkenem). A két színnel is elégedett vagyok, amiket beszereztem. Fényes a finishük, de ha az ember mattítani szeretné őket, egy zsepire "rányomkodva" a felesleget megteheti ezt (viszont így veszítenek a színük intenzitásából).

Étel-ital instant leszedi, ezért gyakran kell újrakenni, de ez viszonylag egyszerű. Engem jobban zavar az, hogy nap közben elkezd "vándorolni", és a felső ajkam egyik pontján folyamatosan "belefolyik" egy pici ráncba, függőlegesen felfelé. Tehát az eredmény egy függőleges, piros csík az ajkam egy pontjában, ami nem valami esztétikus, és zsepivel korrigálni se nagyon lehet, szóval ha nincs a táskámban korrektor, végem. Ezek miatt vontam le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

HHH97

2019. május 25.

Nagyon szeretem. Nem szárítja ki a számat, szépen fed, tartós, nem maszatolódik. Bátortalan vagyok az erős rúszokkal, de 105-ös Luanda Peony árnyalatot a mindennapokra is fel merem tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Szinda

2019. január 12.

Kedvelt rúzsom, kellemes viselet. Nem szárít, elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Kedvelt rúzsom, kellemes viselet. Nem szárít, elég tartós is.

LauraHerczeg

2018. december 14.

Az idei egyik karácsonyi rúzst vettem meg (champagne dusk árnyalat), és nem vagyok vele elégedett sajnos. A pontjaimat szerettem volna beváltani valamire de amit kinéztem magamnak az már elfogyott, így ezt választottam nagy hirtelenjében.
Valahogy Túl nagyok a csillámok, amit még highlighterben is nehezen viselek de egy rúzsban kifejezetten idétlenül néz ki. Legalábbis nekem mindenféleképpen. Pluszba olyan gagyinak érzem az egész rúzst, nem jó érzés kézbe venni.
Viszont egész sokáig bírja felkenve, és az ára sem vészes ezért marad a 3 csillag.
De ha valaki tervez beruházni rá mindenféleképpen kenje fel a szájára is a boltban ne csak a kezére!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

RekaBon

2018. október 18.

Nagyon jó kis rúzs, nem szárítja az ajkaimat, ugyanakkor nem mondanám hogy kifejezetten hidratál. Evés-ivást részben bírja, 3 órát bír ki rajtam, de ezt betudom annak, hogy ha eszek akkor zabálok, nincs az a rúzs, amelyik bírná a strapát :D Mivel akciósan vettem mindkét rúzsomat, ár-érték arányban totál megérte. Könnyű felvinni, nem szárít és nem jön le az első orrfújásnál, nekem emiatt max pont:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

kockasfulu

2017. október 13.

Egy álom. Kellemes textúrája és illata van. Nemhogy nem szárít, de még hidratál is, kifejezetten kellemes viselet, tartóssága átlagos. Könnyen felvihető és kezelhető.

Update: Közben befektettem egy intenzívebb árnyalatba is (125), és még mindig eléggé el vagyok ájulva. Kifejezetten pontosan lehet felvinni, nagyon eltalálták a gyártott formát, még az én rutintalan kezem is hibátlanul tudja használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Zafír

2017. február 1.

Sokféle rúzst próbáltam már, de nálam ez viszi a pálmát, ez a kedvencem. 3-4 árnyalatban van belőle itthon. Kedvencem a 320-as :) Ápoló, szép, egységes színt ad, jól mutat az ajkakon, nem csomósodik. Igaz, hogy nem annyira tartós, ahogy írták néhányan előttem, de nálam nem szerepel olyan rosszul tartósságban, és legalább egységesen kopik, nem foltokban, mint a tartós rúzsok. Szép színekben kapható, és azt is imádom, hogy különböző színű kupakokkal látják el a hideg, meleg és piros árnyalatokat. Ízét, illatát neutrálisnak mondanám. Abszolút kedvenc, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

szisza9

2017. január 15.

Kedvenc rúzsom, pink árnyalatban van meg, nagyon szép színe van, jól is hidratál, de sajnos nekem se bír 2 óránál többet evéssel/ivással, de hát nem is tartósként van meghirdetve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

izabella73

2016. november 20.

Gyönyörű szine van,enyhén csillámos,szépen mutat felkenve viszont nem túl tartós és az illata/íze nagyon zavaró valamiért a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

Ciprus

2016. július 5.

Tartós szép színekben ...nagyon szerethető

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Tartós szép színekben ...nagyon szerethető

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.