The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Egyéb

Gyorsan száradó, nyugtató permet, ami pihentető álmot hoz. Speciális mikrokapszulás formulával, ami aktív illatot áraszt egész éjjel, ahogy a tested mozog, hogy még pihentetőbb legyen az álmod. Azoknak, akik természetes módon szeretnének mély, pihentető álomba merülni. Testre vagy ágyneműre is fújható.

eoryzsofia

2014. november 10.

Korábban a This Works párnapermetét használtam,azt szerettem volna egy olcsóbb,könnyebben beszerezhetőre lecserélni.Sajnos nekem ez nem működik olyan jól.Kicsit túl rozmaringos talán az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Nena

2013. december 1.

csodálatos illata van! a barátomnak vettem, mert egy időben nagyon nehezen aludt el, de én is használom. persze nem minden éjjel, de ha valamiért zaklatottabban fekszem le, ezzel befújkálom kicsit a párnám, az illatok ellazítanak és gyorsan elalszom. :) az ára tényleg sok, de egyrészt sokáig elég, másrészt hatásos, így jár neki az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Vorsi

2013. július 17.

Nagyon elégedett vagyok vele, az ára ugyan borsos, de minden cseppje megéri! Nagyon rossz alvó vagyok, mióta ez megvan, sokkal mélyebben alszom, és kevesebbszer ébredek fel! Aki teheti, próbálja ki!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.